09.04.2017, 12:00 • Galati Arena, Galati • 5. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Austrálie: Anthony Kimlin (13:58:42)
Nejlepší hráči zápasů
Yoren de Smet (Belgie)
Anthony Kimlin (Austrálie)
Austrálie vyhrává 3:0 a to znamená, že pokus prohraje Rumunsko v později hraném zápase, tak právě tento tým postoupí do první divize.

59:43

Už se nic nestane.

59:23

Bryan Kolodziejczyk nahazuje kotouč do útočného pásma, ale neúspěšně bojoval o zakončení.

59:00

Hraje se poslední minuta zápasu, Belgie sice byla střelecky aktivnější, ale gól vstřelit nedokázala.

58:00

Už se pravděpodobně nic nestane. V poklidném tempu se zápas dohrává.

57:08

Yoren de Smet zkoušel přihrát najetému spoluhráči, ale jeho pas postrádal přesnost.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Jordan Paulus minul z dobré střelecké pozice branku soupeře, nechybělo mnoho.

56:04

Belgie se probojovala do střelecké pozice, ale Vincent Morgan nedokázal usměrnit kotouč za záda brankáře.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, více ze hry mají hokejisté Austrálie, kteří míří za výhrou v tomto zápase.

54:36

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek si nedokáže vytvořit vyloženou střeleckou pozici.

53:02

Bryan Kolodziejczyk vedl další akci svého celku, za pukem spěchal ještě Frank Neven. Ani on ale nedokázal něco vymyslet.

52:39

Josef Rezek dobře vystřelil zpoza obránce, jeho ránu však brankář celkem snadno dokázal zastavit.

52:20

Axi Milpas se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána postrádala přesnost.

51:52

Belgie hraje přesilovou hru, ale vlastní chybou se připravila o útočné pásmo. Tým vedený jako hostující velmi dobře brání.

50:38

Vyloučení v týmu Austrálie (Lliam Webster – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

0:3

Branky a nahrávky: 16. Cliff (Powell), 23. Wong (Tesarik), 46. Todd (L. Webster, Cliff)

Belgie: Legrand (Cornelius) – Distate, Paulus, Neven, van Laere, Vroemans, Ramet – V. Morgan, M. Morgan, Pellegrims – B. Kolodziejczyk, van den Bogaert, de Smet – Bremer, Milpas, Dewin – Klijsen, A. Kolodziejczyk.

Austrálie: Kimlin (Smart) – Malloy, L. Webster, Woodman, Baranzelli, Lindsay, Carpenter – B. Taylor, Darge, Rezek – Cliff, Todd, Powell – Wong, Tesarik, Humphries – Miettinen, Funes, K. Webster – Nadin.

Rozhodčí: Shrubok – Losneslokken, Mathe

12:40 BEL 2 Pellegrims, držení hole
15:51 AUS 0:1 Cliff (Powell)
16:22 BEL 2 Pellegrims, podražení
22:27 AUS 0:2 Wong (Tesarik)
25:38 AUS 2 L. Webster, hákování