V tomto utkání nehrál žádný český/slovenský hráč. (04:20:50)
2. Matt Murray (PIT) 30 zák., 3 góly, 90,91%

Úspěšnost brankářů: 91,43% – 90,91%
Využití přesilovek: 1/2 – 1/3
Bodyčeky: 24 – 15
Vyhraná buly: 40 – 30
Máme tady konec dnešního dramatického zápasu. Hráči Penguins prokázali silnější nervy a v nájezdech rozhodli o své dnešní výhře. Jak se dnešní výhra rodila? Jako první se trefil Jake Guentzel. Za necelých deset minut se hosté prosadili po druhé, tentokrát Sidney Crosby. Jenže to nebylo ve druhé třetině všechno. Domácí tým měl na konci druhé periody k dispozici přesilovku, kterou využil Nick Holden. Tučňáci tedy vyhráli druhou část utkání 2:1. V té třetí části byli aktivnější domácí, kteří museli vyrovnat, jenže jako první se trefili opět hosté, jmenovitě Bryan Rust. Ovšem druhá část třetí třetiny patřila jednoznačně domácím. Jako první se prosadil snajpr Rangerů Rick Nash a poté jedenáct sekund před závěrečnou sirénou se trefil Chris Kreider. Nerozhodný stav utkání po 60 minutách znamenalo, že se šlo do prodloužení. V tomto prodloužení jsme mohli vidět svižný, rychlý hokej a plno šancí, jenže brankáři byli exceletní. Zápas tedy dospěl do nájezdů, které vyzněly lépe pro hosty. Jako první se prosadil Phil Kessel a poté i Sidney Crosby. Za domácí tým jel jako první Mika Zibanejad, který neproměnil. To samé platilo u Matse Zuccarella.

Phil KESSEL - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Pittsburgh Penguins.
Autorem vítězné branky je PHIL KESSEL.

2. série 0:2

Sidney Crosby se z nájezdu nemýlil a je vymalováno – 0:2!

2. série 0:1

Mats Zuccarello nevyzrál na Murrayho a Tučňáci jsou blízko k zisku druhého bodu. – 0:1.

1. série 0:1

Kessel umí nájezdy. Pohrál si se zápěstím a krásnou kličkou propasíroval puk mezi betony – 0:1.

1. série 0:0

Jeho rána po ledě končí mimo – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:47

Zdá se, že v prodloužení gól nepadne. Na řadu přicházejí nájezdy.

64:16

Crosby se zamotal a nabídnul šanci domácím, jenže na druhé straně se blýsknul Murray proti střele Grabnera.

64:01

Poslední minuta prodloužení.

63:33

Ron Hainsey nedokázal propasírovat puk pod betony domácího brankáře.

63:10

Bonino se prezentoval skvělým obranným zákrokem a zamezil domácím vstřelit rozdílovou branku.

62:52

Kessel to vzal na sebe, ale ani tato šance nekončí gólem.

62:33

Kessel tvrdě vypálil, ale branku netrefil.

62:16

Puk míří opět na hokejky hostů, kteří založí útok od vlastní branky.

61:49

Crosby sám vypálil, ale branku netrefil. Na řadu přicházejí domácí hráči.

61:43

Guentzel šel tvrdě za svým druhým gólem, zboural Lundqvista a dokonce i jeho branku.

61:31

Holden málem zaváhal na modré čáře, ale Zuccarello mu pomohl.

61:03

Kessel krouží v útočném pásmu a ne, a ne něco kloudného vymyslet.

60:32

U puku jsou momentálně hosté, kteří jsou v útočném pásmu a snaží se zvrátit utkání ve vlastní prospěch.

60:13

Dámy a pánové, to bude fofr. Prodloužení tři na tři nám připraví velice rychlý hokej.

60:01

Zápas nám bude za malou chvíli pokračovat. O vítězi dnešního zápasu rozhodne prodloužení nebo poté samostatné nájezdy!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49

59:49 Chris KREIDER - 3:3

59:49

Rangers právě vstřelili branku!
Tak sázka na hru bez brankáře se vyplatila. CHRIS KREIDER se dostal k odraženému puku a jedenáct sekund před koncem zápasu vyrovnává stav dnešního utkání. Asistence: J.T. Miller, N. Holden.

