Play-off DHL extraligy juniorů

HC Plzeň 1929 – HC Kometa Brno

2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:1

20.03.2017, 12:30 • Home Monitoring Aréna • Semifinále • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Kometa vítězí ve druhm zápase semifinálové série v Plzni 3:2 po prodloužení a srovnává tak stav série na 1:1! V prodloužení mělo Brno ještě výhodu přesilovky ze třetí třetiny a tu využil přesnou ránou Filip Král, pro kterého to byl už druhý gól v zápase. (14:43:05)

60:53

Kometa právě vstřelila branku!
Kometa využívá přesilovku a srovnává stav série na 1:1! Zábranský nabil FILIPU KRÁLOVI a ten ranou o levou tyč svým druhým gólem v zápase, celkovým už čtvrtým bodem v sérii rozhoduje prodloužení. Asistence: Libor Zábranský, Tomáš Mlynář

60:27

Plzeň vyhazuje.

60:01

Kometa má ještě minutu přesilovou hru.

60:01

Prodloužení se bude hrát 3 na 3, uvidíme tedy pravděpodobně spoustu šancí.
Zápas nenašel po šedesáti minutách vítěze, a tak rozhodne desetiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.
Ve třetí třetině jsme viděli celkem dvě branky. Do vedení poslal Plzeň Roubal, ale pět minut před koncem vyrovnal jemnou tečí Mlynář.

60:00

59:52

Plzeň ustála velký tlak Komety i závar před brankou, Krasanovský vyrazil špičkou betonu střelu Havláta.

59:46

Nahození Komety kryje Krasanovský v lapačce.

59:29

Tlak Komety zastavuje postavení Gajarského v brankovišti.

58:59

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Krasanovský – 2 min., podražení). Gajarský mířil sám na branku, ale k puku měl blíže Krasanovský, který proti Gajarskému vystartoval, ale při zákroku brněnského hráče podrazil. Plzeňská střídačka se zlobí, ale k ničemu. Trest odpyká Jakub Sysel.

58:28

Teď se přeci jen Plzeň dostala do útoku. Střelu Kodýtka z mezikruží Dostál s menšími problémy udržel ve své výstroji.

57:50

To se jim povedlo až teď, ale o kotouč rychle přišli.

57:31

Brno pokračuje v aktivitě, domácí se nemohou dostat z pásma.

56:59

Oddechový čas pro domácí.

56:39

Naštěstí pro Plzeň teď Gajarský ve vyložené příležitosti kotouč minul.

56:25

Na druhé straně objel branku Kantner, ale přihrávkou nikho ze spoluhráčů nenašel.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Rubner (Kaňák, Kokoška), 44. Roubal (Vavřička, Kačena) – 36. Král (Zábranský, Gajarský), 56. Mlynář (Furch), 61. Král (Zábranský, Mlynář)

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Zeman) – Kačena, Váchal, Kaňák, Sysel, Novák, Krystl, Pokorný – Kantner, Stráský, Hanzlík, Vavrička, Chalupa, Kodýtek, Kokoška, D. Roubal, Vracovský, Eret, Rubner

HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Sedláček, Furch, Král, Zábranský, Šnajnar, Mikyska, Kabelka – Havlát, Dvořák, Hasoň, Gajarský, Hroudný, Čejka, Horký, Mlynář, Dymáček, Kratochvíl, Ferda

Rozhodčí: Lacina, Petružálek – Rozlílek, Kokrment