Quinton HOWDEN proměňuje.

1. série 0:0

Maxim TRUŇOV neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.
I přes velkou dávku šancí se nedokázal ani jeden z celků prosadit, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy. Jen co rolba upraví hrací plochu, půjde se na věc, zůstaňte u toho s námi!

65:00

Prodloužení skončilo.

63:30

Hostující brankář přidržel puk po velkém tlaku domácích, vhazovat se tak bude právě před ním.

62:35

Do šance se nyní dostali i domácí, vynikající brankář soupeře ale stále drží svůj celek v možnosti na dva body z utkání.

61:20

Hosté jsou v útočném pásmu, kde si vynikající kombinací tvoří volný prostor, stále se jim ale nedaří pořádně vystřelit na bránu.

60:01

Ve třetí třetině Minsk dokázal se dostat opět do vedení. Spartak se pak opět zlepšil a nakonec to korunoval vyrovnávací brankou, kterou musel po delší debatě posvětit video rozhodčí. Celkem padlo osm branek, což je na tuto soutěž hodně a o tom kdo dá tu rozdílovou devátou rozhodne prodloužení nebo dovednostní soutěž.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Poslední minuta hrací doby a nejspíše tento duel musí rozhodnout prodloužení či pak samostatné nájezdy.

Po dlouhém rozhodování, branka platí!

Tak branka musí být prozkoumána video rozhodčím, zda se nejednalo o branku bruslí.

57:46

Spartak právě vstřelil branku!
ALEXEJ PEPELJAJEV před brankářem tečuje střílený puk, který končí nakonec za zády brankáře. Asistence: Arťom Voronin.

56:00

Rozhodčí však vylučovat nebudou a hra bude pokračovat ve hře pět na pět.

55:57

Hosté v útočném pásmu, ale Minsk jim nedává příliš prostoru k nějaké kombinaci. Následně se strhla menší bitka ve středním pásmu, kdy Vjačeslav Leščenko dal menší bodyček svému protihráči aniž by hrál puk a už se sjela kopa hráčů.

55:15

Bespalov nyní musel po delší době zasahovat po jedné střele.

53:52

Spartak má nyní více puk a snaží se o vyrovnání, Minsk se zatím brání velmi dobře a určitě bude hrozit nebezpečnými protiútoky.

53:17

52:00

Střelu z levé strany kryje Enroth jistým zákrokem.

51:40

Následuje krátká přesilovka Spartaku,dokáží vyrovnat?

51:36

51:17

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

50:58

Minsk byl zabraný do útočení a vzadu byl hodně rozhozený a vznikla z toho šance soupeře, naštěstí pro ně se jim daří puk dostat z vlastního pásma.

49:36

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Bobrov – 2 min., nedovolené bránění).

49:36

Minsk mohl pojisti své vedení, ale samostatný únik se nepodařil a to také díky Bobrovi, který zatáhl za záchrannou brzdu a fauluje.

49:00

49:00 Jack SKILLE - 4:3

49:00

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Spartak nevyužil svou šanci a Minsk ihned krátce po vyloučení Stoy využívá přesilovou hru, kdy JACK SKILLE hezky dorážel před brankou. Asistence: Justin Fontaine a Marc-Andre Gragnani.

48:48

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ryan Stoa – 2 min., krosček).

48:43

48:27

Skille na ledě, hraje se proti čtyřem.

48:16

Spartak v útočné třetině, ale jejich střelba není přesná a Enroth se svými třemi spoluhráči odolává.

47:35

Oddechový čas pro domácí.

47:34

Lukáš Radil si nabruslil mezi kruhy a zkusil vystřelit, ale jeho rána byla blokována.

46:59

Spartak tedy má velkou šanci srovnat při hře pět na tři. Přišla střela, kterou Enroth kryje.

46:43

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Alexandr Pavlovič – 2 min., podražení).

46:27

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jack Skille – 2 min., držení protihráče).

45:23

Minsk drží soupeře v jeho vlastním pásmu, ale bez puku na svých čepelích.

44:52

Nahození od modré Bespalov vyráží, vysoký puk pak zkrotil obránce Spartaku.

44:21

Puk se nyní přesouvá z jedné strany na druhou bez zásahů obou brankářů.

43:38

Ano, hra se nám zklidnila oproti druhé třetině, což je pochopitelné, neboť nyní může jedna branka rozhodnout zápas.

