4:2

konec (2:0, 1:2, 1:0)

17.08.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 1.35 6.0 4.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karlovarští zvládají další domácí přípravné utkání a porrážejí Stadion Litoměřice 4:2. (19:32:13)

59:50

Tady se nic zásadního nestane.

57:29

57:29

57:29

Bílek v obrovské šanci nedal! Nejprve si nádherně položil Závorku, poté ale netrefil odkrytou branku.

56:21

Hosté chybují v rozehrávce a nyní vyhazují na zakázané uvolnění.

55:26

Řehoř dostal doslova namazáno od protihráče, nicméně jeho pokus končí v ochranné síti.

54:55

Kvapilův pokus schoval Klouček v lapačce.

53:51

Kverka zahákoval protihráče a je nařízeno trestné střílení, které Litoměřice neproměnili.

53:08

Balán si Bílka neprohodil, Stadion vyhazuje.

52:40

Kulda (LTM) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

52:12

Jan Tomeček trefil pouze připraveného Kloučka.

51:38

Litoměřičtí kompletní, v držení puku však stále energetici.

50:31

Dávid Gríger se nešťastně srazil se spoluhráčem a vypadá to na zranění kolena. Slovenský forvard opustil led za pomoci spoluhráčů.

49:36

Za podražení je vyloučen Dominik Málek (LTM).

47:48

47:48

47:48

Gríger se obtočil kolem beka a vypálil na Kloučka, jenž puk vykopl pravým betonem.

47:10

Václav Skuhravý se probojoval až do pásma hostí, nicméně příliš dlouho hledal, komu touš přenechá a o kus černé gumy přichází.

46:35

Nahození domácím nevyšlo, píská se icing.

45:37

Kališníci se s problémy dostali z vlastního pásma, Karlovarští ukázali výbornou schopnost napadat.

44:38

Milan Davídek trefil jen chrániče protihráče a vzápětí přichází zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Kloučkem.

42:37

42:37 Ondřej BERÁNEK - 4:2

42:37

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Velmi pohledná kombinace končí čtvrtým zásahem energetiků. ONDŘEJ BERÁNEK byl sám před Kloučkem a nemýlil se. Asistence: Dávid Gríger, Stanislav Balán

42:20

Krejčí od modré netrefil branku.

42:01

A další vyloučený, za vysokou hůl bude pykat Vojtěch Kulda (LTM).

41:25

Karlovarští mohou svůj náskok navýšit, přesilovou hru jim nabídl David Šesták (LTM), jenž odchází na dvě minuty za hákování.

40:26

Nyní u puku domácí a rovnou se vydávají směrem ke Kloučkově brance.

40:02

Úvodní buly pro Stadion.

40:01

Ve druhé třetině byly k vidění tři branky. Prvně dokázal Miškář snížil gólové manko Litoměřic. Následnou trefu si připsal Milan Davídek a druhou střelu kališníků má na starost Sýkora.

Na další třetinu si musíme počkat do 18:58

40:00

39:27

Beránek prověřil Kloučka střelou z mezikruží. Gólman Litoměřic zasáhl betonem.

39:08

Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.

38:10

Energetikům se nedaří přesun do útočné třetiny.

38:00

Do konce druhé třetiny zbývají dvě minuty.

37:35

Karlovarští zamkli kališníky ve vlastní třetině a bombardují Kloučka střelami.

36:25

Energetici se drží na kotouči a dostávají se do útočné třetiny, tam si nedokázali vytvořit vhodnou pozici ke střele.

35:56

35:56 Ondřej SÝKORA - 3:2

35:56

Litoměřice právě vstřelily branku!
ONDŘEJ SÝKORA vystřelil z pravé strany a přesně se trefil do horního růžku a překonal tak Závorku. Bez asistence.

34:58

Energie se usídlila před Kloučkem.

34:41

34:41

34:41

Jaroslav Kverka mladší skvěle vystřelil zápěstím, Milan Klouček však vytáhl perfektní zákrok lapačkou.

34:12

Ivan Řehoř dorážel puk za Závorku, ale gólman Energie předvádí kvalitní výkon, a tak se nenechal dorážkou znejistit.

33:50

Kališníci se opět dostávají do útočné třetiny, tam o kotouč přichází a do hry se dostává domácí Energie.

33:00

Balán našel volného Fleka v mezikruží, ale druhému jmenovanému střela příliš nesedla.

32:10

Kališníkům se delší nedařilo dostat ze sevření karlovarských hráčů.

31:38

Dávid Gríger odváží kotouč do útočné třetiny, kde prověřil pozornost Kloučka. Ten vyrazil střelu do ochranné sítě.

