4:0

konec (1:0, 0:0, 3:0)

01.10.2017, 17:00 • 9. kolo • Ivo Raiskub

Tipsport: 3.56 4.5 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zlínští hokejisté dnes překvapili nejspíše mnoho hokejových expertů, i tipérů, protože si poradili na domácím ledě se třetím Třincem, kterému nastříleli tři branky a dokonce si brankář Kašík připisuje čisté konto. Vypadá to, že se zlínská mašina pomalu, ale jistě rozjíždí. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek večera. (19:27:11)

59:50

Nadějný průnik Illa, ale výborný zákrok Strmeně.

59:42

Po nahození Adamského Kašík skryl kotouč pod sebe, ale následně se strhla rozmíška.

59:02

Třinečtí již chvíli hrají v pěti a je tu poslední minuta utkání.

58:38

Oceláři to ještě zkouší alespoň Kašíkovi zkazit nulu, ale brankář Beranů odolává.

57:08

Zlín si pevně drží své vedení.

56:33

Zbyněk Irgl (TŘI) 2 minuty nedovolené bránění.

55:29

Slibná šance pro Zdeňka Okála, ale ten střelou z mezikruží Strmeně nepropálil.

54:47

54:47 Radoslav ILLO - 4:0

54:47

Zlín právě vstřelil branku!
Svoji první trefu ve zlínském dresu slaví RADOSLAV ILLO, který vvyužil nepřesné rozehrávky Strmeně, zachytil kotouč a po blafáku ho zasunul za záda třineckého brankáře. Bez asistence.

53:41

Kofroň, Irgl a ani Krajíček. Nikomu z této trojice se nepovedlo prostřelit brankáře Zlína.

51:34

Fryšara se snažil překvapit brankáře Strmeně z ostrého úhlu. Bohužel pro domácí mu to nevyšlo.

50:18

50:18 David ŠŤASTNÝ - 3:0

50:18

DAVID ŠŤASTNÝ vystihl rozehrávku soupeře a už se řítil zcela sám na brankáře Strmeně, kterému zamíchal ramenama a prostřelil ho nekompromisně mezi betony. Bez asistence.

49:53

Honejsek už je na ledě, Berani jsou kompletní.

48:31

Kašík předvedl bravurní semafor proti střele Erika Hrni.

47:52

Antonín Honejsek (ZLN) 2 minuty nedovolené bránění.

46:32

Marcinko se pokoušel na dvakrát překonat brankáře Kašíka, ale ten uzamkl volný prostor a kotouč zlikvidoval.

46:01

Zlín vyhodil kotouč na icing a bere si oddechový čas pro odpočinek hráčů.

44:39

Kašík si počínal úspěšně proti tvrdému pokusu od modré čáry, který vyslal Tomáš Linhart.

42:36

Marcinko si počkal na Okála a poslal ho k ledu. Pokračuje se bez vyloučení.

41:07

41:07 Michal POPELKA - 2:0

41:07

MICHAL POPELKA nabral rychlost, pláchl třinecké obraně a poté si bekhendem vychutnal Strmeně, který byl proti jeho zakončení krátký. Asistence: Jakub Ferenc.

40:31

Bukarts našel osamoceného Šťastného, ale ten z první netrefil ideálně volný prostor mezi tyčkou a Strmeněm.

40:01

V prostřední třetině jsme viděli opět hodně rychlý hokej s mnoha šancemi, ale tentokrát se žádný kotouč do sítě nedostal. Nejblíže k tomu měl v závěru Honejsek, který ale samostatný nájezd neproměnil. V poslední třetině nás tak čeká jistě veliká bitva o body, protože Třinec s prázdnou chtít odjet nebude.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:58

Honejsek se při kličkování zamotal a vedení domácích nenavýšil.

39:58

Honejsek byl v zakončení faulován a sudí nařizují trestné střílení. Faulujícím byl Zbyněk Irgl.

39:08

Je tu poslední minutka druhé třetiny.

38:32

Závěr druhé třetiny je ve velmi rychlém tempu. Šance střídá šanci na jedné i druhé straně.

37:18

Třinec se dokázal ubránit, Zlín ve svojí přesilovce moc nezahrozil.