59:29

Cullen jenom lehce vyhazuje do středního pásma, konec třetiny je za dveřmi.

59:14

Hosté skvěle vyhazují, žádné zakázané uvolnění není.

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:47

Domácí tým se musí tlačit do útoku, nic jiného jim nezbývá.

58:36

Oddechový čas pro domácí.

58:36

Kotouč míří přes všechny čáry, vhazovat se bude před Murraym. Lundqvist už zůstává na střídačce.

58:14

Kessel a Sheary se vydali do útoku, ale na modré čáře pouze nahodili za domácí branku.

57:50

Lundqvist je stále v brankovišti, co nevidět zamíří na střídačku.

57:42

Oddechový čas pro hosty.

57:42

Penguins se nedohodli a rozhodčí píská zakázané uvolnění, vhazovat se před Murraym.

57:16

Kessel pouze nahazuje do útočného pásma, kde potom s podporou vlastních spoluhráčů míří taky.

57:06

To je drama na závěr dnešního zápasu. V hlavní roli byl Matt Murray, který opět vyniknul.

56:37

Domácí drží puk, hosté vysoko napadají. Takhle vypadá momentálně děj na ledě v MSG.

56:03

Holdenova rána tentokrát končí za brankou, následně přidal i druhou ránu, která byla o něco lepší, jenže Murray ji vyrazil.

55:41

Sheary zlomil hokejku a musí jet střídat, domácí jsou stále na puku a tlačí se za vyrovnáním.

55:09

Grabner se bije proti přesile v útočném pásmu a poté o puk přišel. Jenže domácí i nadále zůstávají v útočném pásmu.

54:41

Čas je momentálně hlavní nepřítel pro domácí celek, který i nadále ztrácí jeden gól.

54:33

Matt Murray přerušuje hru a po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.

54:30

53:56

Až teď domácí tým zamnknul svého soupeře u jejich branky. Jenže poté se k puku dostal Ian Cole, který vyhodil.

53:34

Boj o útočné pásmo hostů vyhráli Tučňáci, kteří ihned vyhazují daleko od vlastní branky.

53:03

Rangers musí začít svůj útok od své branky a čas jde stále v jejich neprospěch.

52:36

Domácí tým dnes už využil jednu přesilovou hru. Uvidíme, co nám přinese ta druhá.

52:30

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Justin Schultz – 2 min., nedovolené bránění).

52:26

Conor Sheary jel úplně sám na domácího brankáře, ale ten ho skvěle vychytal. Stav utkání je pouze o jeden gól.

52:05

Rick Nash je druhým hráčem, kterému se povedlo dát ve 12 různých sezónách 20 branek.

52:01

Necelých osm minut do konce základní hrací doby dnešního zápasu, Rangers i nadále prohrávají o jeden gól.

51:51

Je tady další komerční přestávka.

51:33

Penguis momentálně padají do jakési letargie, tohle se může Tučňákům na konci zápasu vymstít.

51:12

Domácí tým by jako ožil, je jich plný led. Dokonce i diváci opět ožívají a povzbuzují.

50:46

Prudká rána J.T. Millera orazítkovala pouze mantinel za hostující brankou, arénou to pouze zahučelo.

50:40

Domácí se tlačí za vyrovnáním. Stepan byl v šanci, jenže ho zastavil skvělým zákrokem Kunitz.

50:25

Čeká nás vzrušující poslední desetiminutovka dnešního zápasu, ještě před tím si dáme komerční přestávku.

48:50

48:50 Rick NASH - 2:3

48:50

J.T Miller se proháčkoval přes obránce, puk se vzápětí dostal na hokejku RICKA NASHE, který se z úhlu prosadil a snížil manko svého celku pouze na jeden gól – 2:3. Asistence: J.T Miller, Dan Girardi.

48:14

Tato třetina je zatím chudší na střelecké pokusy, oba týmy by to měly, co nejdříve napravit.

47:44

Penguins to nestačí a i nadále se tlačí do zakončení, Lundqvist je ve velké pernamenci.

