1:3

konec (0:0, 0:2, 1:1)

15.10.2017, 15:00 • Titan aréna • 12. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.0 4.4 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine hostia dokázali zvýšiť na rozdiel troch gólov zásluhou Fábryho. Liptáci si dokázali otvoriť strelecký účet, keď sa presadil Rapáč, ale diváci už ďalší gól nevideli a tak sa stretnutie končí výsledkom 1:3 a hostia si z neho odnášajú všetky tri body. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok dňa. (17:24:06)

58:55

Spilar Medzi kruhmi našiel Piatku, ale jeho zakončenie letelo ponad Kováčovu bránu.

58:12

Uram pekne našiel Langhammera. Jeho prudkú strelu brankár vyráža.

57:52

Vhadzuje sa v útočnom pásme a Liptáci budú hrať bez brankára.

57:52

Oddychový čas domácich.

57:51

Kriškovu strelu Kováč vyráža na ochrannú sieť a hra sa opäť prerušuje.

57:20

Liptáci sú v útočnom pásme, ale nevedia sa odpútať od mantinelu.

56:05

Matúš Sukeľ vkorčuľoval do útočného pásma. Jeho strelu Kováč chytá a hra sa prerušuje.

55:17

Hostia v plnom počte.

54:46

Liptákom sa nedarí udržať v útočnom pásme. Nové Zámky sa dobre bránia.

53:54

Nádašdi na modrej čiare nedokázal puk spracovať a domáci prišli o pásmo.

53:21

Nádašdiho strelu brankár vyrazil rovno Uramovi na hokejku, ale ten pod tlakom nedokázal poslať puk do brány.

53:17

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Prapavessis – 2 min., sekanie).

52:40

Kovačevič dostal dobrú prihrávku medzi kruhy. Jeho strela bola však nepresná.

52:00

Hostia už hrajú v plnom počte sa dostávajú sa do útočného pásma.

51:36

Dvečka a dostal s pukom až medzi kruhy a vystrelil. Tento puk letel tesne nad bránu.

50:50

Nové Zámky puk vyhadzujú cez všetky čiary a môžu ísť vystriedať.

50:23

Domáci sa usadili v útočnom pásme a obstreľujú súperovu bránu.

49:49

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Varga – 2 min., nedovolené bránenie).

48:22

K strele sa napokon nedostali a teraz majú puk hostia za vlastnou bránou.

47:52

Vhadzovať sa bude v strednom pásme. Liptáci buly vyhrali a okamžite sa dostávajú do útočného pásma.

47:30

47:30 RAPÁČ - 1:3

47:30

Liptovský Mikuláš dal gól!
BRANISLAV RAPÁČ sa dostal k odrazenému puku a presnou strelou prekonal Kováča. Asistencie: Marek Uram.

47:08

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Šimun – 2 min., držanie).

46:48

Domáci v plnom počte.

46:20

Salija dostal puk do dobrej streleckej príležitosti, ale puk letel tesne vedľa Košarišťanovej bránky.

45:44

Buly v obrannom pásme hostí. Paukovček vyhral buly a poslal puk na Rapáča. Ten okamžite vystrelil, ale Kováč tento puk chytá.

45:00

Hruškova strela od modrej čiary minula bránku a domáci dokázali puk vyhodiť.

44:48

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (M. Sukeľ – 2 min., sekanie).

43:27

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali domáci. Suchého strela trafila iba brániaceho hráča Nových Zámkov.

42:50

Oba tímy už hrajú v plnom počte.

42:32

Nádašdi nahodil puk na bránu Nových Zámkov, Rapáč puk tečoval, no trafil iba brankára.

42:10

Nádašdiho prudká strela letela tesne nad bránu Kováča.

41:39

41:39 FÁBRY - 0:3

41:39

HC Nové Zámky dali gól!
Rýchly protiútok hostí. Strela Špirka sa odrazila od zadného mantinelu rovno na hokejku BRANISLAVA FÁBRYHO, ktorý nemal problém puk poslať do Košarišťanovej brány. Asistencie: Rastislav Špirko.

