15.10.2017, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.37 3.79 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu! (04:05:09)
Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 04:53
1. Connor Hellebuyck (WPG) 28 zákroků; 96,6%
2. Nikolaj Ehlers (WPG) 1+1
3. Jeff Skiner (CAR) 1+0
Ano, je to tak. Zazněla siréna, duel je u konce. A byl hodně zajímavý. Hokejisté Winnipegu nakonec doma po tuhém boji dokázali zvítězit o jedinou branku v poměru 2:1.

Skóre otevřel pět minut před koncem první třetiny aktivní Bryan Little, za hosty okamžitě srovnával Jeff Skinner. Rozhodla tak třetí perioda, v níž se po pěkné akci dokázal prosadit Nikolaj Ehlers

Střely: 21 – 29

59:44

Carolina hrála v šesti a vytvořila si tlak. Z prostoru kruhů střílel nebezpečné Faulk, jemu se však Hellebuycka překonat nepovedlo! Ten tímhle zákrokem zřejmě rozhodl o dělbě bodů...

58:58

Od modré čáry nyní pálil Hanifin, zamířil ovšem vedle. Puk se poté dostal ke Slavinovi, toho opět vychytal Hellebuyck.

58:24

Slavin od modré čáry zkoušel vyzrát na brankáři Winnipegu. To se mu ovšem nepovedlo, neboť Hellebuyck vytáhl další ze svých skvělých zásahů.

57:21

Hanifin najel do útočného pásma dříve, než měl. Píská se ofsajd Hurikánů.

56:47

Jsou to však domácí, kteří se dostávají do gólovky. Konkrétně svou tvrdou střelou Ehlers, s vypětím však sil Darling puk schoval do lapačky!

55:00

Carolina se pět minut před koncem dostává do tlaku, hosté cítí šanci na vyrovnání. V posledních okamžicích jsou na ledě lepším celkem.

53:07

Darlinga nyní musel donutit k práci Laine. Finskému mladíčkovi se podařilo přelstít obranu soupeře, ne však brankáře.

51:28

Ehlers měl v krátkém sledu dva pokusy. Nejprve minul branku, puk se k němu dostal znovu. To už dokázal vypálit dobře, Darling chytá.

50:57

Williams si najel do útočného pásma, kde táhlou střelou nedokázal překonat pozorného brankáře domácího týmu. Winnipeg stále vede o jednu branku.

49:46

49:00

Konečně se zapotil i Hellebuyck. Hurricanes sice přesilovku nehrají dobře, ale teď se k ráně dostal Faulk a nutno dodat, že brankář Winnipegu musel předvést výborný zákrok.

48:32

Byfuglien vypustil od modré čáry svůj pověstný kanón, jenže branku soupeře dokázal z dálky minout.

47:46

Dvě minuty za sekání vidí Trouba, hokejisté Caroliny budou hrát přesilovou hru.

47:23

Hellebuyck se znovu předvedl. Během několika okamžiků zlikvidoval dva pokusy, nejprve se netrefil Slavin, následnou dorážkou Teravainen ztroskotal právě na brankáři Winnipegu.

46:59

Pozorný brankář Winnipegu kryje další střelu, tentokrát z hokejky Faulka. Ani ten si na Hellebuycka nepřišel.

46:36

Záhy mohl odpovědět Fleury, jenže ten od modré čáry nastřelil dobře postaveného Hellebuycka.

46:03

46:03 Nikolaj EHLERS - 2:1

46:03

Winnipeg právě vstřelil branku!
Hokejisté domácího mužstva jdou do vedení. Po nenápadné akci se puk dostal před branku mezi kruhy, kam si najel NIKOLAJ EHLERS, jemuž se povedlo překonat Darlinga – 2:1! Asistence: Blake Wheeler, Dustin Byfuglien.

45:27

Staňte se fanoušky NHL.cz!

45:27

Nejprve nastřelil Byfugliena Nordström, z následného protiútoku dokázal Darlinga pořádně prověřit Tanev, ani on nedokázal pohnout s výsledkem.

