3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0) Stav série: 2:0

17.03.2017, 18:00 • Nitra Aréna • Čtvrtfinále • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.35 6.5 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nitra si už vedenie nenechala vziať. Práve naopak, v 56. minúte pridal poistný gól Slovák a na konečných 3:0 upravil gólom do prázdnej brány Tvrdoň.
Poprad teda ani v druhom zápase nedokázal streliť gól, brankár Hartzell si drží čisté konto už 120 minút.
Séria sa po dvoch zápasoch sťahuje pod Tatry, ďalšie dva štvrťfinálové duely medzi Nitrou a Popradom uvidíme v pondelok a v utorok.

Ďakujeme za pozornosť. Pekný večer. (20:34:46)

59:32

Nitra dala gól!
A je definitívne rozhodnuté. Hartzell nastrelil puk do stredného pásma na hokejku Kutálka. Ten našiel na pravom krídle MAREKA TVRDOŇA, ktorý bezpečne strelil do prázdnej bránky!
Asistencie: Tibor Kutálek, Eric Hartzell.

59:11

Svitana nastreľoval od modrej čiary, ale trafil iba Ručkaya. Hostia boli vyprevadení von z útočného pásma.

59:02

Puk je stále v obrannom pásme Nitry.

58:42

Brankár Šúrek ostáva na striedačke, Poprad to skúsi počas power-play.

58:42

Kamzíci po vyhratom buly vyrazili do útoku. Zagrapan nastrelil na Hartzella a získal útočné pásmo. Oddychový čas si berie hosťujúci tréner Ozimák.

58:29

Ľahký puk z rohu klziska od Blackwatera vyskočil do vzduchu a Šúrek ho pre istotu zachytil do lapačky.

57:26

Marek Slovák sa vysunul dopredu po pravom krídle a vypálil z kruhu. Delovka smerovala na hokejku gólmana Šúreka a puk vyskočil mimo ľadovej plochy až cez plexisklo.

56:53

Kamzíci vyhrali buly v útočnom pásme. Kroták nahadzoval od modrej, no jeho strela neprenikla až ku Hartzellovi.

56:40

Guliajev nahadzoval puk od modrej čiary. Jeho pokus ešte tečoval aj Fabian, ale iba do výstroje gólmana Hartzella.

55:05

Corgoni zvyšujú vedenie. Strieľajú upokojujúci gól. Domáci vyrazili do prečíslenia. Davydov síce zastavil strelu Ručkaya, no MAREK SLOVÁK našiel puk a spred bránkoviska prestrelil Šúreka!
Asistencia: Henrich Ručkay.

54:51

Príležitosť si vytvoril aj Ibragimov. Odpútal sa od mantinelu, šiel bližšie k bráne a strieľal. Bránu tesne minul.

54:20

Arne Kroták sa šikovne zbavil Milama, dostal sa individuálne až tesne pred bránku. Jeho bekhendový pokus však letel len do Hartzella.

53:47

Slovák využil Guliajevovo zaváhanie. Dostal sa k puku pri ľavom kruhu, no následne už nestrieľal. Iba obkorčuľoval bránku a poslal puk vedľa.

52:44

Davydov si tentokrát dal pozor na hru telom. Copea pri zadnom mantineli za Šúrekom odstavil úplne čisto.

52:01

Rinat Ibragimov si šikovne nakorčuľoval na pravý kruh a vystrelil. Hartzell musel predviesť naozaj dôležitý zákrok.

50:45

Nitra však svojho súpera do príležitostí aspoň v týchto minútach nepúšťa. Štefanka tentokrát nahodením puku získal pre svoje mužstvo útočné pásmo.

3:0

Branky a nahrávky: 27. Macík (Tvrdoň, Šille), 56. Slovák (Ručkay), 60. Tvrdoň (Kutálek, Hartzell)

HK Nitra: Hartzell – Milam, Ordzovenský, Rais, Mezei, Meland, Versteeg, Pupák, Korím – Cope, Slovák, Blackwater – H. Ručkay, Krištof, Kutálek – Macík, Šille, Tvrdoň – Štefanka, Paukovček, Bajtek

HK Poprad: Fokin (21. Šúrek) – Fabian, Guliajev, Suchý, Dinda, Pokovič, Davydov, Ježek, Ibragimov – Lichanec, Zagrapan, Štrauch – Kroták, Troliga, Matúš Paločko – Bondra, Murček, Abramov – Hvila, Mlynarovič, Svitana

Rozhodčí: Jonák, Müllner – Šefčík, Tvrdoň

04:23 POP 2 Ibragimov, držení protihráče
04:56 NIT 2 Cope, sekání
08:10 POP 2 Lichanec, hákování
10:58 NIT 2 Tvrdoň, podražení