46:46

46:46 Bryan RUST - 1:3

46:46

Pittsburgh právě vstřelil branku!
BRYAN RUST se dokázal mezi kruhy osamostatnit a následně najít myší díru mezi betony domácího brankáře. Tento hostující hráč zvyšuje vedení svého celku na dvě branky – 1:3. Asistence: Ian Cole.

46:18

Ian Cole se dostal ke střele, která ovšem pro jeho tým minula domácí branku.

45:44

Domácím se nedá upřít snahu, ale zatím jim chybí potřebné štěstí v zakončení. Jejích trenér nemůže být spokojen.

45:25

Hra se i nadále odehrává v útočném pásmu hostů, Lundqvist musí být na pozoru, aby nepustil další gól.

44:43

Scott Wilson se bije o puk za domácí branku a celkem úspěšně. Poté oslovil Wilsona, který napálil břevno.

44:18

Kunitz se dral do útočného pásma za pukem, ale v pásmu neměl dostatečnou podporu svých spoluhráčů.

43:46

Momentálně jsem u puku hosté, kteří se postupnou kombinací dostali do útočného pásma.

43:11

Rangers se snaží, to se nedá upřít, ale hostující obrana je i nadále lepší a nepouští domácí hráče do zakončení.

42:46

Brian Dumoulin se vypálil jedovku na domácí branku, ale bez úspěchu. Poté puk končí mimo led.

42:19

Rangers se nedokáží dostat z vlastního pásma, Penguins je doslova zamkli a tlačí se do zakončení.

41:51

Jsme sice na začátku třetiny, ale zrovna v této periodě, kdy jsem dalo by se říct o všechno, tak se hodně přerušuje.

41:33

Málem se narýsoval brejk hostů, ale komunikace mezi hráči byla na mizerné úrovni, proto tento brejk nevyšel.

41:28

Jejich útok však netrvá dlouho, protože domácí tým skvěle ubránil střední pásmo a může se hnát za vyrovnáním.

41:16

Vhazování před Murrayho brankou vyznělo lépe pro hosty, kteří můžou zamířit do útoku.

41:01

Rangers pouze nahazují do útočného pásma a míří střídat, poté se dostal Grabner do složité situace, kterou vyřešil pouze vyhozením.

40:39

Hra od domácích hráčů je velmi aktivní, ale hostující obrana si dokáže poradit.

40:12

Domácí hráči mají před sebou velmi těžký úkol. Mají dvacet minut na vyrovnání nebo otočení stavu dnešního utkání.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:00.
Druhá třetina byla o poznání něco zajímavější. V této periodě jsme mohli vidět tři branky, jednu na straně Rangers a dvě u Penguins. Mužem třetiny se určitě stal Sidney Crosby, který si připsal 1+1. Třetí třetina bude ještě zajímavější, takže určitě nikde neodcházejte, za pár minut pokračujeme.

Počet střel ve druhé třetině/zápase 12/20 – 9/24

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:34

39:34

39:34 Nick HOLDEN - 1:2

39:34

Domácí tým nehrál přesilovku nějak výtečně, ale i přes to snižují stav utkání na rozdíl jedné branky. NICK HOLDEN dostal na modrou čáru puk, neváhal a Murrayho prostřelil. Bez asistence.

39:12

Ani jejich následná šance není úspěšná a opět jejich útok musí začít od vlastní branky.

39:01

Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:33

Tom Kühnhackl vyhodil přes všechny čáry a jeho tým míří střídat, domácí tým zatím nehraje působivou přesilovku.

38:12

Domácím se před pauzou rýsuje zajímavá příležitost na snížení. Je jenom na nich, jak s ní naloží.

38:09

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Mark Streit – 2 min., podražení).

37:47

Bonino musel počkat na své spoluhráče, kteří byli v ofsajdu, poté sám s pukem najel do tohoto pásma.

37:23

Murray nemá ve druhé třetině moc práce a když na něj jde nějaká ta střela, tak nemá moc jisté zákroky.

37:07

Zuccarello je dnes velice kreativní. Jeho další chytrá přihrávka našla volného Stepana, který z blízky přestřelil.

