David Krejčí (BOS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 20:00
David Pastrňák (BOS) 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:54
Peter Cehlárik (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:32
2. Anton Chudobin (BOS) 27 zák., 1 gól, 96,4%
Střely na branku – 28:25 (10:11, 15:7, 3:7)
Zblokované střely – 8:19
Vyhraná vhazování – 36:30
Trestné minuty – 4:8
Hity – 38:33
Poslední zápas dnešního programu NHL končí vítězstvím Bostonu na ledě Králů z Los Angeles 4:1. Hosté ve třetí části výborně bránili a Kings se už do šancí nedostávali. Hosté v závěru ještě pečetili skóre trefami Dominica Moorea a Davida Krejčího do prázdné branky. Velkou zásluhu na úspěchu Bruins má také gólman Chudobin, jenž svůj tým podržel zejména ve druhé třetině.

59:52

59:52 David KREJČÍ - 1:4

59:52

Bruins právě vstřelili branku!
Domácí to opět zkusili bez gólmana a za to je trestá trefou z vlastního obranného pásma DAVID KREJČÍ – 1:4. Asistence: Torey Krug.

58:58

58:58 Dominic MOORE - 1:3

58:58

A je asi hotovo! 62 sekund před koncem třetí části zamířil z vlastní poloviny do odkryté domácí klece DOMINIC MOORE. Asistence: Brad Marchand a Adam McQuaid.

58:47

Teď už je Budaj na střídačce. Domácí v šesti!

58:27

Domácí se zatím nemohou usadit v útočném pásmu, Budaj tak nemůže opustit svou branku.

57:46

David Krejčí podržel puk v útočném pásmu a počkal si na podporu spoluhráčů. Nakonec nabil obránci McQuaidovi, který branku netrefil.

56:55

Zakázané uvolnění Bostonu. Ještě tři minuty.

56:05

Spíše propagační pokus Andriana Kempeho pokryl Chudobin. Následuje reklamní přestávka.

55:50

Zakázané uvolnění hostí. Hra se stěhuje před zpět Chudobina.

55:42

Od modré vypálil Jake Muzzin, Chudobin zakročil betonem.

55:08

Domácí mají na vyrovnání už jen necelých pět minut.

1:4

Branky a nahrávky: 19. Gravel (Kempe, Martinez) – 4. Marchand, 25. Pastrňák (Spooner, Bergeron), 59. D. Moore (Marchand, McQuaid), 60. Krejčí (Krug)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Gravel, Muzzin (A), Doughty, Forbort, Martinez, McNabb – Toffoli, Kopitar (C), King – D. Brown, J. Carter (A), Pearson – Gáborík, N. Shore, Lewis – Clifford, Dowd, Kempe.

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Chára (C), Carlo, McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Backes, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí (A), Cehlárik – J. Hayes, Spooner, Vatrano – D. Moore, Schaller, Beleskey.

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Wheler, MacPherson

Diváci: 18230

03:16 BOS 0:1 Marchand
16:44 BOS 2 D. Moore, podražení
18:12 LAK 1:1 Gravel (Kempe, Martinez)
23:19 LAK 2 Clifford, podražení
24:43 BOS 1:2 Pastrňák (Spooner, Bergeron)