4:2
konec (2:0, 1:2, 1:0)
17.08.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Kamila Stříteská Ströer
Tipsport: 1.35 6.0 4.91 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.35 - 6.0 - 4.91
HC Energie Karlovy Vary – HC Stadion Litoměřice
4:2
konec (2:0, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Balán (Krejčí, Sičák), 16. Flek (Podlipnik), 23. Davídek (Kohout), 43. Beránek (Gríger, Balán) – 22. Miškář (Jandus), 36. Sýkora
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Závorka, Novotný – Krejčí, Sičák (A), Tomeček, Klejna, Martin Rohan, Podlipnik, Rulík, Kvapil – Rachůnek, Balán, Flek, Tomáš Rohan, Skuhravý (C), Gorčík, Kverka, Tuominen, Gríger, Beránek, Davídek, Kohout
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice:
Klouček (Michajlov) – Pavlas, Málek, Šesták, Smetana, Jebavý, Janduš, Havránek – Kalla, Hanták, Bílek, Pilař, Miškář, Řehoř, Kulda, Komárek, Pšenička, Jirásek, Zajan, Stříbrný, Sýkora
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Schopf, Belko
Diváci:
1. třetina | ||||
00:19 | KVA | 1:0 | Balán (Krejčí, Sičák) | |
06:15 | LTM | 2 | Málek, držení protihráče | |
07:52 | KVA | 2 | T., sekání | |
10:57 | KVA | 2 | Tomeček, hákování | |
15:19 | LTM | 2 | Pavlas, hákování | |
15:38 | KVA | 2:0 | Flek (Podlipnik) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:41 | KVA | 2 | Flek, hákování | |
21:18 | LTM | 2:1 | Miškář (Jandus) | |
22:06 | KVA | 3:1 | Davídek (Kohout) | |
25:54 | LTM | 2 | Bílek, hákování | |
28:50 | KVA | 2 | Krejčí, podražení | |
35:56 | LTM | 3:2 | Sýkora | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:25 | LTM | 2 | Šesták, hákování | |
42:01 | LTM | 2 | Kulda, vysoká hůl | |
42:37 | KVA | 4:2 | Beránek (Gríger, Balán) | |
49:36 | LTM | 2 | Málek, podražení | |
52:40 | LTM | 2 | Kulda, vražení na hrazení | |
53:51 | KVA | TS | Kverka, hákování | |
Konec |
Liberec – Mountfield HK 17:00 4:1
Poruba 2011 – PGE Orlik Opole 17:30 5:3
K. Vary – Litoměřice 17:30 4:2
Motor ČB – Kladno 17:30 3:1
Trnava – SHK Hodonín 17:30 3:4
Chomutov – Plzeň 17:30 1:4
Mladá Boleslav – Litvínov 17:30 5:2
Opava – Janów 18:00 4:3
Děčín – Bílina 18:00 2:4
Ústí n/L – Kadaň 18:00 3:5
Banská Bystrica – HC Slovan 18:00 5:2
Havlíčkův Brod – Nymburk 18:00 0:2
Mor. Budějovice – Tábor 18:00 7:0
Kometa Brno – Jihlava 18:00 3:1
59:50
57:29
57:29
57:29
56:21
55:26
54:55
53:51
53:08
52:40
52:12
51:38
50:31
49:36
47:48
47:48
47:48
47:10