44:22

Z dobré střelecké pozice se odhodlal vyslat ránu Skinner, bohužel pro hosty branku soupeře úplně minul.

43:31

A další rána. Tentokrát na druhé straně Darlinga prověřil Morrissey. Ani po jeho dělovce se stav nemění.

43:10

Tvrdá střela od modré čáry, o kterou se zasloužil Pesce, byla sražená Petanem mimo nebezpečné území.

41:41

Na druhé straně se Hellebuyck musel předvést před Skinnerem, jehož táhlou střelu nakonec dokázal vytáhnout mimo tři tyče.

40:23

Darling si dokázal poradit se dvěma střelami, které v krátkém sledu poslali na jeho branku Wheeler a Scheifele.

40:01

Úvodní vhazování ve třetí části vyhráli hokejisté Caroliny.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:50

Hokejisté Caroliny zavalili vlastního brankáře protihráči. Na ledě panuje menší výměna názorů, rozhodčí se snaží rychle hráče roztrhnout od sebe.

36:08

Opět se vhazuje před Hellebuyckem, na něhož šlo ve druhé části mnohem více střel než na soupeře.

35:39

Svému celku musel pomoci s rozehrávkou brankář Darling. Hokejisté Caroliny nadále útočí, uvidíme, kam to povede.

35:00

Pět minut před koncem si hokejisté Caroliny zkouší různé kombinace. K pokusu o ohrožení branky Winnipegu zatím není řeč.

33:49

Aktivní napadáni rozehrávky nepřineslo pro Winnipeg nic dobrého. Souhrou náhod se domácí k puku dostali.

33:12

32:15

Po špatné přihrávce se hosté dostali s pukem až ke svému brankáři. Musí to tak zkusit znovu.

31:57

Hellebuyck si poradil se střelou od modré čáry. Jeho lapačka se vzduchem pronesla a puk lapila. Vhazuje se v obranném pásmu Jets.

31:42

Hra je vykázána do středního pásma, což se momentálně při situaci na ledě hodí více domácímu celku.

31:12

Byfuglien odjel na trestnou lavici, poněvadž inkasoval dvouminutový trest. Carolina hraje znovu v přesilovce.

30:53

S kotoučem na hokejkách manipulují hosté, kteří se snaží dostat do útoku. Zatím jim to moc nejde, čehož Winnipeg využívá.

30:00

Je za námi polovina utkání, oba celky drží remízový stav 1:1. V útoku jsou domácí, kteří se snaží zvrátit stav na svou stranu.

29:12

Před aktivním Nordströmem odpálil puk do bezpečí Byfuglien. Hrají domácí.

28:30

Winnipeg chvilku motal svého soupeře v jeho obranném pásmu, pro Carolinu z toho nakonec nic nebezpečného nevzniklo.

27:37

Po stele, kterou vyslal Lindholm, se puk dostal mimo hřiště. Vhazuje se v obranné třetině domácího mužstva, ale to až po komerční přestávce.

27:05

Dnes velmi aktivní Skinner si najel do útočného pásma, kde táhlou střelou prověřil pozornost Hellebuycka.

26:25

Nahození na Hellebuykovu branku, gólman Winnipegu zasahovat nemusel, puk mají domácí.

25:49

Nabito dostal mezi kruhy Rask, jehož tvrdý pokus minul branku, kterou hájí Hellebuyck.

25:20

K obdobné situaci došlo v útočném pásmu Caroliny, vhazuje se znovu v prostřední periodě.

25:09

Poté, co se puk dostal mimo ledovou plochu, se bude vhazovat ve středním pásmu.

24:51

Jejich útočné snažení netrvalo příliš dlouho, touš mají hráči Hurricanes.

24:14

Carolina nějakou dobu držela puk v útočném pásmu, kde se střelecky nedokázal prosadit. Nyní mají kotouč domácí, ti se vrhají vstříc brance, kterou hájí Darling.

23:35

Špatná přihrávka zpoza branky na útočnou modrou znamená, že se hosté musí vrátit do středního pásma a zkusit zahrát lépe.

