Hokejová Liga mistrů

Nottingham Panthers – TPS Turku

2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

03.10.2017, 20:00 • Motorpoint Arena, Nottingham • Skupina F • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 4.85 6.0 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, Motorpoint Arena slaví, neboť se Nottingham stal historicky prvním týmem, který postoupil do vyřazovacích bojů CHL. O utkání samotném rozhodly dvě minuty na konci druhé třetiny, kdy skórovali Shalla a Mokshantsev. Ač v třetí třetině se TPS snažilo zápas zdramatizovat, nepovedlo se to a pro Turku tak soutěž končí bez ohledu na odvetu v domácím Gatorade Centre. S přáním hezkého zbytku večera a příjemným startem zítřejšího dne se s vámi loučí Tomáš Kalas. (22:25:25)

59:59

Své představení zakončil Garnett výborným zákrokem, když v poslední chvíli vsunul vyrážečku do prázdné branky a zabránil gólu!

59:51

Brown raději ihned po buly zalehl puk, trest žádný nepřišel.

59:34

Domácí navíc vyhazují, hosté už to budou mít těžké. Reunanen se navíc moc unáhlil při střelbě a puk skončil v ochranné síti.

59:30

Vše ale uklidňuje Garnett, který si sebral puk ze vzduchu.

59:20

Hosté obehrávají domácí a dostávají je pod tlak.

59:03

Oddechový čas pro hosty. Navíc jdou do šesti!

59:03

Vyloučení v týmu Nottingham Panthers (Sauve – 2 min., faul kolenem + 2 min., faul kolenem). Celkem zbytečný zákrok na Karvonena, víceméně už mimo hru.

58:11

Domácí dost riskovali, když si nahrávali před brankou pod dohledem 2 hráčů z finského týmu.

57:05

Do útočného pásma vyjel po dlouhé době domácí tým, konkrétně Betteridge, ten pouze puk vyhazuje a jede střídat.

55:45

Turku musí hrát vabank, pokud chtějí hrát o postup. Jejich tlak sklouzává ale do platonického a Panteři nemají moc starostí s obranou.

55:12

Střelu z hole Nurmiho nyní blokovaly brusle domácího obránce.

53:58

Nyní gól sice padl, jenže nemůže být uznán, a to z toho důvodu, že Mosey si vyšlápl na Pajuniemiho a oba skončili po souboji v útočném pásmu, což bylo horší pro TPS, neboť vznikl ofsajd.

53:51

Křižná přihrávka od Tetlowa byla zachycena hostující obranou.

53:26

Mosey nevěděl co s pukem, tak vymyslel nahození téměř z nulového úhlu. A ono to nadělalo problémy Setänenovi, ne že ne.

52:53

Nutno říci, že i přes dvougólové vedení Nottinghamu je atmosféra spíše jako v divadle.

51:55

Virtuho při střele zradilo náčiní, čehož využili britští hráči, kteří otáčí hru do útoku, což jim naprosto vyhovuje.