3:1

konec (1:0, 2:0, 0:1)

17.08.2017, 17:30 • Budvar aréna • Jaroslav Pešek (@JaroslavPesek)

Tipsport: 1.85 4.6 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Příznivce budějovického hokeje by mohl zajímat onlajn ze zápasu, který už probíhá na druhé ledové ploše Budvar arény. Střetnutí juniorky Motoru a druholigového David Servisu České Budějovice má velmi zajímavý průběh. Po druhé třetině je stav aktuálně 4:3 pro David Servis. (19:34:58)
Zápas je u konce. I ve třetí části byl lepší Motor, ale jediným střelcem třetiny se stal kladenský Jan Kloz, jehož nahození skončilo až v síti. Ode mě je to pro dnešek vše. Doufám, že jste si zápas užili a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.

59:36

Kladno ve čtyřech.

58:54

Tohle už Jihočeši překombinovali. Krásná akce nakonec beze střely.

58:28

Vráblíkova střela končí jen na betonech Kopřivy.

58:11

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hořava – 2 min., sekání).

58:11

Pro Kladno není situace dobrá. Půjde do tří.

57:36

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Strnad – 2 min., podražení).

57:34

Heřman tečoval před bránou, ale puk se skutálel mimo tři tyče.

56:45

Heřmanova střela sražena až do ochranné sítě.

56:06

Žiga Pavlin dostal pěknou přihrávku do ideální pozice, ale netrefil branku.

55:39

Vlček projel přes celé hřště, ale zakončit nedokázal. Navíc bolestivě narazil na zadní mantinel.

55:20

53:57

Marcelova rána zabolela jednoho z kladenských obránců.

53:49

Motor hraje přesilovku takticky. Jeho hráči si přihrávali u vlastní branky a následně vyhodili puk směrem k trenérům soupeře. Puk je ale k radosti všech Kladenských minul.

53:19

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Redlich – 2 min., vysoká hůl).

52:02

Jáchymova střela skončila v chumlu před kladenskou brankou.

51:09

Sledujeme opět trochu prázdnější pasáž hry. Tempo je svižné, ale šancí je pomálu.

3:1

Branky a nahrávky: 11. Vlček (Čermák, F. Novák), 22. Galamboš (Crowder), 32. Pajič (Marcel) – 48. Kloz (Kaut)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Fillman, Novák, Vráblík, Pýcha, Kutlák, Marcel, Pavlin, Mucha, Jáchym – Čermák, Vlček, Nedorost – Crowder, Galamboš, Novák – Dostálek, Pajič, Heřman – Šulek, Doktor, Prokeš.

Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – Kehar, Lenďák, Hořava, Havelka, Zelingr, Veber, Štich – Vildumetz, Svedlund, Lorraine – Redlich, Zikmund, Kružík – Kloz, Kaut, Pekr – Strnad, Machač, Kubík.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Jindra, Šperl

03:45 KLA 2 Kehar, faul kolenem
07:40 CEB 2 Vlček, hákování
10:19 KLA 2 Machač, vysoká hůl
10:53 CEB 1:0 Vlček (Čermák, F. Novák)
16:48 KLA 2 Mcahač, hrubost