31:10

Stadion se stále točí kolem branky Závorky.

30:35

Litoměřice se dostali také do třetiny, ale vyzrát na Závorku nedokázaly.

30:08

Energie se nyní drží v útočné třetině a ve vlastním oslabení semkla Litoměřice.

29:51

Martin Rohan osvobodil karlovarským tým ze sevření kališníků.

29:22

Martin Jandus nahodil na Závorku, ale střela nemířila na jeho branku.

29:10

Stadion zakládá útok, který končí u branky Tomáše Závorky.

28:50

Daniel Krejčí (KVA) odchází zpytovat svědomí na dvě minuty za podražení.

28:25

Energie si zahraje další oslabení.

27:50

27:50

27:50

Neskutečné! Ondřej Beránek z kruhů vyslal dělovku, sice trefil jen brankovou konstrukci, ale ozvěna zazněla celou halou!

26:57

Nakonec poslal nepřesnou přihrávku na Podlipnika, a tak Karlovy Vary o pásmo přichází.

26:50

Kverka hledá volného spoluhráče.

26:25

Litoměřice se osvobozují, ale zelená lavina se valí zpět do útočného pásma.

26:04

Energie obklíčila litoměřickou branku a hledá způsob, jak vstřelit další branku.

25:54

Bývalý karlovarský hráč Vítězslav Bílek (LTM) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za hákování soupeře.

25:10

Sičák bere puk na svou hokejku a zakládá nový útok, který končí v útočné třetině. Navíc bude Energie hrát přesilovou hru.

24:20

Kališníci se přesouvají před branku Závorky, jejich snažení skončilo ihned ve střední třetině díky zákrokům obrany, která je připravila o puk.

23:55

Adam Rulík poslal dělovku od modré čáry, tu však Klouček bez problému chytil.

23:40

Henri Tuominen nahodil kotouč do obranné třetiny Litoměřic.

23:17

Radek Pilař se pokusil snížit gólové manko, ale jeho střela neměla řádný směr.

23:00

Energetici se zabydlují v útočné třetině a bombardují Kloučka střelami.

22:40

Závorka raději zadržel kotouč, vhazuje se tak po jeho pravici.

22:06

22:06 Milan DAVÍDEK - 3:1

22:06

MILAN DAVÍDEK prostřelil Kloučka mezi betony, kde našel volnou malou skulinku. Asistence: Martin Kohout.

21:50

Z nulového úhlu se pokusil o střelu Kohout, kotouč mu však sjel z hokejky.

21:39

Po přihrávce rukou se vhazuje ve středním pásmu.

21:18

PATRIK MIŠKÁŘ se protáhl mezi dvěma hráči a z mezikruží vyslal dělovou ránu, která zapadla do branky. Asistence: Martin Jandus

20:45

Kališníci se drží v útočné třetině, Ivan Řehoř prověřil pozornost Závorky.

20:41

Trest pro Jakuba Fleka (KVA) za hákování soupeře.

20:30

V útočné třetině se Energie dopustila faulu.

20:02

Litoměřice se zmocňují kotouče, následně o něj přichází a dostává se do šance karlovarská Energie.

20:01

Oba týmy se připravují na druhou periodu v KV Aréně.
Je za námi prvních dvacet minut, které nabídly jasnou dominanci domácích hráčů, které zbrzdila jen dvě zbytečná vyloučení.

Další třetina začne zhruba v 18:15.

20:00

19:02

Běží poslední minuta první třetiny.

17:55

Klejna se chtěl při své premiéře zapsat nějakým momentem, a tak se rozhodl vypálit na Kloučka, který ovšem v klidu chytá.

16:42

Krejčí teď krásně sice vymetl horní růžek, ale rozhodčí rozpažuje a gól neuznává pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

15:38

15:38 FLEK - 2:0

15:38

JAKUB FLEK teď vymetl od modré čáry všechny pavučiny v bráně a využívá domácí přesilovou hru krásnou střelou! Asistence: Matic Podlipnik.

15:19

Aleš Pavlas (LTM) dvě minuty hákování.

15:16

Tentokrát to středem hřiště zkoušel Sičák, ale forhendovou kličkou na Kloučka nevyzrál.

13:01

Teď už jsou domácí v plném počtu a mohou se nadechnout k dalšímu tlaku směrem ke Kloučkově bráně.

12:55

Kalla pálil z levého kruhu, ale opět mu Závorka vystavil stopku svou lapačkou!

11:27

Z mezikruží se ke střele dostal Miškář, ale ani tentokrát si nepřišel na Tomáše Závorku.

