konec (0:1, 3:0, 0:0)

31.10.2017, 10:30 • Platinum Arena • Vojtěch Görög

Tipsport: 3.41 4.1 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (12:51:35)
Je dobojováno! Domácí hokejisté po překvapivé výhře nad Nižněkamskem přidávají další skalp silného celku! Tentokrát si Amur vyšlápl na lídra východu Ak Bars Kazaň a dokázal ji porazit poměrem 3:1! O svém vítězství rozhodli domácí ve druhé třetině a to když dokázali vstřelit tři branky! Ve třetí třetině byla Kazaň lepším celkem, ale domácí poctivou obranou hrou nedovolili hostům skórovat a odnáší si tak z dnešního utkání velmi cenné tři body!

59:48

Domácí opět odpalují puk a tohle už Kazaň nezvládne.

59:29

Domácí vyhazují.

59:15

Střela Andreje Markova nadělala domácí obraně hodně práce, ale nakonec vše vyřešil Metsola.

58:53

Hosté bez brankáře!

58:37

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 2 min., hrubost).

58:10

Hráči Amuru drží puk na svých hokejkách.

57:45

Hosté nepřešli dobře přes střední pásmo a je jim odpískán ofsajd.

57:00

Poslední tři minuty třetí třetiny. Amur hraje jednoduše a nekomplikuje si život v obranném pásmu. Kazaň nemůže najít recept na Metsolu a vypadá to na překvapivý výsledek!

56:10

Michal Jordán nahodil kotouč do pásma a ten se od zadního mantinelu odrazil před branku, kam si najížděl právě Jordán, ale puk netrefil!

55:20

Domácí hráči odpalují kotouč ze své třetiny. Kazaň má necelých pět minut na to, aby vsítila dvě branky.

54:56

Stanislav Galijev si nabruslil na levý kruh a vyslal střelu zápěstím, kterou Metsola zneškodnil.

54:35

Další útok Kazaně zastavuje ofsajd.

54:25

Kotouč se dostal mimo hřiště a vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.

53:50

Amur se drží v útočném pásmu a rotuje. Tohle je ideální vývoj pro domácí hokejisty.

53:10

Domácí se dostali do útočného pásma a pálí ze všech pozic na hostujícího brankáře!

52:14

Hráči obou celků bojují o zašlápnutý kotouč v rohu hřiště. Tohle Amuru vyhovuje.

3:1

Branky a nahrávky: 22. T. Zohorna (Litovčenko, Aťušov), 24. Rasskazov (Litovčenko, Potěchin), 32. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin) – 3. Svitov (Glinkin, Kosov)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Aťušov, Averin, J. Kolář, Jordán, Kuzmin, Kondratěv, Jančevskij – Dědunov, Klopov, Vl. Ušenin – Vj. Ušenin, Gorškov, T. Zohorna – O. Li, Byvalcev, Potěchin – Litovčenko, Jurtajkin, Rasskazov – Picard.

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – S. Zacharčuk, Tokranov, Markov, Jarullin, D. Musin, Ohtamaa, Sidorov – Tkačov, Klinkhammer, Galijev – Sekáč, Lander, M. Gluchov – Malychin, Lukojanov, Jazkov – Kosov, Svitov, Glinkin.

Rozhodčí: Viktor Birin, Roman Gofman – Alexander Sadovnikov, Dmitry Sivov

02:39 KZN 0:1 Svitov (Glinkin, Kosov)
11:23 CHA 2 Picard, držení protihráče
12:17 CHA 5+OK Kuzmin, sekání+nesportovní chování
20:00 KZN 2 Jarullin, nedovolené bránění
21:47 CHA 1:1 T. Zohorna (Litovčenko, Aťušov)
23:06 CHA 2:1 Rasskazov (Litovčenko, Potěchin)