2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

05.02.2017, 17:00 • Tipsport Aréna Žilina • 44. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.95 4.6 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Žilina zvíťazila nad Popradom 2:1 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. (19:50:53)

64:41

Žilina dala gól!
Dámy a páni, MAREK HOVORKA potvrdil svoju streleckú extratriedu, pretože po prihrávke Michala Juraška na ľavé krídlo žilinský kapitán vypálil svoju povestnú delovku a vymietol všetky pavučiny v bránke výborne chytajúceho Martina Šúreka! Asistencie: Michal Juraško, Václav Stupka.

64:10

Patrik Svitana v dobrej šanci, Tomáš Tomek je znovu pozorný a dnes je jednoznačne najlepším hráčom Žiliny.

64:01

Začala sa posledná minúta predĺženia.

63:48

Dobrá šanca i pre hostí, no po strele Mateja Paločka predviedol dobrý zákrok Tomáš Tomek.

63:28

Domácim však patrí záver predĺženia, Šúreka skúsil prekvapiť z veľkého uhla Novotný, no neuspel.

63:15

Michal Juraško nabil do dobrej pozície Marekovi Hovorkovi, ktorý dobrou strelou vyprášil lapačku Martina Šúreka.

62:55

Daniel Brejčák v postavení mimo hru, rozhodca píska a Fabian s Brejčákom sa dostávajú do výmeny názorov.

62:38

Václav Stupka skúsil strelu z pravého krídla, jeho projektil končí na plexiskle za bránkou Popradu.

62:05

Dávid Bondra sa šikovne dostal do šance, no Tomáš Tomek bol pripravený.

61:49

Nuž ale zdá sa, že hráčom oboch tímov čoraz viac tečú nervy, vidíme veľa osobných súbojov.

61:25

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Švihálek – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Mlynarovič – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

61:25

Michal Švihálek v pästnom súboji posiela Samuela Mlynaroviča k ľadu!

61:09

Domáci v plnom počte.

60:49

Štefan Fabian znovu pálil od modrej čiary, Tomek znovu zasahuje.

60:35

Hostia už sú počas presilovej hry usadení pred Tomášom Tomekom, no po strele Fabiana si gólman Žiliny pripisuje ďalší zákrok.

60:01

Úvodné buly predĺženia v prospech Popradu.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sme víťaza dnešného zápasu nespoznali, po krátkej pauze bude nasledovať predĺženie v trvaní piatich minút.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:39

Puk je pri bránke Martina Šúreka, hostia sa rýchlo snažia dostať ho do útočného pásma.

59:20

Hostia okamžite v tlaku pred Tomášom Tomekom, ktorý si pripisuje výborný zákrok.

59:09

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Stupka – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:45

Mlynarovič číhal pri tyčke Tomekovej bránky, hostia mali veľkú šancu na azda rozhodujúci gól dnešného duelu!

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:49

Žilina znovu v šanci, pred Šúrekom tentoraz neuspel Michal Švihálek.

57:23

Marek Hovorka sa predral cez dvojicu hráčov hostí, následnou tvrdou strelou vystrašil Martina Šúreka v bránke hostí.

57:05

Oba tímy s plným počtom hráčov.

56:57

Andreas Štrauch znovu ukazuje, že patrí k najlepším hráčom hostí v dnešnom zápase. Presadil sa cez Miroslava Macejka, skúsil strelu z veľkého uhla, no Tomek bol znovu pozorný.

56:41

Hneď po buly sa hostia dostali do šance, bekhendovú strelu však Tomáš Tomek s námahou kryje.

56:25

Vhadzovať sa bude pred Tomášom Tomekom.

55:51

Hrá sa 4 na 4, oba tímy si však dávajú pozor na chyby v defenzíve.

55:05

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Rogoň – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Suchý – 2 min., hrubosť).

55:05

Nuž ale do mladého Žilinčana sa pustila dvojica Popradčanov, hostia však inkasujú iba jeden trest.

55:05

Za bránkou Martina Šúreka vzniká šarvárka, kedy sa mladý Patrik Rogoň pochytil so skúseným Radoslavom Suchým.

55:01

Do konca tretiny ostáva necelých 5 minút.

54:49

Spolupráca Stupku s Juríkom, domáci sa snažia rozhodnúť dnešný zápas.

54:26

Hostia napádajú rozohrávku Žiliny až pred bránkou Tomáša Tomeka a domácim to robí veľké problémy.

53:59

Puk prešiel cez všetky čiary až ku Tomekovi, ale nie je to zakázané uvoľnenie. Ďalšiu akciu Žiliny tak zakladá Daniel Brejčák.

53:15

Puk je opäť za bránkou Tomáša Tomeka.

52:44

Šanca Žiliny v podaní Ondreja Gmittera, útočník Vlkov však pred Šúrekom neuspel.

52:11

Po dlhom čase sa prebrali k životu aj fanúšikovia Žiliny, ktorí sa snažia podporiť svojich hráčov.

51:38

Skúsil to aj Marek Hovorka, no tomu sa takisto nepodarilo vyviezť puk von z pásma.