41:05

Tabaček perfektne našiel osamoteného Spilara medzi kruhmi, no ten brankára svojou strelou nedokázal prekonať.

40:50

Tabačekovu strelu brankár vyrazil. K dorážke sa mohol dostať Nádašdi, ale puk mu preskočil hokejku.

40:42

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Plašil – 2 min., držanie).

40:10

Devečkova bomba letela ponad Kováčovu bránu.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine hostia zlepšili svoju hru, čo im prinieslo dva góly. Najprv sa presadil Dubinin a druhým úspešným strelcom bol Špirko. Liptáci recept na Kováča zatiaľ nenašli. Uvidíme, či sa im v tretej tretine podarí otvoriť strelecký účet.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:38

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Suchý – 2 min., podrazenie).

39:15

Po Suchého delovke sa k dorážke dostal Kriška, ale Kováč vytiahol parádny zákrok a puk chytá.

39:11

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Salija – 2 min., držanie).

38:49

Vhadzovanie v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali hostia, ale po nepresnej prihrávke prišli o útočné pásmo.

37:45

Tabačekova strela od modrej čary letela tesne vedľa pravej žŕdky Kováčovej brány.

37:19

Suchého prihrávka nikoho nenašla a bude z toho zakázané uvoľnenie.

36:30

Domáci v útoku opäť nič nevymysleli a po puk sa musia vrátiť do obranného pásma.

35:48

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Nových Zámkov. Buly vyhrali domáci a okamžite sa dostávajú do útočného pásma.

34:36

Domáci zvýšili aktivitu a často sú v útočnom pásme. Recept na brankára Kováča zatiaľ nájsť nevedia.

34:08

Dubinin vybojoval puk za bránou Liptovského Mikuláša, ale zmocniť sa ho nakoniec dokázal Košarišťan a hra sa prerušuje.

33:24

Pacalaj sa dostal do útočného pásma, no jeho prihrávka na Spilara nebola presná a domáci o puk prišli.

31:49

31:49 ŠPIRKO - 0:2

31:49

Strelu Zbořila Košarišťan vyrazil len pred seba a RASTISLAV ŠPIRKO nemal problém ho poslať do brány a zvýšiť na 2:0. Asistencie: Adam Zbořil, Milan Hruška.

31:40

31:07

30:50

Devečka vnikol do útočného pásma a vystrelil. Puk minul priestor brány.

30:30

Liptáci sú s pukom za bránou a zakladajú útočnú akciu.

29:40

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Langhammer – 2 min., hákovanie).

29:18

Suchého strelu hostia zblokovali a puk vyviezli do stredného pásma.

29:03

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Varga – 2 min., sekanie).

27:44

27:44 DUBININ - 0:1

27:44

ARTEM DUBININ dostal parádnu prihrávku medzi kruhy od Raenka a okamžite vystrelil. Puk Košarišťan spomalil, ale napokon aj tak prepadol za jeho chrbát. Asistencie: Anatoly Raenko, Koba Jass.

26:44

Hostia sú s pukom za vlastnou bránou. Dostali sa do útočného pásme, ale tam ho rýchlo stratili.

25:10

Jakub Sukeľ nabral ohromnú rýchlosť a išiel sám proti brankárovi. Jeho blafák mu ale nevyšiel podľa predstáv a svoju veľkú príležitosť nedokázal využiť.

24:51

Opäť strela Saliju, ale aj tento puk Košarišťan vyráža.

24:25

Salijovu strelu spoza obrancu Košarišťan vyrazil na ochrannú sieť a hra sa prerušuje.

23:40

Kuráliho delovku tečoval Števuliak, ale puk minul bránu hostí.

22:57

Jakub Sukeľ posielal puk pred brankára, kde už stál pripravený Laco, ale bol dobre bránený a k zakončeniu sa nedostal.

22:27

Hostia sú v útočnom pásme, ale prihrávajú si len okolo mantinelov.

21:42

Kovačevičova strela od modrej čiary veľmi tesne bránu Košarišťana minula.

