31.10.2017, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.88 3.95 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (03:08:36)
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 5 střel, čas na ledě 20:25.
1. Alex Goligoski (ARI) 1+1
2. Sean Couturier (PHI) 2+0
3. Oliver Ekman-Larsson (ARI) 0+1.
Střely na branku: 31 – 34 (3:13, 10:9, 17:7, 1:5).
Je dobojováno! Až do šedesáté minuty všechno směřovalo k tomu, že Kojoti udrží svůj náskok dvoubrankový náskok až do samotného konce. Flyers se ale nevzdali a při hře bez brankáře dvěma slepenými góly vyrovnali na 3:3, čímž dostali zápas do prodloužení. V něm Arizona nevyužila přesilovku, ale patnáct sekund před koncem přece jenom rozhodla o své první výhře v novém ročníku, když se prosadil nečekaný hrdina Alex Goligoski.

64:45

64:45 Alex GOLIGOSKI - 3:4

64:45

Arizona právě vstřelila branku!
Pouhých patnáct vteřin před koncem prodloužení Coyotes rozhodují o své výhře, na kterou čekali dlouhých dvanáct zápasů! ALEX GOLIGOSKI během rychlého přechodu přihrál doleva Domimu, jenž počkal na příjezd Kellera a ten zase roztáhl hru doprava na Goligoského, jehož střela příklepem rozvlnila síť v domácí brance. Asistence: Clayton Keller, Max Domi.

63:38

Travis Sanheim tentokrát dobře zapracoval v obranném pásmu, kde zastavil pokus Dvoraka. V posledních minutách se to zablokovanými střelami jen hemží.

63:12

Sanheimova střela zápěstím byla jedním z hostujících hráčů tečovaná a puk zmizel až v ochranné síti.

63:04

Letci uklidňují hru na vlastní polovině a během toho dokončují střídání. Diváci ve Wells Fargo Center jsou v těchto chvílích na nohou!

62:32

62:29

Ani střela Goligoského neprošla přes Provorova. Domácí vyhazují a zbývají jim poslední vteřiny z oslabení.

62:11

Brendan Perlini dostal od Demerse přihrávku na vrcholek pravého kruhu, jenže střelu golfákem k brankovišti nepustil obětavý zákrok Gudase.

61:52

Domiho tečovaná střela zase skončila na Elliottovi, před jehož branku se Coyotes chtěli vrátit, ale zbrzdil je ofsajd.

61:28

Valtteri Filppula zahrozil v oslabení, když zakončil při situaci jeden na jednoho, ale Wedgewood byl tentokrát pozorný.

61:08

Provorov lehl před Domiho a zablokoval jeho zakončení, načež Flyers vyhodili puk přes celé hřiště.

60:40

Max Domi z nulového úhlu dorážek vyraženou střelu Kellera, jenže Elliott byl u své levé tyče včas.

3:4

Branky a nahrávky: 43. Couturier (Giroux, Provorov), 60. Weal (Provorov, Filppula), 60. Couturier (Giroux, Provorov) – 3. Martinook (Hjalmarsson, Richardson), 8. Dvorak (Ekman-Larsson, Demers), 42. Perlini (Goligoski, Hjalmarsson), 65. Goligoski (Keller, Domi)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Hägg, Provorov, Gudas, Sanheim, Alt, Manning – Voráček, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Filppula (A), Weal – Konecny, Lehterä, Read – M. Raffl, Laughton, Leier.

Arizona Coyotes: Wedgewood (Miska) – Demers, Ekman-Larsson (A), Hjalmarsson (A), Goligoski (A), L. Schenn, Connauton – Keller, Stepan, Domi – Dvorak, Perlini, Rieder – Kempe, Rinaldo, Fischer – Richardson, Martinook, Cousins.

Rozhodčí: Pollock, Rank – Murray, Cormier

Diváci: 18 731

02:20 ARI 0:1 Martinook (Hjalmarsson, Richardson)
07:55 ARI 0:2 Dvorak (Ekman-Larsson, Demers)
32:18 PHI 2 Couturier, hrubost