42:48

Paradoxně až po přesilové hře měl šanci, ale Arťom Podšendjalov netrefil odkrytou pravou část branky!

42:28

42:10

Spartak se v přesilovce zatím vůbec k ničemu nedostal, za tohoto stavu hraje velmi opatrně.

40:28

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., krosček).

40:01

Tahle třetina musela diváky bavit, zejména její druhá polovina, ve které Minsk zahájil obrat z 0:2 na 3:2. Spartak ke konci hrál přesilovou hru a dokázal vteřinu před koncem druhé třetiny dostat puk do branky. Ve třetí třetině je tedy vše otevřené a určitě bude zajímavé, kdo z tohoto duelu vzejde jako vítěz.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59

39:59 Alexandr CHOCHLAČOV - 3:3

39:59

Tak to je třetina, těsně před koncem byla před brankou Minsku nepřehledná situace, kdy se puk nakonec z klubka hráčů dostal na hůl ALEXANDRA CHOCHLAČOVA, který zavěsil pod břevno a srovnává stav!

39:35

Spartak je sice ve třetině domácích, ale zatím bez střelby.

38:28

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., podražení).

38:00

Poslední dvě minuty druhé třetiny a pro Sparta je druhá polovina druhé třetiny doslova noční můrou.

36:47

36:47 Kristian CHENKEL - 3:2

36:47

A Minsk otáčí vývoj zápasu a svou třetí brankou přivádí fanoušky na stadionu do varu! KRISTIAN CHENKEL dostal dobrou přihrávku a ze středu hřiště prostřeluje Bespalova mezi nohy. Asistence: Andrej Stěpanov a Jegor Šarangovič.

36:24

Bespalov je nyní ve velké permanenci. Ihned v krátkém sledu musel zasahovat proti šancím soupeře.

35:47

Tempo se po dvou brankách Minsku rozjelo a domácí jsou nyní na koni. Spartak momentálně neví kde mu hlava stojí.

34:37

Domácí využívají toho, že jsou opravdu na koni a daří se jim další brankou ANDREJE STĚPANOVA srovnat stav. Asistence: Dmitrij Znacharenko a Jegor Šarangovič.

33:37

Minsk se dostával do další šance, kdy ujížděl po levé straně jeden z hráčů Minsku, ale Bespalov jej vykryl.

32:45

ALEXANDR KITAROV snižuje stav zápasu na 1:2. Že by se domácí nadechovali k obratu? Asistence: Nikita Ustiněnko a Andrej Stěpanov.

32:02

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hákování).

31:26

Nyní po útoku Minsku byla posunuta branka za Bespalovem.

31:19

Po ubránění přesilovky je Spartak více na puku a snaží se o vstřelení další branky.

29:48

Domácí v plném počtu.Minsk nevyužívá přesilovou hru a stále na jeho straně svítí nula v počtu branek.

28:54

Minsk je v útočné třetině, ale spíše honí puk po mantinelech či za brankou Spartaku.

27:48

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ryan Stoa – 2 min., hákování).

27:29

Z pravé strany si najížděl Kitarov, ale přihrávka z levé strany na něj neprošla.

26:46

Spartak v zóně Minsku, ale zatím je to bez střelby na branku.

25:50

Minsk byl v šanci, ale Bespalov nepouští puk za svá záda a společné se svými obránci zažehnávají menší nebezpečí. Následuje komerční pauza.

24:57

Minsk byl v útočné třetině hostů, ale ztratil puk a hráč Spartaku se dostal do úniku sám na brankáře. Enroth se stačil rychle přesunout ke své pravé tyčce a znemožnil soupeři zakončit.

22:15

22:15 Vladislav PROVOLNĚV - 0:2

22:15

Spartak vyhrál buly a puk se dostal na volného VLADISLAV PROVOLNĚVA, který měl dost prostoru a času ke střele a puk nakonec skončil za zády brankáře Enrotha. Asistence: Alexandr Chochlačov a Ville Lajunen.

22:01

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Děrgačov – 2 min., hrubost).

22:01

Nyní se strhla menší bitka za brankou Spartaku. Určitě se bude vylučovat.

21:34

Začátek druhé periody je velmi opatrný.

