7:0

konec (1:0, 4:0, 2:0) Stav série: 1:0

16.03.2017, 18:00 • Nitra Aréna • Čtvrtfinále • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.45 5.6 4.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sa Nitre ešte podarilo prikrášliť vedenie. Do streleckej listiny sa zapísali Paukovček a Blackwater a určili konečný stav 7:0. Poprad toho v tomto zápase veľa nepredviedol, až na pár príležitostí. Nitra si však neohrozene prevzala víťazstvo, výsledok hovorí za všetko.

Zajtra o 18:00 je na programe druhé stretnutie medzi Nitrom a Popradou. Sledujte aj ďalší priebeh tejto série. Pekný večer. (20:29:54)

59:29

Bajtek iba nahodil puk do útočného pásma. Za Ježekom korčuľoval Štefanka a znepríjemnil mu rozohrávku.

59:01

Pred Hartzellom bolo po dlhej dobe rušno. Dinda a Mlynarovič pálili spomedzi kruhov. Gólman Nitry ustál oba pokusy a čisté konto sa mu zrejme podarí udržať.

58:47

Dindova prihrávka napokon prešla na Bondru, no na zakončenie to až nebolo.

58:24

Guliajevova prihrávka na Murčeka bola až príliš čitateľná. Marek Slovák ju vystihol bez menších problémov.

57:17

Poprad už v týchto chvíľach hrá v plnom počte. Nitrania sú pri puku a s istotou kontrolujú priebeh hry.

57:01

Versteeg preniesol hru z pravého kruhu na ľavý, odkiaľ strieľal Šille. Strela nesmerovala do priestoru bránky.

55:43

Nitra dala gól!
Nitra využíva jednu presilovku a skrášľuje svoje vedenie. Slovák šikovnou prihrávkou pred bránku našiel JUDDA BLACKWATERA, ktorý popri žrdi prekonal Šúreka!
Asistencie: Marek Slovák, Jameson Milam.

55:34

Nitrania si prihrávajú v útočnom pásme, zatiaľ však recept nenašli.

55:13

Popradčania budú niekoľko desiatok sekúnd odolávať Nitranom v trojici. Michal Murček dostáva dve minúty za podrazenie.

54:49

Nitrania sa po vyhodení puku súpera okamžite vrátili do útočného pásma. K strele z ľavého kruhu sa dostal Tvrdoň, ale mieril vedľa.

54:11

Guliajev teraz predviedol tvrdý hit na Matúša Raisa. Nebolo to podľa pravidiel, keďže si odsedí dve minúty za faul lakťom.

53:32

Diváci v Nitra Aréne už majú dôvod na oslavy. Fanúšikovia sa bavia viackolovou mexickou vlnou, zatiaľčo sa vhadzuje v stredovom kruhu.

52:47

Na ľade už vidíme späť Koríma a aj Matúša Paločka. Obaja totižto na začiatku tretej tretiny utrpeli nepríjemné hity. Už sú však opäť zapojení do hry.

51:54

Šille prihrávkou pred bránkovisko hľadal Macíka alebo Melanda. Zakončenie sme napokon aj videli. Šúrekovi sa podarilo zastaviť pokusy protihráčov.

51:03

Na pravom krídle sa otvoril priestor pre Bondru, ktorý našiel Hvilu pred bránkou. Prihrávka bola nebezpečná, Hartzell si však poradil s touto situáciou.

50:16

Nitra vyrazila do pásma a k strele sa dostal Matt Cope. Ibragimov mu však zablokoval pokus.

49:53

Po viacerých súbojoch v obrannom pásme Popradu najmä pri mantineli puk vyletel až na striedačku hostí a končí sa to prerušením hry.

7:0

Branky a nahrávky: 19. Milam (Cope, Slovák), 25. Mezei (Kutálek, Krištof), 29. Macík (Tvrdoň, Meland), 34. Štefanka (Meland, Versteeg), 38. Milam (Blackwater, Ordzovenský), 46. Paukovček (Bajtek), 56. Blackwater (Slovák, Milam)

HK Nitra: Hartzell – Milam, Ordzovenský, Rais, Mezei, Meland, Versteeg, Pupák, Korím – Cope, Slovák, Blackwater – H. Ručkay, Krištof, Kutálek – Macík, Šille, Tvrdoň – Štefanka, Paukovček, Bajtek

HK Poprad: Fokin (29. Šúrek) – Guliajev, Fabian, Suchý, Dinda, Ježek, Ibragimov, Pokovič, Davydov – Lichanec, Zagrapan, Hvila – Kroták, Troliga, Matúš Paločko – Matej Paločko, Murček, Bondra – Štrauch, Mlynarovič, Svitana

Rozhodčí: Baluška, Lokšík – Junek, Šefčík

15:08 POP 2 Hvila, nedovolené bránění
15:35 NIT 2 Pupák, hákování
18:15 NIT 1:0 Milam (Cope, Slovák)
20:55 NIT 2 Milam, nedovolené bránění