35:39

V oslabení se dostal do šance jeden z útočníků Třince. Na Kašíka ale vyzrát nedokázal.

35:11

Tentokrát je tu vyloučení na straně Třince. Milan Doudera (TŘI) 2 minuty podražení.

34:32

Zlínští ujížděli v přečíslení, kdy Roberts Bukarts posunul ještě do lepší pozice Honejskovi, který z první Strmeně nepřekonal.

33:50

Ondráček se vrací z trestné lavice a Zlín je zase kompletní.

32:38

Třinec tlačí a tlačí, ale Zlín velmi dobře brání.

31:40

Zlín je ve čtyřech.

31:35

Jiří Ondráček (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.

30:31

Výborný Libor Kašík, brankář Beranů zlikvidoval jedovku i dorážku od Zbyňka Irgla.

29:37

Jakub Ferenc (ZLN) dostává dvě minuty za držení hole.

28:38

Opravdu drtivý tlak předvedli hráči z Třince. Několik pokusů branku zasáhlo, ale spíše více jich mířilo vedle branky Libora Kašíka.

26:44

Jeden ze zlínských hráčů hrubě chyboval a Kašík to musel hasit skvělým zákrokem.

25:36

Berani se dvakrát ocitli v nadějných šancích, ale oba pokusy brankář Strmeň dokázal zneškodnit.

24:40

Oba týmy hrají zase v pěti na každé straně.

23:42

Linhart se dostal zcela sám před Libora Kašíka, kterého bekhendem ale nepřekonal.

23:26

Oba týmy při hře 4na4 se příliš nikam nehrnou.

22:35

Tomáš Marcinko (TŘI) také dvě minuty za držení protihráče.

22:35

Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty držení protihráče.

20:32

Okál zakončil svůj dravý průnik rychlou střelou vedle Strmeňovy branky.

20:14

Okál opustl trestnou lavici a je na ledě.

20:01

První třetinu vyhráli těsně 1:0 hokejisté Zlína, když se po nahození Ference se štěstím prosadil Roberts Bukarts. Třinec nehrál vůbec špatně, ale výborný Kašík a dobře organizovaná defenzíva Zlína hosty již do více šancí nepouštěla. Druhá část nám jistě nabídne opět vysoké tempo a mnoho šancí.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:02

Valenta zabojoval a osvobodil Zlín při hře ve čtyřech.

18:50

Hrňa si sjel na nahrávku od Marcinka, ale kotouč netrefil.

18:10

Ševci jdou do čtyř. Zdeněk Okál (ZLN) dostává dvě minuty za napadení.

17:36

Polanský opouští trestnou lavici a domácí hrají v pěti.

16:29

Píská se přerušení, vhazovat se bude u branky Třince.

15:59

Honejsek dvakrát ohrozil Strmeně, ale ani jednou ho přelstít nedokázal.

15:32

Trest pro Oceláře. Jiří Polanský (TŘI) 2 minuty podražení.

14:22

Zlínští si vedení užívají a opět se pustili do zajímavé kombinace, která tentokrát skončila mimo branku.

13:36

Zakázané uvolnění hokejistů Třince.

12:51

12:51 Roberts BUKARTS - 1:0

12:51

Berani jdou do vedení! Ferencovu odraženou střelu od zadního mantinelu okamžitě dorazil do skulinky mezi tyčkou a betonem Strmeně pohotový ROBERTS BUKARTS. Asistence: Jakub Ferenc.

12:14

Výborný Kašík zneškodnil lapačkou elegantní bekhendové zakončení v podání Vladimíra Draveckého.

11:39

Icing domácích, hra se vrací před Kašíka, kde se bude vhazovat.

11:31

Berani přečkali oslabení bez inkasované branky. Kubiš může na led.

10:36

Oceláři se ocitli v ofsajdu, buly ve středním pásmu.

10:24

Doudera opět v akci, zlínský brankář opět úspěšný.

9:47

Nahození Milana Doudery schoval zlínský brankář do výstroje.

9:26

Přesilovka pro Oceláře. Zlínský útočník Pavel Kubiš (ZLN) dostává dvě minuty za hákování.