21:27

Piatka okorčuľoval bránu hostí a perfektne sa dostal až pred brankára. Liptáci sa dostali k viacerým dorážkam, ale puk za brankárov chrbát nepretlačili.

20:20

Dubinin sa natlačil až pred Košarišťana, ktorý jeho zakončenie dokázal vyraziť.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Začiatok stretnutia zachytili lepšie domáci, ktorý si vytvorili viacero dobrých gólových príležitostí. Hra sa pomaly vyrovnávala, ale ani jeden z tímov nedokázal svoje príležitosti využiť a stav tak zostáva nezmenený 0:0.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:20

Uram pred bránou pekne našiel Matúša Sukeľa, ale ten pod tlakom zakončiť nedokázal.

18:38

Pacalajovu strelu od modrej čiary tečoval Langhammer. Puk letel mimo priestor brány.

18:11

Cetkovského strelu z pravého kruhu Košarišťan chytá a hra sa prerušuje.

17:50

Krásna individuálna akcia Paukovčeka. Ten sa dostal až pred brankára, ktorého si položil, ale puk nedokázal dopraviť za jeho chrbát.

17:17

Po zakázanom uvoľnení sa vhadzuje v útočnom pásme Nových Zámkov. Hostia buly vyhrali, no veľmi rýchlo o puk prišli.

16:10

Matúš Sukeľ bleskovo vkorčuľoval do útočného pásma. Jeho nebezpečnú strelu Kováč vyráža.

15:52

Nové Zámky kombinovali v útočnom pásme, ale po nepresnej prihrávke sa po puk musia vrátiť do obranného pásma.

14:51

Môžme pokračovať. Vhadzovať sa bude v útočnom pásme domácich. Tí zostávajú istú chvíľu v útočnom pásme, ale napokon o puk prišli.

14:51

Riešia sa problémy s plexisklom a tak sa nejakú chvíľu hrať nebude.

13:57

Koba Jass sa natlačil až pred Košarišťana. Jeho zakončenie brankár zneškodnil.

13:40

Hra sa vyrovnala a hostia zvyšujú aktivitu.

12:35

Po Vargovej strele sa k dorážke dostal Šimun, no v obrovskej príležitosti nedokázal puk umiestniť do priestoru brány.

11:40

Špirko sa po chybe domácich dostal v útočnom pásme k puku a okamžite vystreli. Puk bránu míňa a dostávajú sa k nemu Liptáci.

10:23

Raenko perfektne medzi kruhy prihral Koba Jasovi, no jeho zakončenie Košarišťan vyráža.

09:34

Buly v obrannom pásme Nových Zámkov. Laco puk vybojoval a z otočky vystrelil. Jeho zakončenie bránu minulo.

09:21

08:38

Uram pred bránou teraz našiel Devečku a ten vystrelil. Hostia puk dokázali zblokovať a vyhodili ho cez všetky čiary.

08:13

Uram pred bránou našiel Rapáča, no tomu puk odskočil a zakončiť nedokázal.

07:30

Domáci sa usadili v útočnom pásme a kombinujú. Tabačekovu strelu dokázal brankár vyraziť a hostia puk vyhodili.

07:18

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Dubinin – 2 min., nedovolené bránenie).

06:46

V útočnom pásme boli teraz Nové Zámky, ale k strele sa nedostali a v rohu klziska o puk prišli.

06:07

Liptáci sú v doterajšom priebehu stretnutia zatiaľ aktívnejším tímom a vytvorili si viacero gólových príležitostí. Stav zápasu sa však zatiaľ nemenilo

05:50

Laco sa natlačil pred bránu hostí. Brankár jeho strelu vyrazil a k dorážke sa dostal Jakub Sukeľ, ale ani on brankára prekonať nedokázal.

05:43

Po peknej kombinácii v útočnom pásme sa k strele od modrej čiary dostal Devečka. Kováč puk chytá a hra sa prerušuje.

04:46

Vhadzovanie v strednom pásme. Buly vyhrali domáci, dostali sa do útočného pásma. Urama pred bránou pekne hľadal Matúš Sukeľ, ale ten zakončiť nedokázal.