22:57

Domácí se znovu provinili proti pravidlům, opět zakázaným uvolněním. To znamená bully před Hellebuyckem.

22:22

Matthias najel do útočného pásma s pukem, kde ho však záhy ztratil. Pokračují hosté.

21:49

Nepřesná rozehrávka Winnipegu znamená zakázané uvolnění. Hra se znovu přesunuje před brankáře Jets.

21:23

Na druhé straně se Carolina dostala kupředu, střela z prostoru mezi kruhy nebyla přesná. Přesto nakonec Hellebuyck zasahoval, vhazuje se po jeho levici.

20:38

Domácí se dostali do útočného pásma, ne však ke střele. Beci Caroliny jsou v úvodu periody pozorní.

20:01

Je za námi první třetina, ta přinesla dvě branky. Oba celky jdou za stavu 1:1 do šaten. Nejprve se prosadil ve 14. minutě Bryan Little, na jehož pokus navázal o dvě minuty později z přesilovky Jeff Skinner. Zápas je zatím vyrovnaný, opticky navrch má Carolina.

Střely: 8 – 10

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:26

Kotouč se dostal do pásma Caroliny, která se snaží dohrát periodu bez nějaké komplikace.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny!

18:32

17:39

A zkoušeli to dost zajímavě, talentovaný Laine trefil z levého kruhu tyč! Hrají hosté, kteří vyhazují...

17:30

A opět se hráči Caroliny dostali ze svého pásma. Domácí to musí zkoušet znovu.

17:07

Vysvobození pro hosty, ti se po špatné přihrávce Jets dostali s kotoučem do středního pásma, to jim poskytlo čas k vystřídání.

16:32

Dvě minuty za sekání vidí Faulk, hokejisté Winnipegu si zahrají přesilovku.

16:32

Na druhé straně musel zůstat pozorný Darling, jenž zachránil svůj tým před pokusem Laineho. Finský čarostřelec tentokrát vyšel ze souboje naprázdno.

15:18

15:18 Jeff SKINNER - 1:1

15:18

Carolina právě vstřelila branku!
A je srovnáno. Hokejisté Caroliny se velmi rychle dokázali prosadit z přesilové hry. JEFF SKINNER dostal puk na levý kruh, odkud vystřelil velmi přesnou trefu – 1:1! Asistence: Noah Hanifin, Justin Williams.

14:47

McGinn musel odjet po zákroku soupeře na střídačku, vypadá to na nějaké zranění. Vylučovat se nakonec bude, dvě minuty inkasoval

13:33

13:33 Bryan LITTLE - 1:0

13:33

Z následného přečíslení přišla přihrávka z pravého kruhu do prostoru mezi kruhy, kde byl najetý BRYAN LITTLER, jemuž se snadno povedlo překonat Darilinga – 1:0! Asistence: Nikolaj Ehlers, Patrik Laine.

13:22

Znovu aktivní Skinner. Ten se dokázal vymotat z křídla, jenže branku opět neohrozil.

12:49

Skinner napřáhl v útočném pásmu ke střele, ta byla ovšem sražená mimo.

12:41

11:43

Matthias a Copp se dostali v oslabení na dostřel branky soupeře, druhý jmenovaný ohrozil Darlinga, nakonec jeho střela nebyla tak silná, aby brankáře Caroliny překonala.

11:10

Darling musel svému celku pomoci s rozehrávkou. Carolina to musí zkusit z vlastního pásma.

10:41

Dvě minuty za hru vysokou holí si odsedí Wheeler, pokud tedy hosté nabídnutou početní výhodu nevyužijí.

09:19

Aho přihrával před branku, kde byl nikým nehlídaný Nordström, jehož zakončení musel vytáhnout Hellebuyck!

08:56

Je pískáno zakázané uvolnění Winnipegu, vhazovat se bude v obranném pásmu domácího mužstva.

08:28

Williamsovi unikl puk v útočném pásmu, kanonýr Caroliny se mohl dostat ke střele, avšak se mu to nepovedlo.

07:55

O kotouč se bojuje ve středním pásmu.