36:39

Cole pouze nahazoval na domácí branku, kde stínil jeho spoluhráč. Puk míří pouze za branku na mantinel.

36:24

Sidney Crosby je dnes při chuti, tentokrát vybojoval vhazování v útočném pásmu.

36:00

Druhá třetina, která je zatím ve znamení Tučňáků se blíží ke svému konci. Máme před sebou čtyři minuty druhé periody.

35:29

Ihned po buly se dral ke střele Nick Holden, ale jeho projektil pouze minul hostující branku.

35:18

Máme tady komerční přestávku.

34:59

Rangers to opět v útočném pásmu překombinovali a opět se musí vrátit do obrany.

34:38

Bonino je sám v útočném pásmu, nemá podporu svých spoluhráčů a proto o puk přichází.

34:14

Kessel si prodlužuje pobyt na ledě a zlobí domácí obránce. V útočném pásmu dělá velkou paseku.

33:49

Sheary se ke střele nedostal, ani Kessel, který byl výborně zblokován Girardim.

33:35

Nedorozumění v řadách hostů zapříčinilo zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Murraym.

33:19

Hosté nikde nespěchají a kombinují ve svém pásmu a postupným útokem přecházejí přes střední do toho útočného pásma.

32:41

Matt Murray nám ukázal, že umí s přehledem rozehrát pod tlakem. Puk poslal po mantinelu až na volného hráče, který byl ve středním pásmu.

32:19

Grabner se nabízel Staalovi, ale ten si radši puk nechal a projel do útočného pásma. Jeho akce končí vzápětí po odpískání ofsajdu.

31:54

Hosté hrají ve druhé třetině s velikým přehledem, na co šáhnout, to tam padne. Hostující trenér musí být spokojen.

31:15

Domácí tým už prohrává o dva góly a má do konce třetiny, co dělat. Tuto smůlu chtěl prolovit Jesper Fast, ale ten branku netrefil.

30:46

30:46 Sidney CROSBY - 0:2

30:46

Conor Sheary zažívá letos výbornou sezónu, to potvrdil i touto přihrávku na svého kapitána SIDNEYHO CROSBYHO, který prokázal genialitu. Téměř z nulového úhlu propálil domácího brankáře. Asistence: Conor Sheary, Ron Hainsey.

30:22

Rangers vedou v polovině druhé třetině na střely, ale zatím žádný gól z této převahy nebyl.

30:16

Murray nám předvedl styl chytá alá Dominik Hašek a tento styl je úspěšný. Stav zůstává před komerční přestávkou stejný, a to 1:0 pro Penguins.

29:55

Grabner byl úplně sám před Murrayho brankou, ale puk sjel z jeho čepele a zamířil do rohu kluziště.

29:40

Domácí brejk nekončí gólem. Tohle je pro domácí celek veliká škoda, že to překombinovali.

29:05

Cullen se snažil rychle najít zadovkou spoluhráče, jenže tato myšlenka nebyla pochopena.

28:57

Zajímavá šance se rýsovala po prudké přihrávce Zuccarella před hostující brankou. Murray si ovšem opět poradil.

28:32

Domácí tým se usadil v útočném pásmu, kde zatím kostrbatě kombinuje.

28:25

Pavel Bučněvič vypálil takovou nemastnou neslanou střelu, se kterou si Murray poradil bez větších problémů.

27:56

Jeden z hostů přišel o helmu, ale i tak hraje dál. Hra se nepřerušuje a pokračuje v domácím pásmu.

27:41

Rick Nash vypálil z první do prostoru, kde byl připraven hostující brankář. Vhazovat se bude před Murrayho brankou.

27:23

Kunitz se snažil vyvézt puk z vlastního pásma, ale to se nepodařilo. Rangers i nadále drží útočné pásmo.

27:03

Murray má zatím v této třetině pouze dva zákroky, další přidal proti střele Kreidera.

26:59

Máme tady první komerční přestávku ve druhé třetině.

26:37

Domácí tým se za mohutného povzbuzování tlačí do útočného pásma, ale tam nemají dostatečnou podporu.

26:08

Bonino se snažil prodrat přes dva hráče, ale to se nepovedlo. Útok hostů musí začít ve středním pásmu.

