15.10.2017, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.45 3.74 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Tyler Ennis (MNS) 2+0
3. David Savard (CBJ) 1+1
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, +0, 0 střel, čas na ledě 9:00
Je dobojováno. Columbuští v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec provazu a ještě na začátku třetí třetiny prohrávali 4:2, svěřenci Johna Tortorelly si ale vynutili prodloužení a v něm už po necelé minutě rozhodl o výhře Blue Jackets Alexander Wennberg.

60:47

60:47 Alexander WENNBERG - 4:5

60:47

Columbus právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé, Blue Jackets rozhodují o svém vítězství už v první minutě prodloužení! Artěmij Panarin se uvolnil na vrcholu levého kruhu, dostal se do mezikruží a odtud následně vypálil. Dubnyk kotouč vyrazil nešťastně přímo do ruky ALEXANDERA WENNBERGA, který se štěstím rozhodl o vítězství Jackets! Asistence: Artěmij Panarin a Seth Jones.

60:01

Zkraje třetí třetiny se Wild sice dostali do dvougólového vedení, poté ale Columbus svého soka zasypal sedmnácti střelami a zaslouženě si vynutil prodloužení, které začne už za několik málo okamžiků.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:05

Johnsonovo nahození od modré bylo zblokováno a puk skončil v rohu kluziště, to už se nám v St. Paul rozběhla poslední minuta třetí třetiny.

58:11

Sedlákovi se nepodařilo tečovat Werenskiho prudkou rozehrávku, kotouč tak nakonec doletěl až na zakázané uvolnění.

57:12

Wild teď působí dosti rozpačitým dojmem. Josh Anderson se opět dostal do skvělé palebné pozice, Calvertovu přihrávku si ale nedokázal zpracovat.

56:23

56:23 Josh ANDERSON - 4:4

56:23

A je vyrovnáno! Hosté se dočkali odměny za svou aktivitu a zaslouženě smazali náskok Minnesoty. Po vyhraném buly Calvert posunul kotouč na modrou čáru Savardovi, jehož následnou dělovku šikovně tečoval JOSH ANDERSON! Asistence: David Savard a Matt Calvert.

55:48

Před námi je poslední komerční přestávka, po níž se rozhodne o tom, zdali Minnesota vybojuje dva body, nebo se Columbusu podaří vyrovnat.

55:04

Brandon Dubinsky nečekaně vypálil ihned po přejetí útočné modré a dezorientovaný Dubnyk měl co dělat, aby jeho střelu vyrazil!

4:5

Branky a nahrávky: 16. E. Staal (Stewart, Dumba), 23. Ennis (Spurgeon, Suter), 26. Ferraro, 42. Ennis (M. Koivu, Suter) – 17. Werenski (Wennberg, Panarin), 28. D. Savard (Bjorkstrand, N. Foligno), 43. Atkinson (J. Johnson, Panarin), 57. J. Anderson (D. Savard, Calvert), 61. Wennberg (Panarin, S. Jones)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Olofsson, Quincey – Eriksson Ek, E. Staal, Stewart – Ennis, M. Koivu, Zucker – Winnik, Cullen, Kunin – Ferraro, Z. Mitchell, Bertschy.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Harrington – Panarin, Wennberg, Atkinson – Dubois, N. Foligno, Bjorkstrand – Calvert, Dubinsky, J. Anderson – Milano, Sedlák, Dalpe.

Rozhodčí: Kowal, Hebert – Knorr, Pancich

12:07 MNS 2 Bertschy, sekání
15:50 MNS 1:0 E. Staal (Stewart, Dumba)
16:25 CBJ 1:1 Werenski (Wennberg, Panarin)
22:26 CBJ 2 Dalpe, hákování
22:58 MNS 2:1 Ennis (Spurgeon, Suter)