04:30

Pacalajova strela od modrej čiary bola zblokovaná a puk skončil v rohu klziska.

03:17

Raenko sa pekne uvoľnil medzi kruhmi, dostal prihrávku. Puk letel iba mimo brány Liptovského Mikuláša.

02:59

Laco vybojoval puk pred brankárom Kováčom. Jeho zakončenie pod tlakom nebolo ideálne, brankár puk chytá a hra sa prerušuje.

02:10

Varga dostal prihrávku medzi kruhy, ale jeho strelu Košarišťan vyrazil do rohu klziska.

01:50

Uram spoza brány hľadal Matúša Sukeľa, no ten bol dobre bránený a zakončiť nedokázal.

01:02

Tabaček sa dostal k tvrdej strele z ľavého kruhu. Piatka ešte vo výbornej príležitosti dorážal, ale prekonať Kováča sa mu nepodarilo.

00:25

Liptáci sa snažili preniknúť do útočného pásma, no Paukovčekova prihrávka bola nepresná a k puku sa dostávajú hostia.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Suchý, Kuráli, Pacalaj, Tabaček, Devečka, Nádašdi, Moravčík – Števuliak, Paukovček, Rapáč – Piatka, Langhammer, Spilar – Uram, M. Sukeľ, Kriška – Laco, Lištiak, J. Sukeľ

HC Mikron Nové Zámky: Kováč – Plašil, M. Jass, Salija, Prapavessis, Hruška, Kovačevič, Hain, Šimek – Raenko, Dubinin, K. Jass – Cetkovský, Špirko, Zbořil – Surovka, Šimun, Varga – Fábry, Klenko, Lantoši

Rozhodca: Kalina, Orolin – Jobbágy, Bogdaň.
Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nedeľnajšieho hokejového zápasu 12. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne tím HC Nové Zámky. Zápas sa začína o 15:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš

V piatok odohral zápas na vlastnom ľade proti Košiciam. Liptáci nenastúpili do zápasu zle, no otvárací gól vsietili v 19. minúte Pacan. Na úvod druhej tretiny Košice išli do dvojgólového vedenia, keď sa prudkou strelou presadil Martin Bača. Liptáci ale dokázali behom jeden a pol minúty zápas otočiť. Najprv sa presadil v presilovke 5 na 3 Uram. Potom v presilovke 5 na 4 Langhammer a tesne po skončení početnej výhody delovkov prestrelil Habala Devečka. Na začiatku tretej tretiny Liptáci strelili dva rýchle góly. Najprv dorážal do odkrytej brány Uram a o niečo vyše pol minúty Laco vybojoval puk v útočnom pásme a strelou pomedzi betóny zvýšil na 5:2. Hostia dokázali výsledok ešte kozmeticky upraviť gólom Jenčíka, ktorý stanovil na konečných 5:3 a Liptáci si tak zaslúžene odnášajú zo zápasu všetky tri body. MHK 32 je v tabuľke na siedmom mieste so 16 bodmi.
Skóre: 26:29
Najproduktívnejší hráč: Marek Uram (3+6)

HC Nové Zámky

Odohrali posledný zápas proti Detve na domácom ľade. Domáci už po prvej tretine viedli o dva góly, keď sa najprv v siedmej minúte presadil Šimun a o päť minút ho nasledoval Salija. Detva dokázala v druhej tretine znížiť na rozdiel jedného gólu. Úspešným streldom Detvy bol Halás. Tesne pred koncom druhej tretiny ale Nové Zámky svoju súperovi opäť odskočili po góle Fábryho a keďže sa ani jeden z tímov v tretej tretine presadiť nedokázal, tak tento gól stanovil výsledok na konečných 3:1 pre Nové Zámky a tie si do tabuľky pripísali plný bodový zisk. Nové Zámky majú v tabuľke 13 bodov, čo ich radí na ôsme miesto.
Skóre: 30:35
Najproduktívnejší hráč: Arturs Salija (4+6)