Mistrovství světa - II. B Divize

Nový Zéland – Mexiko

4:2

konec (2:0, 1:2, 1:0)

09.04.2017, 10:00 • Paradice Ice Skating Rink Botany Downs, Auckland • 4. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:37:16)
Utkání sledovalo 518 diváků.
Statistiky

Střely na branku: 43:32
Zásahy brankářů: 30:39
Trestné minuty: 8:10
Zápas skončil a z výhry 4:2 se raduje domácí Nový Zéland. Jedinou branku poslední třetiny dal Jacob Ratcliffe a potvrdil tak svou roli nejlepšího střelce týmu. Po výhře je Nový Zéland stále na druhém místě s tříbodovou ztrátou na Čínu, Mexiko je předposlední se třemi body.

59:13

Mexiko hraje bez brankáře, puk je ale zatím ve středním pásmu.

58:57

Mexiko si bere oddechový čas.

57:52

Dvě minuty přesilové hry uplynuly, Mexiko v nich snížení nevymyslelo.

55:52

Mexiko se bude moci vrátit do hry, neboť Paris Heyd dostal dvě minuty za hákování.

55:40

Nový Zéland právě vstřelil branku!
Domácí tým se dostal do rychlého protiútoku, celou akci potáhl Eaden, ale zakončení už si vzal na starost JACOB RATCLIFFE a zasunul za bezmocného de Albu. Nový Zéland vede 4:2. Asistence: Chris Eaden, Aleksandr Polozov.

55:00

Parry zmenšil střelecký úhel, Colas na něj z úhlu nevyzrál.

53:15

Mexiko šlo do útoku, akce tři na tři skončila sraženou střelou. Richard Parry si mohl na tuto chvíli oddechnout.

52:00

Střelecká převaha Nového Zélandu stále trvá, momentálně to je 39:25.

51:16

Oba týmy střídají během hry, Mexiko je v držení puku.

49:20

Mexiko by mělo začít přemýšlet o zvýšení útočné aktivity, zatím je to ze strany tohoto týmu nemastné, neslané.

48:21

Přesilovka je u konce, Mexiko opět hraje v plném počtu.

47:30

Eaden je s pukem rohu kluziště, de Alba může být zatím v klidu.

47:00

Ratcliffe a Eaden se snaží o kombinaci a zakončení. Zatím jim vychází pouze první část.

46:21

Je tu ale další vyloučení na straně Mexika, dvě minuty za držení dostává Luis David Gonzalez.

4:2

Branky a nahrávky: 19. Ellis, 20. Eaden (Ruddle), 37. Sandoy (Heyd), 56. Ratcliffe (Eaden, Polozov) – 24. de la Vega, 39. de la Vega (Ugarte, Gomez)

Nový Zéland: Parry (Brookes) – Lawrence, Jackson, Craig (A), A. Hay, Haines (C) – Heyd, Challis, Cox (A) – Ratcliffe, Eaden, Polozov – Burns, Soffer, Ellis – O. Hay, Sandoy, Ruddle – Henderson, Attwell, Harrop.

Mexiko: de Alba (Albrecht) – de la Vega, Ugarte (C), Colas (A), Pierce, Pineyro, Padilla – Majul (A), Gomez, Gonzalez – Sierra, Kelo, Rubio – Bermejo, Najera, Pérez – Tommasi, Cuevas.

Rozhodčí: Gints Zviedritis (LAT) – Nicholas Lee (AUS), Frederic Monnaie (BEL)