20:01

V první třetině jsme viděli vyrovnanou hru, kdy se Spartak periodicky dostával do tlaku a z něho se mu podařilo vytěžit prozatím jednu branku, kterou střílel Alexandr Kuzněcov. Posléze měl Spartak možnost přesilové hry, kdy měl taky dobré šance, ale nedokázal dát druhou branku. Minsk v závěru třetiny měl také zajímavé příležitosti, avšak na potenciální branku si bude muset počkat při nejmenším do druhé třetiny.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:23

Po skončení přesilové hry měl Minsk dvě dobré příležitosti, ale Bespalov kryje a druhá střela mířila mimo tři tyče a rozhodčí jen upažil.

18:03

17:43

Střela jednoho z hráčů byla blokována do rohu kluziště a posléze Minsk vyhazuje. Tuto první přesilovou hru Minsk nejspíše ubrání.

17:09

Minsku se nyní podařilo vyhodit přes všechny čáry.

16:48

Střela od modré a Enroth zasahuje. Dorážet před brankou se snažil Stoa, který je pak odklizen obránci Minsku.

16:03

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., nedovolené bránění).

15:59

Spartak se nyní dostal do pásma soupeře a vykoledoval si faul. Budeme svědky první přesilové hry.

15:20

A před Bespalovem byl menší závar, ale Spartak se nakonec ubránil. Brankář chvíli nevěděl kde hledat puk.

14:40

Minsk vyhrál buly a snaží se před Bespalovem něco vymyslet.

14:00

Domácí se snaží o brzké vyrovnání, ale zatím je Bespalov bezchybný ve své brance.

07:42

07:42 Alexandr KUZNĚCOV - 0:1

12:18

Tlak Spartaku je korunován úvodní brankou, kterou dává ALEXANDR KUZNĚCOV. Asistence: Arťom Voronin.

10:00

Spartak zvyšuje obrátky a dostává se do šancí, nicméně zatím se jim nedaří překonat Enrotha v brance.

08:47

Zatím sledujeme vyrovnanou hru, kdy jednu velkou šanci měl Spartak, ale Stoa neuspěl a na první branku čekáme.

07:38

Domácí hráč se dostal ke střele ze středu hřiště, ale Bespalov vše dobře viděl a chytá puk. Bude se vhazovat po jeho pravici.

06:15

06:15 Stoa v první vážnější šanci svého celku!

06:15

Stoa vybojoval puk před modrou čarou a ujížděl sám na brankáře, ten jeho pokus chytil do lapačky!

06:00

Jack Skille se rozjel s pukem po pravé straně, ale brankář Spartaku předvedl jistý zákrok. Následuje komerční pauza.

05:30

Nahozený puk na Bespalova. Ten puk kryje a nedovolil, aby mu vypadl z jeho výstroje.

04:14

Bespalov se nyní musel natáhnout pro puk, který skončil před ním a ukrývá jej pod svou lapačkou.

03:41

Minsk měl problémy vyhodit puk a ten se nakonec dostal před branku, ale Vjačeslav Leščenko zamířil mimo branku.

02:47

Spartak má puk na svých holích a operuje s ním v útočné třetině domácího celku.

02:02

Po menší šanci Spartaku se bude vhazovat před brankářem Enrothem.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Československá stopa v utkání
Za tým Dinamo Minsk nehraje nikdo z krajanů.

Spartak Moskva
Lukáš Radil: 6+9 = 15 bodů; +/- = -1; průměrný čas na ledě = 17:32.
Vzhledem k současné formě je favoritem utkání Spartak Moskva a jestli tomu tak bude, můžete sledovat prostřednictvím onlajn reportáže.
HC Dinamo Minsk
V posledních pěti zápasech třikrát prohrálo a dvakrát zvítězilo. V posledním zápase přišla po třech porážkách výhra, kdy se jim podařilo porazit 2:1 po prodloužení Rigu na jejím ledě.
Spartak Moskva nyní zdobí velmi dobrá forma, kdy posledních pět zápasů nenašel přemožitele. V minulém zápase porazil dokonce i silné Dynamo Moskva po výsledku 2:0. Spartak Moskva má po odehraných 26 zápasech celkem 35 bodů a ztrácí tři body na osmou příčku, která je poslední příčkou zaručující play off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

5:4

Branky a nahrávky: 33. Kitarov (Ustiněnko, An. Stěpanov), 35. An. Stěpanov (Znacharenko, Šarangovič), 37. Chenkel (An. Stěpanov, Šarangovič), 49. Skille (Fontaine, Gragnani), rozh. náj. Šarangovič – 13. A. Kuzněcov (A. Voronin), 23. Provolněv (Chochlačov, V. Lajunen), 40. Chochlačov, 58. Pepeljajev (A. Voronin)