Hokejová Liga mistrů

KAC Klagenfurt – ZSC Lions

2:1

po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)

03.10.2017, 19:30 • Eissportzentrum, Klagenfurt • Skupina H • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.73 5.5 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (00:03:30)
Utkání sledovalo 1 653 diváků.
Statistiky

Střely na branku: 23:20
Zásahy brankářů: 19:21
Vyhraná vhazování: 27:32
Trestné minuty: 6:4
Je dobojováno, domácí Klagenfurt vybojoval v prodloužení extra bod a zasloužil se tak o to, že utkání posledního kola na ledě Curychu bude přímou bitvou o druhé postupové místo do další fáze Ligy mistrů. Vítéznou branku tohoto duelu dal ve 24. vteřině prodloužení Martin Schumnig a KAC tak vyhrál 2:1.

60:28

60:28 Martin SCHUMNIG - 2:1

60:28

Klagenfurt právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Sotva se začalo hrát, tak se do sóla dostal MARTIN SCHUMNIG, dojel vyhozený puk a svou střelu dokázal procedit přes Flüelera do branky – 2:1! Asistence: Matthew Neal.

60:01

Už to vypadalo, že Klagenfurt udrží hubené vedení až do konce třetí třetiny, jenže v 54. minutě dostali Lions výhodu přesilové hry a tu dokázali rychle využít – puk za Dubu dostal Chris Baltisberger a zařídil tak, že šedesát minut nebude vším, co diváci uvidí.

60:00

59:54

Duba posunul puk do rohu, dáme si tak ještě nášup k šedesáti minutám.

58:41

Před branku Lions si sjel Ganahl a snažil se tečovat puk, ten skončil vedle Flüelerovy branky.

57:59

Ani jeden z týmů nepředvádí útočnou smršť, zřejmě i jistota jednoho bodu je pro mužstva důležitá.

56:32

Klagenfurt oproti tomu pouze vyhazuje puky ze svého pásma a snaží se držet hru co nejdál od Duby.

55:43

Lions jsou vyrovnávací trefou povzbuzeni a opět se tlačí do útoku.

54:43

54:43 Chris BALTISBERGER - 1:1

54:43

Lions právě vstřelili branku!
Přesilovka je využita. Nahození od modré tečoval před brankovištěm CHRIS BALTISBERGER a puk prolétl okolo Duby do sítě. Rozhodčí se šli ještě přesvědčit k videu, zda nebylo porušeno pravidlo o vysoké holi, či hře útočícího hráče v brankovišti, ale po chvilce gól uznali. Bez asistence.

54:23

Lions si zahrají přesilovku, neboť dvouminutový trest za hákování dostal Michael Kernberger. Domácí reklamovali, že se o faul nejednalo, pouze o podklouznutí soupeře v plné rychlosti, s protestem ale neuspěli.

53:40

Hráči Klagenfurtu pouze zavezli puk do útočného pásma a kde pak o něj chvíli probíhal souboj v rohu. Získali jej hosté.