Vhazování (%): 65 – 35
Hity: 16 – 27
Přesilová hra: 1/1 – 0/3
Trestné minuty: 8 – 4
Utkání mezi San Jose Sharks a New Yorkem Islanders právě skončilo. Hosté v něm vítězí nad soupeřem těsně2:1. Vítěznou branku vstřelil ve 27. minutě Brok Nelson. Největší podíl na výhře má ale německý brankář Thomas Greiss, který pochytal celkem čtyřicet střeleckých pokusů soupeře!

59:35

Lee zblokoval střelu Brunse.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:42

Dell je znovu na střídačce, Sharks to tak přeci jen ještě zkusí v šesti!

58:10

58:10 Cal CLUTTERBUCK - 1:3

58:10

Islanders právě vstřelili branku!
Zdá se, že je rozhodnuto! Isles vyhráli buly, ke kotouči se dostal CAL CLUTTERBUCK a ze střední třetiny trefuje prázdnou branku soupeře. Asistence: Nikolaj Kuljomin, Casey Cizikas.

58:03

Zakázané uvolnění Ostrovanů.

57:48

Thornton a Cizikas na buly po levici Greisse, Sharks v šesti!

57:48

Dokáží domácí ještě srovnat? Do konce zbývají dvě minuty a dvanáct vteřin!

57:48

Oddechový čas pro domácí.

1:3

Branky a nahrávky: 5. Labanc (Bødker, Vlasic) – 18. Lee (Pelech, de Haan), 27. B. Nelson (Ho-Sang, de Haan), 59. Clutterbuck (N. Kuljomin, Cizikas)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Heed – Labanc, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Hertl, Couture (A), Bødker – Meier, Tierney, Donskoi – M. Karlsson, Carpenter, Hansen.

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Boychuk, de Haan, Pelech, Hickey, Mayfield – Lee, Tavares (C), Eberle – Ladd (A), Barzal, Jo. Bailey – Chimera (A), B. Nelson, Ho-Sang – N. Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: Jake Brenk, Dave Jackson – Lonnie Cameron, Scott Driscoll

Diváci: 17 562

00:45 SJS 2 Braun, nedovolené bránění
04:04 NYI 2 de Haan, sekání
04:16 SJS 1:0 Labanc (Bødker, Vlasic)
17:02 NYI 1:1 Lee (Pelech, de Haan)