31.10.2017, 00:00 • Nationwide Arena, Columbus • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.19 3.8 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Pastrňák (BOS) 0+3, 2 střely, TOI 19:23
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, TOI 24:08 (03:00:38)
Hvězdy utkání

1. Artěmij Panarin (CBJ) 0+0 – vítězný nájezd
2. David Pastrňák (BOS) 0+3
3. Tyler Motte (CBJ) 1+0 – první gól v NHL
Statistiky: Střely na bránu: 32-30; Zablokované střely: 19-17; Vhazování: 56%-44%; Hity: 26-32; Přesilové hry: 0/5-2/4; Tresné minuty: 18-42.
Columbus v domácí Nationwide Areně promarnil proti Bostonu tříbrankové vedení a zápas došel do prodloužení, po kterém přišly na řadu samostatné utkání. Z trojice hráčů Bruins neskóroval nikdo, zatímco na domácí straně Blue Jackets proměnili nájezd Artěmij Panarin a Oliver Bjorkstrand. Konečný výsledek po drama. Columbus Blue Jackets 4 Boston Bruins 3 po samostatných nájezdech.

Artěmij PANARIN - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
Autorem vítězné branky je ARTĚMIJ PANARIN.

3. série 2:0

Oliver Bjorkstrand udělal před bránou pěkný slalom a poté rychlou střelou zápěstím našel mezeru mezi pravým betonem a vyrážečkou Tuukky Raska! Puk zamířil k levé tyči.

2. série 1:0

Brad Marchand udělal vše dobře, jenže střelou po ledě ležícího Sergeje Bobrovského mezi betony nepřekonal!

Artěmij Panarin zpomalil před bránou a rychlou střelou zápěstím zamířil nad lapačkou Tuuky Raska z blízkosti do pravého horního rohu brány!

1. série 0:0

Kenny Agostino se rozjel jako první na straně Bruins a střelou zápěstím orazítkoval pravý beton Sergeje Bobrovského.

Alexander Wennberg se rozjel jako první, bekhendový blafák ale skončil na levém betonu Tuukky Raska.

Samostatné nájezdy začínají.
Columbus doma proti Bostonu promarnil tříbrankové vede a čekají nás samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení. Columbus Blue Jackets 3 Boston Bruins 3.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:22

Blue Jackets vyrazili do přečíslení dva na jednoho a Nick Foligno mohl skórovat z blízkosti po přihrávce z pravé strany, Tuukka Rask ale předvedl skvělý zákrok pravým betonem.

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

62:50

Blue Jackets měli šanci rozhodnout, jenže z blízkosti orazítkovali pouze pravý beton Sergeje Bobrovského! Stále čekáme na vítěze zápasu.

4:3

Branky a nahrávky: 2. D. Savard (Wennberg, Calvert), 18. Jenner (Nutivaara, J. Anderson), 29. Motte (Nutivaara, Bobrovskij), rozh. náj. Panarin – 36. Bergeron (Heinen, Pastrňák), 51. Krug (K. Miller, Pastrňák), 52. Marchand (Bergeron, Pastrňák)