0:2

konec (0:0, 0:1, 0:1)

24.02.2017, 17:00 • 48. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 3.82 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi MHK 32 Liptovský Mikuláš a HC Košice, po výsledku 0:2 sa z výhry a troch bodov tešia Košice. Tie sa tešia aj z shutoutu Vladislava Habala, už siedmemu v tejto sezóne! (19:10:27)

59:52

Zápas sa dohráva, už sa nič nestane.

58:52

Košičania sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému. Boltun posúval puk na ľavú stranu, strelu odtiaľ zastavila konštrukcia bránky Adama Nagya.

58:20

Prebieha posledných 100 sekúnd riadnej hracej doby. Budeme zvedaví na to, či si Vladislav Habal na svoje konto pripíše 7. čisté konto sezóny.

57:50

Ladislav Nagy si puk sám „hodil“ do lepšej pozície – medzi kruhy, odkiaľ to skúšal bekhendom. Našťastie pre domácich trafil len zadný mantinel.

57:08

Strela Hričinu z ľavej strany nebezpečnou nebola, Adam Nagy ale hru radšej prerušil. Košičania tak poľahky získali vhadzovanie v útočnej tretine.

56:48

Pokračujeme v tretej tretine, ktorá sa pomaly chýli ku svojmu koncu. Zdá sa, že ani dnes nebudú domáci bodovať, čo im v momentálnom tabuľkovom postavení vôbec nevyhovuje.

56:02

Tomáš Klíma sa medzičasom vrátil na ľad, Košičania hrajú s piatimi korčuliarmi. Domácich môže ďalšia nevyužitá presilovka poriadne mrzieť.

55:39

Ladislav Nagy zbiera ďalšie cenné sekundy, tie v tejto chvíli plynú pomerne rýchlo.

55:07

Košice hrajú s pukom ďaleko od Vladislava Habala, presne takto by mala hra v početnej nevýhode vyzerať.

54:48

Boltun puk dobre odpálil cez všetky čiary a v pásme súpera nazbieral niekoľko cenných sekúnd. Takéto momenty budú Košiciam vyhovovať.

54:06

Liptáci sa držia v pásme, teraz dostanú jedinečnú príležitosť na strelenie kontaktného gólu. Dovolím si tvrdiť, že ak domáci počas presilovky neskórujú, body dnes nezískajú.

53:50

Vylúčenie v tíme HC Košice (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká za hráčsku lavicu Košíc Tomáš Klíma.

53:48

Bartoš puk skúsene zaviezol do pásma, následne odišiel striedať. V útočnej tretine totiž nebol nik z jeho spoluhráčov.

52:32

Košičania v ďalšej veľkej šanci! Hričina našiel dobre postaveného Boltuna, ktorý mohol pridať tretí gól Košíc, všetko ale fantastickým zákrokom zmenil Adam Nagy.

52:01

Bicek hľadal medzi kruhmi Jenčíka, puk ale výborne vypichol Marek Uram Ten sa predral do útočnej tretiny, tam mu však chýbala podpora zo strany spoluhráčov.

51:19

Košičania pokračujú v aktívnej hre v pásme súpera, teraz to už bude mať Liptovský Mikuláš len veľmi ťažké.

Dávid ŠOLTÉS - 0:2