konec (0:1, 0:3, 0:2)

03.10.2017, 19:30 • Sztuczne lodowisko im. Adama • Skupina G • Michal Raška

Tipsport: 7.77 8.0 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (21:44:11)
Nakonec toto utkání skončilo jasným vítězstvím Helsinek. První třetina byla ještě vyrovnaná, ale prosadil se Niklas Nordgren. Ovšem od druhé třetiny už bylo vše v režii finského týmu, kdy vstřelil hned tři góly. A poslední třetina se už jenom tak dohrávala, přičemž Niklas Nordgren zkompletoval hattrick a pomohl tak svému týmu k jasné výhře 6:0.

59:02

Joonas Rask se v oslabení řítil sám na bránu, ale gól nedal!

58:40

Vyloučení v týmu IFK Helsinky (O'Connor – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:20

Engbreg se řítil po levé straně, ale přihrát nedokázal.

58:02

Ofsajd hostů.

57:03

Wajda zkusil vypálit z pravé strany, ale brankář byl připraven.

56:31

Hosté jsou stále aktivní a rádi by vstřelili i sedmý gól. Domácí by se už nejraději viděli v šatně.

54:52

54:52 NORDGREN - 0:6

54:52

Helsinky právě vstřelily branku!
Tak přece jenom dává hattrick! Micke Asten poslal puk na NIKLASE NORDGRENA a ten sám u levé tyčky vstřelil puk do brány. Asistence: Asten.

52:57

Hosté stále tlačí domácí hráče v jejich pásmu.

52:40

51:24

Petrell vyslal dobrou ránu, ale v bráně neskončila.

50:40

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Zygmunt – 2 min., příliš mnoho hráčů).

49:40

Niklas Nordgren málem přidal svůj třetí gól v zápase, čímž by zkompletoval hattrick. Puk si dal na levou stranu a bekhendem zakončoval, ovšem Radziszewski předvedl skvělý zákrok!

48:49

48:36

Komerční přestávka.

0:6

Branky a nahrávky: 4. Nordgren (Haataja), 32. Kaski, 35. Carlsson (Thorell, Tamminen), 37. Nordgren (Teppo, Haataja), 41. Carlsson, 55. Nordgren (Asten)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Luba, Kowalowka) – Szurowski, Zíb, Bryniczka, Kruczek, Novajovský, Wajda, Rompkowski, Dutka, Noworyta – Kalus, da Costa, Sýkora – Kapica, Bryniczka, Urbanowicz – Domogala, Dziubinski, Šinágl – Drzewiecki, Zygmunt, Slabon

IFK Helsinky: Halonen (Bäckström) – Salmela, Eronen, Kaski, Finley, O'Connor, Salmi, Teppo, Ulander –Rask, Tyrvainen, Petrell – Haataja, Nordgren, Asten – Tamminen, Carlsson, Thorell – Engberg, Kulmala, Hamalainen

Rozhodčí: Robin Šír, Tomasz Radzik – Mariusz Smura, Wojciech Moszczyński

03:32 IFK 0:1 Nordgren (Haataja)
03:58 IFK 2 Thorell, držení protihráče
07:19 CRA 2 Eronen, hákování
10:41 IFK 2 Ulander, hákování
11:25 IFK 2 O'Connor, krosček