Kvalifikace o Chance ligu

VHK ROBE Vsetín – BK Havlíčkův Brod

4:3

po prodl. (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)

09.04.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 4. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Vsetín slaví, domácí tým dnes po zásluze vítězí, ovšem až v prodloužení, což znamená, že oba konkurenti v boji o postup mají shodně 6 bodů. O postupujícím do WSM Ligy tak rozhodnou až poslední utkání. Bruslaři hostí v úterý Jablonec nad Nisou, Vsetín se do Jablonce vydá ve čtvrtek. Děkuji vám za pozornost při sledování dnešního přenosu. Ze vsetínského Lapače je to pro dnešek vše a mě nezbývá nic jiného, než vám popřát hezký zbytek neděle. (20:12:42)

60:20

60:20 René KAJABA - 4:3

60:20

Vsetín právě vstřelil branku!
Ihned po úvodním buly se kotouč dostal do útočného pásma Vsetína, Novák proti němu vybruslil, ale RENÉ KAJABA byl rychlejší, havlíčkobrodského brankáře si obhodil a zavěsil do prázdné branky. Bez asistence.

60:01

Havlíčkův Brod bude pokračovat v početní výhodě, která bude trvat šestapadesát vteřin.
Základní hrací doba vypršela. Bruslařům se podařilo již nyní ve Vsetíně vybojovat cenný bod, což je pro tým z Vysočiny určitě obrovský úspěch vzhledem k průběhu hry. Nyní bude následovat prodloužení, které bude trvat 5 minut.

60:00

59:35

Pokračuje přesilová hra hostů, která bude trvat ještě dvaaosmdesát vteřin a pravděpodobně si ji hosté přenesou i do prodloužení.

59:35

59:35 Miroslav TŘETINA - 3:3

59:35

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Třetina dokázal proměnit, Havlíčkův Brod srovnává skóre.

59:35

Zalehnutí kotouče v brankovišti = trestné střílení pro Havlíčkův Brod!

59:04

Filip Čech osvobozuje Vsetín, Novák stále v brance.

58:57

Oddechový čas pro domácí.

58:57

Vsetín si ovšem závěr utkání znovu zkomplikoval, Mojžíš již podruhé v dnešním utkání vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a hosté mají jedinečnou příležitost odvolat brankáře a hrát 6 na 4.

58:40

Vsetín kompletní.

58:33

Vsetínský Lapač bouří, fanoušci ženou své borce pokřikem "My se vrátíme – tam kam patříme", i nezaujatému divákovi musí běhat mráz po zádech.

58:33

Oddechový čas pro hosty.

58:14

Tentokrát vysvobodil Vsetín Mojžíš.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Vávra (Kucharczyk, Kolařík), 20. Kucharczyk, 52. Šilhavý (Čech), 61. Kajaba – 19. Lacina, 38. Chlubna (Duben, Třetina), 60. Třetina

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Jeník, Čech, Janáček, Ostrčil, , Stuchlík, Mojžíš, Hryciow – Pokorný, Šilhavý, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Hrazdira, Finsterle, Čuřík, Vítek, daněk, Hořanský, Kucharczyk.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Kulhánek, Semrád T., Duben, Lacina, Kříž, Vala, Bušek, Semrád M. – Přidal, Třetina, Endál, Teplý, Kozlík, Michálek, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Navrátil, Szilva, Křížek, Beneš.

Rozhodčí: Kika, Přikryl – Lukš, Novák

Diváci: 5400 (vyprodáno)

02:15 VSE 2 Kříž, podražení
03:14 VSE 1:0 Vávra (Kucharczyk, Kolařík)
08:30 HBR 2 Lacina, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:54 VSE 2 Mojžíš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
18:07 HBR 1:1 Lacina
18:23 HBR 2 Kuchta, vysoká hůl