25:43

Na druhé straně se snaží něco vymyslet Cullen s Kunitzem, ale nic nebezpečného to pro domácí branku není.

25:12

Hráčům Rangers se naskytla možnost zaútočit, ale nepochopitelně puk míří zpátky na hokejku obránce, který je ve vlastním pásmu.

24:49

Domácí tým se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale jejich snaha končí většinou na přechodu do útočného pásma.

24:32

Stepan a jeho propagační pokus skončil ve výstroji hostujicího brankáře. Vhazovat se bude před jeho brankou.

24:05

Matt Murray je i nadále bez práce, na druhé straně má jeho soupeř práce nad hlavu.

23:49

23:39

Rozhodčí následně odpískal ofsajd hostujícimu týmu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

23:30

Rangers drží puk a schválně zdržují. Zdá se, že v této přesilovce se nic zvláštního už nestane.

23:04

Výborná přesilová hra hostujícího celku. Odměnou by byl druhý gól v domácí brance.

22:35

Hosté mají další příležitost k zvýšení svého vedení, jenže Crosby trefil břevno domácí branky.

21:49

Vyloučení v týmu New York Rangers (Nick Holden – 2 min., držení protihráče).

20:39

20:39 Jake GUENTZEL - 0:1

20:39

Tohle bylo výborně rozebrání domácí obrany. Phil Kessel oslovil na druhé straně ledu Sidneyho Crosbyho, který ihned vracel na JAKEA GUENTZELA, který neměl problém překonat domácího brankáře. Asistence: Sidney Crosby, Phil Kessel

20:38

20:01

Hosté mají něco málo z přesilovky a tlačí se do útočného pásma, aby tuto výhodu využili.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:01.
Vzhledem k tomu, že v letošní sezóně to oboum týmům ve vzájemných zápasech padá, v tom dnešním jsme se zatím branky nedočkali. Po první třetině je stav utkání bez branek, 0:0. Domácí tým je více aktivní, ale větší šanci zatím neměli. To ovšem neplatí o Pittsburghu, který zahrozil dvakrát. Proti všemu byl připraven Henrik Lundqvist.

Počet střel v první třetině: 8 – 15

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:32

Domácí tým zatím hraje toto prodloužení výborně. Zdá se, že gól nepadne.

19:13

V posledních sekundách se rýsovala šance domácích, ale ta končí ve středním pásmu.

19:01

Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:43

Domácí jsou před vlastní brankou a blokují možné náznaky ohrožení jejich vlastní branky.

18:38

Hosté budou mít další přesilovou hru k dispozici a tímpádem budou dohrávat tuto třetinu o jednoho hráče více.

18:37

Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2 min., podražení).

18:15

18:03

Hosté se usadili v útočném pásmu a snaží se ohrozit domácí branku. Zatím bez většího úspěchu.

17:38

Boninova formace je na přesilovce, uvidíme co nám ukáží v útočném pásmu. Zatím to vypadá, že nic moc.

17:19

Přesilovka se posunula do druhé poloviny, hosté ji zatím hrají velice dobře. Proti všem střelám je skvělý Lundqvist.

16:51

Hosté drželi svého soupeře zamknutého ve vlastním pásmu docela dlouho, ovšem poté přišlo vyhození a proto domácí míří střídat.

16:29

Hosté mají velkou příležitost otevřít skóre dnešního utkání. Podaří se to?

16:15

Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., vysoká hůl).

16:10

Domácí tým si dal málem vlastní gól, ale výtečný levý beton domácího brankáře zachránil bezbrankové skóre v tomto zápase.

15:40

Máme před sebou ještě čtyři minuty, ale i tak domácí hrají se skvělým přehledem a kombinují přes celou šíři hřiště.

15:27

Oscar Lindberg se skvěle uvolnil a z pravé kruhu prověřil pozornost Murrayho. Ten vyrazil puk mimo dosah všech.

15:16

Hra se bude i nadále rozvíjet před domácí brankou, máme tady zakázané uvolnění.

15:08

Na druhé straně se blýsknul pohlednou akcí Nick Bonino, ale domácí brankář si připsal další úspěšný zákrok.