10:57

Opět zbytečný zákrok na domácí straně. Tentokrát si dvě minuty za hákování odpyká Jan Tomeček (KVA).

10:00

Opět střela, která Závorku vystrašila. Miškář z ostrého úhlu napálil jen betony domácího gólmana.

09:31

Komárek pálil těsně vedle pravé tyče a puk se jen otřel o plexisklo za bránou.

08:15

Málek už je na hřišti a začíná zkrácená přesilová hra hostí.

07:52

Teď ovšem zbytečnou snahu předvedl Tomáš Rohan (KVA) a síly se vyrovnají.

07:07

Litoměřickým se až nyní daří vyhodit a mohou jít v klidu střídat, což se jim určitě hodí.

06:15

Je tady první přesilová hra pro Energii! Za držení si jde sednout na dvě minuty Dominik Málek (LTM).

05:46

Chyba Závorky za bránou, kterou ovšem nedokázal potrestat Kulda.

04:40

Tomáš Rohan se natahoval po puku, ale na poslední chvíli ho před ním odpálil jeden z litoměřických obránců.

03:55

Balán dostal krásnou přihrávku zpoza brány, ale střela mu nesedla a kotouč se mu namotal na hokejku.

02:59

Hra se nám trochu uklidnila, ale stále se domácí drží na kotouči a je vidět, že jsou jasně zkušenějším mužstvem.

01:38

I nadále je to velký zámek v podání energetiků, kteří Litoměřice ještě k ničemu nepustili.

00:19

00:19 BALÁN - 1:0

00:19

Tak to je bleskový start do utkání v podání domácích! Krejčí naservíroval přihrávku přes půl hřiště na STANISLAVA BALÁNA a ten si se stoickým klidem poradil s celou obranou Litoměřic. Asistence: Daniel Krejčí, Vladimír Sičák.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Závorka, Novotný – Krejčí, Sičák (A), Tomeček, Klejna, Martin Rohan, Podlipnik, Rulík, Kvapil – Rachůnek, Balán, Flek, Tomáš Rohan, Skuhravý (C), Gorčík, Kverka, Tuominen, Gríger, Beránek, Davídek, Kohout

HC Stadion Litoměřice: Klouček (Michajlov) – Pavlas, Málek, Šesták, Smetana, Jebavý, Janduš, Havránek – Kalla, Hanták, Bílek, Pilař, Miškář, Řehoř, Kulda, Komárek, Pšenička, Jirásek, Zajan, Stříbrný, Sýkora

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Schopf, Belko.
HC Energie Karlovy Vary
Karlovarská Energie má za sebou také tři utkání. V Litvínově o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy, které vyhrála Verva. V odvětě se karlovarští hokejisté ukázali v pravém světle a vyhráli 5:1. A v úterním duelu na Kladně se Energie nedokázala ani jednou trefit do branky domácího celku, a tak výsledek skončil 3:0. Energetici se chtějí dostat zpět mezi elitu, a tak do zápasu půjdou naplno.

Dle slov Tomáše Marišky ovšem nepůjde primárně o výsledek „Čeká nás druhé domácí utkání v tomto týdnu. Naším cílem je ho odehrát tak, jako poslední domácí zápas s Litvínovem. Do zápasu půjdeme z plného tréninku, takže pro nás v tuto chvíli není výsledek rozhodující. Chceme hrát tak, aby se to divákům líbilo, tedy aktivní a útočný hokej."
HC Stadion Litoměřiče
Litoměřice za sebou mají tři zápasy. Prvně odjely do Ústí nad Labem, kde prohráli fotbalovým výsledkem 1:0. Na domácím ledě muselo vítězi rozhodnout prodloužení, které skončilo úspěšně pro hostující Benátky. A do třetice se Stadion setkal s Kadaní, kterou porazil 3:0. Jedná se sice o přípravné zápasy, přesto se Litoměřice setkají s Karlovými Vary během ligy, a tak se jistě nebudou chtít nechat zahanbit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Balán (Krejčí, Sičák), 16. Flek (Podlipnik), 23. Davídek (Kohout), 43. Beránek (Gríger, Balán) – 22. Miškář (Jandus), 36. Sýkora

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Schopf, Belko

00:19 KVA 1:0 Balán (Krejčí, Sičák)
06:15 LTM 2 Málek, držení protihráče
07:52 KVA 2 T., sekání
10:57 KVA 2 Tomeček, hákování
15:19 LTM 2 Pavlas, hákování
15:38 KVA 2:0 Flek (Podlipnik)
20:41 KVA 2 Flek, hákování