8:55

Hra je přerušena a čeká nás komerční přestávka.

7:26

Dvakrát se v šanci objevil Popelka. Zlínský útočník ovšem ani jednou nedokázal Strmeně přelstít.

6:42

Ocelářům se nic vymyslet nepodařilo. Nyní to zkusí domácí.

5:56

Třinečtí se usazují v pásmu a kombinují.

5:26

Kašík vyhrál spritenrský souboj proti Růžičkovi, který měl ke kotouči dále. Buly u branky Zlína.

4:29

Adamského pokus srazil brankář Beranů do ochranné sítě.

4:16

Výborný zákrok třineckého brankáře, který se stačil přesunout proti přizemní jedovce Ondráčka.

3:52

Hraje se rychlý hokej s hodně šancemi. Nyní střílel nebezpečně Freibergs. Oceláři nahazují puk do středního pásma a střídají.

3:34

Zlín si neporozumněl při rozehrávce a velikou možnost měl mladičký Kofroň. Jeho pokus brankář Kašík dokázal zneškodnit.

3:08

Hodně tvrdě střílel z mezikruží kapitán Veselý. Jeho tvrdý projektil dokázal Strmeň vyrazit do bezpečí.

2:58

Přesně v době, kdy se na led vrátil Irgl, brankář Strmeň zlikvidoval nahození Freibergse.

2:33

Hra je přerušena, protože Strmeň zneškodnil jedovatý pokus Davida Šťastného. Vhazuje se v obranném pásmu Ocelářů.

2:16

Třinečtí se dobře brání, nyní se jim povedlo dostat kotouč za branku Libora Kašíka.

1:52

Z ostrého úhlu střílel z první Rihards Bukarts. Jeho pokus nebyl vůbec špatný, scházela mu pouze větší přesnost.

1:16

Zlínu se povedlo udržet útočné pásmo díky dlouhým rukám Ference.

0:58

Třinečtí si počínali nedisciplinovaně a budou hráč ve čtyřech. Zbyněk Irgl (TŘI) 2 minuty podražení.

0:24

Do první šance se tlačil sprintující Kubiš, ale bohužel pro domácí klouzající kotouč nedostihl. Puk skončil pod lapačkou Strmeně.

0:05

Úvodní buly vítězně pro domácí celek.

00:01

V brance Ocelářů dnes dostal překvapivě šanci Jan Strmeň. Na straně domácích jako obvykle jednička Kašík.

Aukro Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Řezníček, Ferenc, Freibergs, Padrnos, Valenta, O. Horák – J. Ondráček, P. Sedláček, Kubiš – Šťastný, Honejsek, Roberts Bukarts – Okál, Popelka, O. Veselý – Rihards Bukarts, Fryšara, Illo.

HC Oceláři Třinec: Strmeň (Hrubec) – Krajíček, Adámek, Linhart, Roth, M. Doudera, D. Musil, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička – Adamský, Polanský, Irgl – Svačina, Marosz, Dravecký – Cienciala, Hrňa, Kofroň..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hezkou říjnovou neděli ze Zlína. Zimní stadion Luďka Čajky, dnes bude hostit atraktivní utkání mezi Berany Zlín a Oceláři Třinec. Zlínu se povedlo třikrát v řadě bodovat a dnes bude chtít svoji úspěšnou sérii prodloužit. Třinečtí sice poslední duel prohráli, ale drží si třetí pozici. Duel těchto dvou celků začíná již v 17:00.

Libor Kašík je důležitým článkem zlínského týmu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:0

Branky a nahrávky: 13. Roberts Bukarts (Ferenc), 42. Popelka (Ferenc), 51. Šťastný, 55. Illo

0:58 TRI 2 Irgl, podražení
9:26 ZLN 2 Kubiš, hákování
12:51 ZLN 1:0 Roberts Bukarts (Ferenc)
15:32 TRI 2 Polanský, podražení
18:10 ZLN 2 Okál, napadení
22:35 ZLN 2 Okál, držení protihráče
22:35 TRI 2 Marcinko, držení protihráče
29:37 ZLN 2 Ferenc, držení hole