14:48

Stepan bojuje proti přesile za hostující brankou a puk si z této bitvy taky odváží. Výborná bojovnost tohoto domácího hráče.

14:20

Hosté teď skvěle napadali a proto také slaví zisk puku. Ovšem jejich útok musí začít až od vlastní branky, domácí je skvěle vytlačili.

14:15

14:02

První třetina se pomalu, ale jistě blíží ke svému koncí a zatím jsme neviděli úvodní branku utkání, která by tomuto zápasu jistě prospěla.

13:55

Henrik Lundqvist je zatím mužem svého týmu, před malou chvíli přidal opět dva fantastické zákroky.

13:41

Patric Hörnqvist to zkoušel z pravé strany, Lundqvist byl připraven a puk vyrazil mimo brankoviště.

13:17

Rangers vymýšlejí plán, jak se dostat do útočného pásma. Tento plán vychází až po nějaké chvilce.

12:48

Dobrým napadáním se prezentuje Rowney, ale jeho snaha přichází vniveč. Puk má domácí tým, který míří do útoku.

12:24

Matt Puempel nevybojoval puk pro vlastní tým a proto do útoku míří hosté. Domácí obrana musí být na pozoru.

11:56

Kreider kouzli v útočném pásmu, poté vymyslel zadovka na spoluhráče. Jenže tento nápad vystihnul hostující obránce, který vyhodil do středního pásma.

11:36

Rangers se toto zaváhání snaží napravit, ale proti je hostující obrana, která výborně brání.

10:52

Henrik Lundqvist teď nadvakrát podržel svůj tým od obdržené branky. Jeho první zákrok byl vcelku obvyklý, jenže ten druhý přišel, když byl švédský brankář na zemi.

10:29

Rangers momentálně vedou 6-2 na střely. To potvrzuje má slova o jejich počáteční aktivitě.

10:16

Kunitz daroval Lundqvistovi puk do lapačky, ten ho radši drží. Vhazování na druhé straně.

10:06

Cullen prohrál buly ve vlastním pásmu a všechno musel řešit hostující brankář, který musel na zem. Bude následovat další vhazování.

10:01

Brendan Smith trefil zařízení, ale Murray byl připraven a puk pokryl. Je tady další komerční přestávka.

09:39

První třetina se nám za chvíli přehoupne do své druhé poloviny. V té první byli více aktivní domácí hráči.

09:09

Nedůraznost hostů ve středním pásmu využili domácí, kteří se hned ve třech hráčích dostali do jejich pásma. Ovšem bez většího úspěchu.

08:59

Jeden z domácích hráčů si nepohlídal své postavení a přejel do útočného pásma dříve než bylo zdrávo. Rozhodčí píská ofsajd.

08:36

Cole musel rychle rozehrát, ve středním pásmu si puk vzal pod své křídla Crosby, který následně i vystřelil mimo branku.

08:06

Nedorozumění v domácí obraně stálo málem domácí tým obdržený gól, jenže domácí brankář všechno vyřešil.

07:40

Hra pokračuje náporem domácích, ale ten nápor netrvá dlouho, protože hosté vyhazují. Zakázané uvolnění to ale nebude.

07:32

07:25

Murray si připsal důležitý zákrok proti střele jednoho z domácích a pokryl puk ve své výstroji.

06:53

Domácím se rýsoval pěkný brejk tři na dva, ale hosté si s touto šancí poradili na výbornou.

06:25

Oba týmy míří na střídačku, puk má jeden z hostujících obránců, který je za vlastní brankou.

05:58

Hosté se udrželi v útočném pásmu, ovšem hraje se za domácí brankou. Tam domácímu brankáři nehrozí nebezpečí.

05:25

Zatím se hraje bez výrazného přerušování, je to hokej nahoru dolů. To se musí fanouškům, kteří zavítali na stadion líbit.

04:59

Henrik Lundqvist málem zaváhal s vlastní rozehrávkou a mohla z toho být zajímavá příležitost.

04:35

Útok ovšem moc dlouho netrval, domácí hráči se musí vrátit do svého pásma, kde budou bránit útoky hostů.

04:10

Sidney Crosby se dral k odraženému puku, ale k němu se nedostal. Domácí tým míří do útoku.

