10.11.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.24 3.85 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Anže Kopitar (TBL) 0+1 (07:23:32)
Československá stopa v utkání:
Ondřej Palát (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:47
Peter Budaj (TBL) 60 minut, 22 zákroků, 2 góly, 91,7%
Hostující celek rozhodl o své výhře v první třetině, kterou vyhrál 4:0 a všechny čtyři góly vstřelil za dvě minuty a dvě vteřiny. Tampa si zápas hlídala od první do poslední minuty. Domácí hokejisté toho mnoho nepředvedli. Od ještě vyšší prohry je zachránil brankář Jonathan Quick.

59:45

Tyler Toffoli minul bránu z mezikruží.

59:21

Drew Doughty má kotouč za svou brankou, rychle dostat hru do útočného pásma, ale už se pravděpodobně nic nestane.

59:05

58:52

Mnoho šancí k vidění není, sleduje poklidný závěr zápasu.

58:07

Trevor Lewis vedl akci svého týmu v oslabení. Dostal se ke střele, kterou kryje Peter Budaj.

57:54

Yanni Gourde se propracoval od modré čáry k zakončení, jeho projektil snadno zastavil domácí brankář.

57:14

Tampa může závěr zápasu dohrát v naprostém klidu, hraje přesilovku a nikam se nežene.

57:05

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jonathan Quick – 2 min., podražení). Trest odpyká Andy Andreoff.

56:40

Zakázané uvolnění se nepíská, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře.

56:14

55:54

Po dlouhé době se jeden z týmů dostal do zakončení. Michael Cammalleri napřáhl před bránou, ale minul cíl.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hostující celek míří za výhrou, vede o tři góly.

54:36

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:32

Anže Kopitar se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu výborně vyrazil hostující Peter Budaj.

2:5

Branky a nahrávky: 38. Toffoli (Kopitar, Muzzin), 49. Fantenberg (D. Brown, Laich) – 10. Kučerov (Naměstnikov, Koekkoek), 11. Killorn (Girardi, T. Johnson), 11. Hedman (Gourde, Palát), 12. Stamkos (Killorn, Kučerov), 53. Naměstnikov (Hedman, Kučerov)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, MacDermid, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Amadio, Toffoli – Andreoff, N. Shore, Lewis – Cammalleri, Laich, Dowd.

Tampa Bay Lightning: Budaj (Vasilevskij) – Hedman, Dotchin, Sergačjov, Strålman, Coburn, Girardi, Koekkoek – Naměstnikov, Stamkos, Kučerov – Palát, Point, Gourde – Kunitz, T. Johnson, Killorn – J.T. Brown, Dumont.

Rozhodčí: Walsh, Jackson – Heyer, Cameron

Diváci: 18 230

01:42 TBL 2 T. Johnson, sekání
08:21 LAK 2 Dowd, nesportovní chování