06:51

06:33

Střela od modré čáry prošla Darlingovi mezi betony. Brankář Caroliny zasáhl, poté posunutá branka zavinila vhazování v útočném pásmu Winnipegu.

06:02

Hosté se osvobodili tak, že odpálili puk až k brankáři Jets. Domácí to tak musí zkusit znovu.

05:36

Wheeler vjel do útočného pásma, z pravé strany trefil Darlingovy betony. Vhazuje se po pravé ruce brankáře Caroliny.

05:15

Výborný zákrok Darlinga proti střele od modré čáry. Vhazuje se po jeho levé ruce. Zatím hrají domácí v početní výhodě dobře.

04:51

Krüger vidí dvě minuty za hákování, přesilová hra pro domácí.

04:49

Hanifin od modré čáry vystřelil, Hellebuyck pozorný. Střelu od beka Caroliny lapil, vhazuje se po jeho pravé ruce.

04:18

Matthias vjel do pásma, dostal se k puku a tvrdou střelou prověřil brankáře Hurricanes. Ten se nachytat nenechal.

03:28

Přečíslení dva na jednoho, hosté jej vyřešili špatně, konkrétně Lindholm, jenž nedokázal přihrát volnému spoluhráči.

03:09

Skvělý zákrok Hellebuycka. Brankář Winnipegu předvedl solidní zákrok od modré čáry.

02:16

Další střela na branku, na konto si ji připsal Ehlers, jehož pokus z pravé strany Darlinga nepřekvapil.

01:45

S kotoučem na hokejkách manipulují hosté, bohužel pro ně ve vlastním pásmu.

01:06

Enström se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus byl zblokován a sražen mimo dosah brankáře Hurricanes.

00:40

První střelu na branku soupeře si připsal Teravainen, který Hellebuycka nepřekonal, ten předvedl pěkný zákrok.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien, Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Laine, Little, Perreault – B. Tanev, Copp, Matthias – Armia, Petan, Daňo.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Faulk, Pesce, Hanifin, Dahlbeck, H. Fleury – E. Lindholm, J. Staal, Aho – Williams, V. Rask, T. Teräväinen – Kuokkanen, D. Ryan, Skinner – B. McGinn, Krüger, Nordström.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

WINNIPEG JETS

Domácí mají za sebou čtyři utkání, ve kterých dokázali získat stejný počet bodů. Po úvodní drtivé porážce 2:7 doma proti Torontu, padli ještě v Calgary 3:6. Poté se zvedli a přehráli venku Edmonton i Vancouver.

Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs 2:7
Calgary Flames – Winnipeg Jets 6:3
Edmonton Oilers – Winnipeg Jets 2:5
Vancouver Canucks – Winnipeg Jets 2:4
CAROLINA HURRICANES

Hosté zatím odehráli dvě utkání, v obou bodovali. Nejprve si připsali domácí vítězství proti Minnesotě, a to na samostatné nájezdy. Následně ve stejné aréně podlehli po prodloužení Columbusu. Na úvod sezóny si tak stěžovat nemohou.

Carolina Hurricanes – Minnesota Wild 5:4sn
Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets 1:2p
Zdravím, vítám vás u onlajnu z nejslavnější hokejové soutěže na světě. NHL startuje i dnes, v 01:00 se utkají Winnipeg Jets a Carolina Hurricanes. Zápasem vás provede Milan Šplíchal, máte se na co těšit.

2:1

Branky a nahrávky: 14. Little (Ehlers, Laine), 47. Ehlers (Wheeler, Byfuglien) – 16. Skinner (Hanifin, Williams)

04:51 CAR 2 Krüger, hákování
10:41 WPG 2 Wheeler, vysoká hůl
13:33 WPG 1:0 Little (Ehlers, Laine)
14:47 WPG 2 Perreault, podražení
15:18 CAR 1:1 Skinner (Hanifin, Williams)
16:32 CAR 2 Faulk, sekání
31:12 WPG 2 Byfuglien
46:03 WPG 2:1 Ehlers (Wheeler, Byfuglien)