1:4

konec (1:2, 0:2, 0:0)

08.10.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.21 3.66 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (07:19:11)

Trestné minuty: 12:8
Je dobojováno a hosté z Los Angeles si odváží vítězství v poměru 4:1. Poslední třetina byla ze strany domácích asi tou nejaktivnější, jenže střelecky to dnes bylo velké trápení. Hosté neměli důvod se někam hnát, bez problémů si hlídali vybudovaný náskok a dokráčeli si k druhé výhře této sezóny.

59:37

Puk klouzal přes celé kluziště k opuštěné brance domácích, skončil těsně vedle!

59:16

Pavelski zpoza branky přihrával Couturemu, ani on ale recept na Quicka nenašel.

58:25

Hned několik střel šlo na hostujícího gólmana, ten i nadále drží pro svůj tým pohodlný náskok.

57:55

Píská se zakázané uvolnění hostů, hra se tak vrací před Quicka.

57:10

Dell je na střídačce, domácí zkouší dlouhou power-play.

56:55

Vypadá to, že alespoň v závěru se San Jose podaří vytvořit si tlak. Zakončení ale i nadále vázne.

55:31

Ward je už zpátky z trestné lavice a ihned se zapojuje do útoku.

55:01

Až nyní je puk ve středním pásmu, domácí se alespoň pro tuto chvíli ubránili.

54:22

Pearson sice ztratil v útočném pásmu stabilitu, upadl, přesto dokázal udržet puk a hosté pokračují v náporu.

53:31

Přesilovka pro hosty, na dvě minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Joel Ward.

52:56

Quick zastavoval puk za svou brankou, ale málem se mu vykutálel až do brankoviště. Hosté nakonec tuto nepříjemnou situaci zvládli vyřešit, byli u puku jako první a mohou jít do útoku.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Bødker (Dillon, DeMelo) – 6. D. Brown (Kopitar), 20. Kopitar (Muzzin), 33. Kopitar (D. Brown, Forbort), 35. N. Shore

San Jose Sharks: M. Jones (35. Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, DeMelo, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Labanc – Hansen, Couture (A), Bødker – Meier, Hertl, Donskoi – J. Ward, Tierney, M. Karlsson.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Doughty (A), Forbort, Folin, Muzzin, Fantenberg, MacDermid – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, J. Carter (A), Pearson – Dowd, Kempe, Cammalleri – Lewis, N. Shore, Clifford.

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Gawryletz, Murchison

Diváci: 17 562

05:08 LAK 0:1 D. Brown (Kopitar)
06:14 SJS 1:1 Bødker (Dillon, DeMelo)
08:31 LAK 2 MacDermid, hrubost
11:29 SJS 2 Couture, podražení