1:5

konec (0:3, 0:1, 1:1) Stav série: 0:2

27.02.2017, 18:00 • Osmifinále • Info o důležitých událostech (Jakub Marvan)

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Jablonce nad Nisou vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:37:57)
Stejně jako včerejší zápas, i ten dnešní jasně opanoval Jablonec nad Nisou, který tak vede v osmifinále play-off už 2:0 a už je na půl cesty ve čtvrtfinále. O osudu dnešního střetnutí rozhodla už první třetina, ve které vstřelil Jablonec tři branky. Nymburku nepomohla ani trefa v oslabení v úvodu třetí třetiny.

55:37

Exekutorem trestného střílení byl Dyrynk, avšak na brankáři Vlků si vylámal zuby.

55:37

Nymburk má k dispozici trestné střílené!

46:23

Vlci právě vstřelili branku!
JAKUB MULAČ zkompletoval svůj hattrick za necelých 47 minut. A to značí jediné, Vlci se dostávají zpět do čtyřbrankového vedení. Asistence: Marek Frk.

40:18

Nymburk právě vstřelil branku!
Tak že by Nymburk přeci jen zdramatizoval dnešní duel ve třetí třetině? V oslabení po vyhraném buly vypálil na bránu ONDŘEJ KŘÍŽ, který svou ranou našel volné místečko mezi konstrukcí brány a tělem brankáře, a snížil na rozdíl tří branek. Asistence: Jan Stehlík.

40:01

Stejně jako v první třetině, i v té druhé se trefili do sítě soupeře pouze Vlci. Ti po čtyřiceti minutách druhého střetnutí play-off vedou nad domácím Nymburkem už 4:0 a jen totální nepozornost v obraně by hráče ze severu Čech obrala o vítězství.

40:00

35:26

Nymburk sáhl ke střídání brankářů. Domácí klec opouští Jaroslav Brázdil, kterého nahrazuje Michal Krofta.

35:26

Jablonečtí nenechávají nic náhodě ani ve druhé třetině a přidávají již čtvrtou branku. V přesilové hře našel volné místo v bráně při své střele JAKUB MULAČ. Asistence: Michal Nevyhoštěný a Tomáš Brokeš.

20:01

Úvodní dějství ovládli Vlci, kteří šli do vedení už ve 4. minutě. Za dalších šestnáct minut se dokázali trefit ještě dvakrát, z toho jednou v početní výhodě. Po prvních dvaceti minutách tak vede pohodlně Jablonec nad Nisou v poměru 3:0.

20:00

13:24

Vlci využívají přesilovou hru! Zásluhou JAKUBA MULAČE, který se trefil v početní výhodě, vede Jablonec nad Nisou už 3:0. Asistence: Tomáš Zeman.

04:28

Příliš dlouho netrvalo a Jablonečtí vedou již o dvě branky. DAVID HOMOLKA nedal šanci brankáři soupeři a posílá puk za jeho záda. Asistence: Jiří Moravec a Tomáš Demel.

03:02

Vlci se jako první v dnešním utkání ujímají vedení. Úspěšným střelcem se stal MICHAL PAVLŮ. Asistence: Vojtěch Havlas.

00:01

1:5

Branky a nahrávky: 41. Kříž (Stehlík) – 4. Pavlů (Havlas), 5. Homolka (Moravec, Demel), 14. Mulač (Zeman), 36. Mulač (Nevyhoštěný, Brokeš), 47. Mulač (Frk)

Rozhodčí: Battěk – Špringl, Tasch

03:02 JBL 0:1 Pavlů (Havlas)
04:28 JBL 0:2 Homolka (Moravec, Demel)
13:24 JBL 0:3 Mulač (Zeman)
35:26 JBL 0:4 Mulač (Nevyhoštěný, Brokeš)