HC Slavia Praha – HC Sparta Praha

4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

09.04.2017, 13:45 • Tomáš Vogl

Překvapení je na světě, Slavia poráží v rámci svého posledního představení na Memoriálu Jiřího Baráka vedoucí tým tabulky Spartu 4:1. Ve třetí třetině se Vršovičtí mohli kromě kvalitní defenzivy spolehnout i na čím dál lépe chytajícího Konopáska a bonus v podobě gólů přidali v 52. minutě Maxim Kubánek a o 5 minut později Jakub Altrichter. Konečná podoba výsledku je tedy 4:1. (15:38:12)

59:50

Poslední neplechy nadělal Spartě Labuzík a Slavia vítězí.

59:32

Teď vyráží puk do rohu.

59:14

Vypadá to, že konopásek dnes zůstane nepřekonán. Svůj kvalitní výkon teď podpořil zákrokem lapačkou.

58:40

Kombinační schopnosti na straně sparťanů by tu byly, všemu ale chybí střelba.

58:04

Ideální příležitost ke snížení se teď naskytla Spartě.

58:04

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Palát – 2 min., podražení).

57:39

A znovu je to Sluka, kdo je v permanenci.

56:56

Slavia právě vstřelila branku!
Je třejmě rozhodnuto! Unavená sparťanská obrana nestačí zachytávat výpady soupeře, čehož nyní přesně využil JAKUB ALTRICHTER. Objel bránu a milimetrově zamířil nad Slukovo rameno směrem na přední tyč.

56:20

Altrichter manévroval pěkně, nýbrž neefektivně.

56:05

Dlouhý tlak končí až zásahem Sluky.

55:35

Slavia šetří čas v útočném pásmu a ještě při tom zaměstnává obranu Sparty.

54:33

Fatální chyba sparťanů v rozehrávce, přihrávku na střed ukradl soupeř a Kubánek se octil v další šanci, Sluka nakonec zklapl betony včas.

53:50

Aktivní Theimer byl příliš blízko brance na to, aby mohl zamířit do volného místa.