51:05

Domáci stiahli puk za svoju bránku, striedajú počas hry, no majú značný problém dostať sa z vlastného obranného pásma.

50:35

Hostia z Popradu sú jednoznačne pohyblivejší, aktívnejší, domácim Vlkom sa príliš nedarí.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, pod Dubňom je stav stále 1:1.

49:44

Hostia v plnom počte.

49:22

Žilinčania sa snažia, to sa im nedá uprieť, ale finálna fáza im dnes vôbec, ale vôbec nevychádza.

48:55

Tak tentoraz už Žilina v tlaku pred Šúrekom, dlho to však netrvá a puk znovu smeruje k Tomášovi Tomekovi.

48:35

Domáci sú znovu pri bránke Tomáša Tomeka, Žilinčanom sa vôbec nedarí usadiť sa v útočnom pásme.

48:05

Puk je za bránkou Žiliny, oba tímy striedajú.

47:44

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Hvila – 2 min., podrazenie).

47:22

Domáci sa po dlhšom čase dostali do útočného pásma a budú hrať presilovú hru.

46:59

Znovu pekná snaha Paločka, ktorý sa uvoľnil spod zovretia obrancu pri mantineli, obrana Žiliny si však napokon poradila.

46:20

V strede poľa vidíme ďalší tvrdý zákrok v podaní Paloška, vylučovať sa však nebude.

45:41

Veľká šanca hostí v podaní Dávida Bondru, ktorý sa šikovne dostal pred Tomáša Tomeka, ktorý však pravým betónom predvádza ďalší výborný zákrok.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:1.

43:44

Hrá sa v pomerne rýchlom tempe, vidieť, že oba tímy chcú dať gól. Ten bude dnes zrejme rozhodujúci, pretože ťažko predpokladať, že by sa dnes s gólmi roztrhlo vrece.

42:45

Tomáš Troliga v súboji s Máriom Grmanom, útočníkovi Popradu chýbal krok aby sa dostal do šance.

42:15

Hostia sa snažili dostať do pásma, čo sa im aj podarilo. Dávid Bondra dnes hýri aktivitou a ťahá prvý útok Popradu.

41:39

Stupka hľadal prihrávkou pred bránkou hostí spoluhráča, no tento puk bol tečovaný a mieri von z pásma Popradu.

41:05

Tak hostia začali tretinu zostra, domáci akoby sa počas celého zápasu nevedeli dostať do prevádzkového tempa.

40:39

Hostia sa v úvode snažia natlačiť do útočného pásma, peknú strelu Paločka vyrazil skvelý Tomáš Tomek.

40:01

Aj úvodné buly tretej tretiny je v prospech hokejistov Popradu.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme v Žiline stav 1:1. Domáci išli najskôr do vedenia v 30. minúte gólom Novotného, hostia kontrovali v 33. minúte gólom Samuela Mlynaroviča. Záverečná časť dnešného zápasu sa začne približne o 18:48.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:40

Tak domácim sa podarilo puk doslova dotlačiť do stredného pásma, Tomek už má svoju hokejku.

39:15

V závere tejto časti hry sledujeme mohutný tlak hostí, Tomáš Tomek je navyše bez hokejky.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:15

Mlynarovič sa predieral cez troch hráčov Žiliny, v rozhodujúcom momente mu však skĺzol puk po čepeli hokejky.

37:42

Marcel Holovič sa oprel do puku v dobrej pozícii, trafil však len korčuľu Ľubomíra Dindu. Následne skúsil strelu aj obranca Peter Mikuš, no minul bránku Popradu.

37:11

Žilinčania si dávajú pozor v strednom pásme, snažia sa vyvarovať obranných chýb.

36:37

Oba tímy znovu striedajú počas hry, Štefan Fabian mal tak dostatok času na rozohrávku, no napriek tomu jeho puk na Troligu nebol presný.

35:59

Peter Mikuš mal problémy s rozohrávkou vo vlastnom obrannom pásme, pod tlakom to však napokon zvládol.

35:26

V posledných minútach vidíme na oboch stranách viacero nepresností. Úvod tretiny bol solídny, teraz však hokej príliš divákov nezabáva.

35:01

Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút.

34:52

Žiline sa v útočnom pásme vôbec nedarí, viazne im kombinácia a súhra.

34:15

To sa im však nedarí, puk je znovu za Tomášom Tomekom a oba tímy striedajú počas hry.

33:49

Puk je za bránkou Žiliny, domáci sa kombinačne snažia o prechod do útočného pásma.

33:11

V Žiline teda začíname v podstate od začiatku, stav je 1:1 a oba tímy musia pridať vo svojich výkonoch.

32:47

Poprad dal gól!
Hostia vyrovnávajú na 1:1, po nahodení puku od Andreasa Štraucha sa puk od SAMUELA MLYNAROVIČA odrazil do siete Tomáša Tomeka. Asistencie: Andreas Štrauch, Ľubor Pokovič.

32:43

Poprad dáva gól, no hlavný rozhodca bude telefonovať videorozhodcovi!

