08.10.2017, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Veronika Loudová

Tipsport: 2.15 3.73 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Alex Ovečkin – 4 + 0
2. Nathan Walker – 1 + 0
3. Jevgeni Kuzněcov – 0 + 4 (04:03:46)
Československá stopa
Tomáš Plekanec (MTL) – 0 + 0, střely na branku: 1, trestné minuty: 0, čas na ledě: 15:01.
Aleš Hemský (MTL) – 0 + 0, střely na branku: 0, trestné minuty: 4, čas na ledě: 10:56.
Jakub Vrána (WSH) – 0 + 1, střely na branku: 1, trestné minuty: 0, čas na ledě: 15:15.
V poslední třetině jsme se gólu nedočkali. Montreal pokračoval ve zvýšené aktivitě, ale ta k ničemu nevedla. Poslední branka ve druhé třetině byla nakonec přiznána Walkerovi, který tak vstřelil branku při svém debutu! Zápas rozhodl v první třetině Alexander Ovečkin, když si připsal 3 góly. Habs tak opouští Washington bez bodu a pokračují ve svém tripu směr New York. Domácí fanoušci byli s výkonem Caps určitě spokojeni, velkou zásluhu na tomto výsledku má také Holtby, který předvedl fantastické zákroky!

59:30

Benn vypálil od modré, Holtby drží.

59:10

Poslední minuta dnešního zápasu a puk je za brankou Caps.

58:50

Holtby si vyjel nad brankoviště a chytil kotouč, který směřoval obloučkem na rozjetého Plekance.

58:40

Orpik vyhazuje kotouč až k brance Habs.

58:10

Paciorettyho střela od levého mantinelu minula branku.

57:10

Streit si nerozuměl s Alznerem a Capitals se dostali jednoduše k puku.

56:32

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brett Connolly – 2 min., nedovolené bránění).

56:00

Weber vyhazuje kotouč až za branku Holtbyho.

55:30

Caps kombinují ve třetině Montrealu, ale ten zatím dobře brání.

55:05

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Aleš Hemský – 2 min., podražení).

55:00

Na ledě se přiostřuje, možná trochu zbytečně za tohoto stavu.

54:50

Shaw tečoval střelu Benna, Holtby stihl zareagovat.

54:10

Weber nepřesně nahrál a u puku jsou po delší době domácí.

53:40

Caps vysunuli napadání až za branku Habs, ale zatím to nepřináší ovoce.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Ovečkin (J. Vrána, Kuzněcov), 1. Oshie (Bäckström, Burakovsky), 3. Ovečkin (Kuzněcov, Bäckström), 19. Ovečkin (Kuzněcov, Ness), 37. Ovečkin (Kuzněcov), 39. Walker (Smith-Pelly, Beagle) – 25. Gallagher (Byron)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Orpik, Carlson, Ness, Chorney – Burakovsky, Bäckström, Oshie – Ovečkin, Kuzněcov, J. Vrána – Connolly, Eller, Chiasson – Walker, Beagle, Smith-Pelly.

Montreal Canadiens: Price (21. Montoya) – Mete, S. Weber, Alzner, Petry, Jo. Benn, Streit, J. de La Rose – Pacioretty, Drouin, Gallagher – Hudon, Plekanec, Lehkonen – Galchenyuk, Danault, A. Shaw – Byron, Hemský.

Rozhodčí: Watson, Chmielewski – Devorski, Berg

00:20 WSH 1:0 Ovečkin (J. Vrána, Kuzněcov)
00:46 WSH 2:0 Oshie (Bäckström, Burakovsky)
02:02 MTL 2 Hemský, sekání
02:51 WSH 3:0 Ovečkin (Kuzněcov, Bäckström)
05:58 MTL 2 Gallagher, podražení