03:40

Mika Zibanejad se na druhé straně uvolnil a zakončil, i Matt Murray vyrazil mimo své brankoviště do rohu kluziště.

03:19

Scott Wilson vystřelil z úhlu, Lundqvist opět vyrazil mimo své brankoviště.

02:52

Henrik Lundqvist musel rychle rozehrát puk protože se na něj dotírali hostující hráči.

02:29

Justin Schultz se snažil z první zakončovat, ale branku netrefil. Poté se puk dostal na domácí hokejky.

02:03

Boj o puk se odehrává za domácí brankou, vítězem tohoto boje je Bonino, který dostal puk na modrou čáru.

01:41

Matt Murray nechal vyniknout svou lapačku a Rangers se i nadále drží v útočném pásmu, zatím hrají velmi aktivní hokej.

01:31

Ani Crosby se daleko nedostal a máme tady další zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před hostující brankou.

01:08

Hosté míří do svého prvního útoku v dnešním zápase, ale Rust nedokázal dojít moc daleko.

00:45

Hosté po delší době vyhodili puk aspoň do středního pásma a míří střídat.

00:15

Rangers drží útočné pásmo, kde i nadále kombinuje s velikým přehledem.

00:10

Domácí tým začal obrovským náporem, ale Tučňáci se z toho dokázali vymanit. Máme tady zakázané uvolnění.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh (C), Skjei, M. Staal, Holden, Br. Smith – Zuccarello, Stepan (A), Kreider – Rick Nash (A), Zibanejad, Bučněvič – Fast, K. Hayes, Grabner – J. T. Miller, Lindberg, Puempel.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – J. Schultz, Dumoulin, Ruhwedel, Cole, Streit, Hainsey – Sheary, Crosby (C), Guentzel – Hörnqvist, Bonino, Rust – Kessel, Cullen, Kunitz (A) – S. Wilson, Rowney, Kühnhackl.

Rozhodčí: Ghislain Hebert (#22), Eric Furlatt (#27) – Scott Cherrey (#50), Greg Devorski (#54).
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se spolu v letošní sezóně utkali třikrát. V prvním duelu vyhráli Rangers v Pittsburghu 5:2, poté jim Tučnáci oplatili porážku výhrou v Madison Square Garden 6:1 a v posledním duelu zvítězil Pittsburgh na svém ledě dokonce 7:1!
New York Rangers

Také New York Rangers se letos drží mezi špičkou Východní konference. Jezdci jsou o příčku za Pittsburghem, tedy čtvrtí. Na dnešního soupeře ztrácí Rangers šest bodů a tento náskok se do konce základní části pokusí smazat. Také Jezdcům se však nedaří. Z posledních pěti zápasů vyhráli jediný. Narozdíl od Pittsburghu se však domácí trenér může spolehnout na své opory.

Poslední tři zápasy

San Jose – New York Rangers 5:4 v prodloužení
Anaheim – New York Rangers 6:3
Los Angeles – New York Rangers 0:3
Pittsburgh Penguins

Pittsburghu se v letošní sezóně daří a Tučňáci si dělají zálusk na obhajobu Stanley Cupu. Aktuálně patří Pittsburghu třetí pozice Východní konference. V posledních duelech se jim ale vůbec nedaří. Z posledních čtyř duelů totiž odešel Pittsburgh jako poražený. Příčinou je velká marodka, která čítá hned osm jmen, mezi nimiž nechybí ani klíčový hráč Jevgenij Malkin či energický Švéd Carl Hagelin.

Pittsburgh – Chicago 1:5
Pittsburgh – Philadelphia 2:6
Pittsburgh – New York Islanders 3:4 po nájezdech
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům kanadskoamerické NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z duelu mezi New Yorkem Rangers a Pittsburghem Penguins. Duel startuje hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:4

Branky a nahrávky: 40. Holden, 49. Rick Nash (J. T. Miller, Girardi), 60. Kreider (J. T. Miller, Holden) – 21. Guentzel (Crosby, Kessel), 31. Crosby (Sheary, Hainsey), 47. Rust (Cole), rozh. náj. Kessel