1:3

konec (0:0, 0:3, 1:0)

08.10.2017, 14:00 • Uralec Arena • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

Tipsport: 2.75 3.9 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec utkání, ve kterém jsme viděli čtyři branky. Tři vstřelili hosté ve druhé třetině a domácí už jenom snížili ve třetí třetině na 3:1. Ve třetí třetině byli jasně lepší domácí. Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů. (16:21:55)
Československá stopa v utkání
Jakub Kovář (Jek) – 3 inkasované góly – 29 zásahů – čas na ledě 60:00

59:27

Tak tohle byla obrovská příležitost hosté! Marko Anttila ujel sám na Kováře. Zkusil kličku do forhendu, ale netrefil branku.

58:38

Zakázané uvolnění domácích. Cesta za vyrovnáním se velmi komplikuje.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:25

Domácí znovu pevně usazeni v útočném pásmu. Nyní tiomu přibyli i nějaké ty střely.

55:30

Ten čas se krátí a domácí jsou pevně usazeni v útočném pásmu Uvidíme zda vstřelí kontaktní branku.

53:50

U puku jsou domácí, kteří se usazují v útočném pásmu a ostřelují Zapolskiho, zatím neúspěšně.

52:20

Další pokus od domácích o přečíslení! Pokus však včas zastavil jeden z obránců Jokeritu.

51:07

Vitalij Popov teď objel Zapolskiho branku a snažil se puk zasunout do prázdné branky, jenže brankář Jokeritu tam včas strčil beton!

50:16

Posledních 10 minut na vyrovnání pro domácích.. Ten čas velice rychle utíká.

48:21

Tady se dějí věci! Hráči Jokeritu teď jeli na Kováře ve 3 proti 2. Zakončení vzal na sebe Normqan, který zkusil udělat kličku do forhendu, ale Kovář výborně zasáhl a jeden z obránců vyhodil na icing, jenže na polovině hřiště stál úplně volný Česalin, který se sám řítil na Zapolskiho a zkusil střelu mezi betony. Zapolski je včas sklapnul a puk tak přikryl do lapačky.

47:00

U puku jsou domácí, kteří se ještě určitě pokusí vstřelit kotaktní branku.

45:19

45:19 Michal ČAJKOVSKÝ - 1:3

45:19

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
A pozor! Tohle bude ještě drama! MICHAL ČAJKOVSKÝ poslal tvrdou střelu od modré čáry, která prošla Zapolskimu na rukavicí. Bez asistence.

44:37

Domácí teď mají kotouč na svých hokejkách a kombinují v útočném pásmu. Zatím to bohužel pro domácí nevede k brance.

43:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., hrubost).

43:40

Hosté teď uklidňují hru a kombinují ve svém obranném pásmu.

1:3

Branky a nahrávky: 46. Čajkovský – 21. Palola (O'Neill), 33. Jensen (Regin, Gilroy), 34. Tolvanen (Lepistö)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Ustinskij) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Ljamin, Megalinskij, Jegoršev, Mišarin, Ščemerov, Čajkovský – Krikunov, Pestunov, Milovzorov – King, Paré, Beck – A. Garejev, Mingalejev, Torčeňuk – Rasseikin, V. Popov, Česalin.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö, Lundin, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen, Rissanen – Joensuu, Regin, Jensen – Tolvanen, Jormakka, O'Neill – Huhtala, Norman, Palola – Anttila, Niemi, Pihlström.

Rozhodčí: Soin, Judagov – Gordenko, Lazarev

07:20 JOK 2 Jormakka, podražení
17:26 JEK 2 Trjamkin, sekání
20:00 JEK 2 Trjamkin, nedovolené bránění
20:50 JOK 0:1 Palola (O'Neill)
29:43 JOK 2 Lepistö, podražení