10.11.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • Jan Prošek

Tipsport: 2.7 3.81 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl. (03:55:41)
1. Brian Boyle (NJD) 1+0
2. Leon Draisaitl (EDM) 1+0
3. Ryan Nugent-Hopkins (EDM) 0+2
Devils v zápase dvakrát vedli, ale pokaždé dokázal Edmonton odpovědět. Nejprve Anton Slepyšev vyrovnal na 1:1, a pak ve třetí třetině Milan Lucic na 2:2. Základní hrací doba nerozhodla, a tak se prodlužovalo. 17 sekund před koncem nastaveného času rozhodl o zisku o výhře hostů Leon Draisaitl.

64:43

64:43 Leon DRAISAITL - 2:3

64:43

Edmonton právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, hostují celek vyhrává v prodloužení. Po rychlé akci dostal puk před branku Connor McDavid. Mohl zakončovat, ale ještě přihrát spoluhráči. Puk posla do míst, kde byl LEON DRAISAITL a na jeho střelu už byl Cory Schneider krátký. Asistence: Connor McDavid a Kris Russell.

64:23

Domácí se pokouší dostat do útočného pásma, Damon Severson ale neuspěl.

64:00

Ryan Nugent-Hopkins znovu zakončoval a ani tentokrát neskóroval.

63:24

Ryan Nugent-Hopkins se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje gólman Cory Schneider. Následně ani napodruhé neuspěl!

63:00

Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:38

Z bezprostřední blízkosti to zkoušel na druhé straně Connor McDavid, ale minul branku.

62:16

Nico Hischier to zkoušel střelou zápěstím, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal.

61:58

Andy Greene vypálil, jeho pokus zablokoval Ryan Nugent-Hopkins.

61:17

Kyle Palmieri se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus kryje hostující gólman.

60:49

Cam Talbot tentokrát kryje kotouč. Vhazovat se bude před brankou Oilers.

60:49

Nico Hischier a Taylor Hall mířili na branku. Ke střele se dostali, ale kotouč končí mimo.

60:24

Edmonton Oilers má kotouč a čeká na vhodný moment pro střelecký pokus.

60:01

Začíná prodloužení, hraje se tři na tři.
Dnešní utkání sleduje 16 514 diváků.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Boyle (Gibbons, J. Moore), 39. Stafford (Henrique, Müller) – 27. Slepyšev (Lucic, Nugent-Hopkins), 44. Lucic (Nugent-Hopkins, Kassian), 65. Draisaitl (McDavid, Russell)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Santini, J. Moore, Müller, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – Bratt, Henrique, Stafford – Gibbons, Boyle, J. Hayes – Wood, Coleman, Noesen.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Benning, Russell, Gryba – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Pakarinen – J. Jokinen, R. Strome, Slepyšev – Malone, Letestu, Kassian.

Rozhodčí: McCauley, Nicholson – Nansen, Gibbs

Diváci: 16 514

00:45 NJD 2 Hischier, hákování
05:33 NJD 1:0 Boyle (Gibbons, J. Moore)
12:36 NJD 2 HL J. Hayes, příliš mnoho hráčů
17:46 EDM 2 Klefbom, podražení