Play-off Chance ligy

Banes Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov

3:2

konec (2:1, 1:1, 0:0) Stav série: 2:0

27.02.2017, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6 421) • Čtvrtfinále • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 1.4 5.5 5.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý zápas byl opět velice napínavý. Přerov sice i tentokrát v Budvar aréně prohrál, předvedl ale dobrý výkon. Série se na hřiště zubrů stěhuje za stavu 2:0 pro Motor. (20:08:05)

59:30

Miloslav Čermák mohl trefit od půlky hřiště prázdnou branku, ale trefil posledního obránce!

59:22

Hra v útočné třetině Přerova je přerušena a hosté si berou oddechový čas.

59:22

Puk stále ve třetině Motoru, probíhá boj u mantinelu...

58:56

Ale už jsou Přerovští v útočném pásmu a hrají bez brankáře!

58:34

Přerov se nedokáže udržet v útočné třetině, i když přesně to by teď potřeboval.

58:11

Ferenc nahodil na Kváču a zařídil vhazování ve třetině Jihočechů.

57:53

Hraje se ve třetině Motoru a čas pro zubry už se krátí.

57:06

Hosté jsou v plném počtu. Ke konci přesilovky měl pěknou šanci Martin Heřman, ale nevyužil ji.

56:33

Motor je v útočné třetině a drží se na puku. Zatím to pro Přerov nevypadá dobře.

55:06

Tohle nebyl vůbec hezký zákrok. Kdo jiný, než přerovský Jiří Goiš mohl kolenem sestřelit obránce Motoru Žigu Pavlina. Jeho tým bude kvůli jeho přestupku hrát dvě minuty v oslabení, což se mu teď zrovna moc nehodí.

54:22

Jakub Babka obkroužil branku Přerova a nahodil na brankáře. Nic z toho ale nebylo.

53:40

Střely na branku ve třetí třetině: 5 – 3

53:32

53:32

Lukáš Chmelíř zůstal ležet na ledě a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.

53:24

Velice pěkná střela Jiřího Fronka nadělala Horčičkovi problémy! Brankář Přerova ale zasáhl ramenem úspěšně.

52:51

Oba týmy hrají v plném počtu.

52:25

Až teď vypálil Martin Heřman, ale puk z jeho hole letěl vysoko nad branku.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Heřman (Vráblík), 20. Dostálek (Rob, Pýcha), 32. F. Novák (Nouza, Heřman) – 6. Berger (Pšurný, Milan Procházka), 39. Ferenc (Plášek, T. Sýkora)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (C), Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha, Suchánek (A) – Dostálek, Rob, Čermák – Nouza (A), Vlček, Heřman – Šulek, Škoda, Babka – Fronk, Vak, Pajič – Guman.

HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – M. Novotný, Ferenc (A), Chmelíř, Malina, L. Vágner, Pala, Zbořil – Plášek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Berger – Goiš, F. Dvořák, Kovařík – Petelin, Tadeáš Král, Ižacký.

Rozhodčí: Bejček, Würtherle – Štofa, Beneš

Diváci: 6 206

01:16 PRE 2 Plášek, nedovolené bránění
05:59 PRE 0:1 Berger (Pšurný, Milan Procházka)
07:30 CEB 1:1 Heřman (Vráblík)
08:55 PRE 2 Milan Procházka, faul loktem