1:4
konec (1:1, 0:2, 0:1)
17.08.2017, 17:30 • SD ARÉNA • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 2.1 4.4 2.45 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 4.4 - 2.45
Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
1:4
konec (1:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 20. Havel (Mrázek) – 1. Gulaš (Čerešňák), 22. Indrák (Preisinger), 36. Indrák (Stach), 47. Sklenička (Procházka, Kodýtek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Dvořák (Pavlát) – Dlapa, Flemming, Grman, Valach, Rašner, Slovák, Mrázek – Havel, Huml, Tomica – Tomeček, Růžička, Sklenář – Rob, Lauko, Koblasa – Chrpa, Chlouba, Poletín – Rindoš.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň:
Hylák (Svoboda) – Sklenička, Čerešňák, Kvasnička, Kaňák, Moravčík, Pulpán – Straka, Kracík, Gulaš – Stach, Preisinger, Indrák – Procházka, Kodýtek, Chalupa – Vracovský, Přikryl, Hollweg.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek, Hlinka – Goltsch, Hynčica
Diváci: 1678
1. třetina | ||||
00:32 | PLZ | 0:1 | Gulaš (Čerešňák) | |
03:56 | PLZ | 2 | Stach, podražení | |
06:26 | CHM | 2 | Grman, držení protihráče | |
08:15 | CHM | 2 | Hollweg, napadení | |
11:44 | CHM | 2 | Flemming, držení protihráče | |
16:15 | PLZ | 2 | Čerešňák, držení protihráče | |
19:58 | CHM | 1:1 | Havel (Mrázek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:12 | PLZ | 1:2 | Indrák (Preisinger) | |
22:53 | CHM | 2 | Huml, podražení | |
28:53 | PLZ | 2 | Přikryl, hákování | |
35:12 | PLZ | 1:3 | Indrák (Stach) | |
35:38 | CHM | 2 | Havel, podražení | |
35:40 | CHM | 2 | Dlapa, hrubost | |
PLZ | 2 | Indák, nesportovní chování | ||
37:09 | PLZ | 5+OK | Hollweg, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
CHM | 2+2 | Mrázek, hrubost | ||
PLZ | 2+2 | Hollweg, hrubost+hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:41 | PLZ | 1:4 | Sklenička (Procházka, Kodýtek) | |
55:58 | CHM | 2+2 | Rob, hrubost+hrubost | |
PLZ | 2+2 | Preisinger, hrubost+hrubost | ||
56:35 | CHM | 2+2 | Slovák, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
56:57 | PLZ | 2 | Straka, podražení | |
59:07 | CHM | 2 | Lauko, podražení | |
Konec |
Liberec – Mountfield HK 17:00 4:1
Poruba 2011 – PGE Orlik Opole 17:30 5:3
K. Vary – Litoměřice 17:30 4:2
Motor ČB – Kladno 17:30 3:1
Trnava – SHK Hodonín 17:30 3:4
Chomutov – Plzeň 17:30 1:4
Mladá Boleslav – Litvínov 17:30 5:2
Opava – Janów 18:00 4:3
Děčín – Bílina 18:00 2:4
Ústí n/L – Kadaň 18:00 3:5
Banská Bystrica – HC Slovan 18:00 5:2
Havlíčkův Brod – Nymburk 18:00 0:2
Mor. Budějovice – Tábor 18:00 7:0
Kometa Brno – Jihlava 18:00 3:1
59:36
59:07
58:59
57:50
56:57
56:57
56:35
55:58
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Miroslav Preisinger – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
55:58
55:13
54:17
53:47
53:22
52:55
52:00
52:00