32:07

Holovič zakombinoval s Brejčákom, no Šúrek bol pozorný!

31:38

Tak v Žiline v týchto minútach naozaj nie je núdza o zaujímavé momenty na oboch stranách.

31:05

Arne Kroták vymyslel parádnu prihrávku dopredu pre Suchého, ktorý mal možnosť doraziť puk do siete Žiliny, no chýbalo mu veru pár centimetrov.

30:45

Napriek tomu, klobúk dole pred výkonmi, ktoré skúsený útočník predvádza v drese Popradu.

30:33

Tomáš Troliga poslal dobrú kolmicu pre Krotáka, lenže Arne už rýchlostne na tento puk veru nestíhal.

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, Žilina vedie po góle Novotného 1:0.

29:03

Tak toto je neuveriteľné! ŠTĚPÁN NOVOTNÝ pálil od modrej čiary, Martin Šúrek sa pošmykol v bránkovisku, spadol a na strelu žilinského hráča tak vôbec nereagoval! Asistencie: Daniel Brejčák, Juraj Jurík.

28:30

Obrovská chyba Juraška so Švihálkom, do úniku sa rútil mladý Andreas Štrauch, ktorá skúsil zdvihnúť puk nad lapačku Tomáša Tomeka, no tá bola rýchlejšia a domáci brankár tak ukázal skvelá reflex.

28:24

Domáci hokejisti už sú pred Michalom Šúrekom, puk má na hokejke Michal Juraško.

27:44

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Troliga – 2 min., hákovanie).

27:41

Domáci sú znovu v útočnom pásme, po prihrávke Petra Húževku skúšal strelecké šťastie Denis Rehák, no Šúrek bol pozorný.

27:28

Domáci kapitán Marek Hovorka krúžil v pukom v útočnom pásme hostí, no Patrik Svitana ho vytlačil na modrú čiaru, následne medzi oboma hráčmi prebehla i menšia výmena názorov.

26:48

Domáci hokejisti sú po dlhšom čase v útočnom pásme, Šúrek však nemusel zasahovať.

26:12

Puk je za bránkou Tomáša Tomeka, oba tímy striedajú počas hry.

25:35

Úvod druhej tretiny je podstatne lepší než prvá tretina. Hrá má spád, oba tímy majú i viac šancí. Na ľad sa po skončení osobného trestu vracia žilinský Peter Mikuš.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

24:12

Domáci v tlaku pred Martinom Šúrekom, Lukáš Handlovský dobrou strelou švihom brankára Popradu neprekabátil.

23:43

Na ľade ostáva ležať Peter Lichanec, ktorý inkasoval tvrdý hit, v hre sa však pokračuje.

23:13

Štvrtý útok Popradu udržal puk v útočnom pásme, s bekhendovou strelou hostí si však Tomáš Tomek poradil.

22:45

Dinda rozohrával z vlastného pásma na Svitanu, hostia sú v útočnom pásme pred Tomášom Tomekom.

22:12

Michal Švihálek hľadal prihrávkou Štěpána Novotného, je z toho ďalšie postavenie mimo hru.

21:47

Štvrtý útok Žiliny si vypracoval tlak, mladíci Rogoň s Ondrušom sa vidia aj naslepo.

21:15

Domáci sú v tlaku pred Šúrekom, Macejko dostal dobrý puk na modrú čiaru, no jeho strela bola tečovaná vedľa bránky hostí.

21:01

Oba tímy v plnom počte.

20:35

Domáci nahodili puk do útočného pásma, Šúrek však pred Hovorkom dobre čítal hru a puk stihol rozohrať.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech hokejistov Popradu.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Už o malú chvíľu sa začne druhá tretina dnešného zápasu.
Po prvej tretine máme v Žiline stav 0:0. Šancí na góly bolo na oboch stranách ako šafranu, verme, že v druhej tretine sa to zmení. Negatívom sú i dve zranenia na domácej strane. Radim Hruška v zápase skončil, Tomáš Prokop sa po ošetrení vrátil do hry. Druhá tretina sa začne približne o 17:55.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:47

Tak nie, pretože Marek Hovorka nabil Novotnému, ten však netrafil puk ideálne.

19:35

Prvá tretina sa nám viacmenej len dohráva.

19:08

Po buly v útočnom pásme hostí sa k strele dostal Denis Rehák, ktorý od modrej čiary preveril pozornosť Martina Šúreka.

19:01

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Jurík – 2 min., podrazenie).

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:40

V Žiline dnes sledujeme rýchly hokej, ale chýbajú šance a to na oboch stranách.

18:05

Marek Hovorka predviedol solídnu akciu, dostal puk do útočného pásma, zakombinoval s Handlovským. K strele sa napokon dostal Marcel Holovič, no Šúrek nemusel zasahovať.

17:36

Oba tímy striedajú počas hry, puk je za bránkou Tomáša Tomeka.

17:05

Štatistiky buly v prvej tretine hovorí v prospech hostí 7 – 10.

16:44

Obrovská šanca Žiliny, pretože Denis Rehák dostal puk priamo po príchode z trestnej lavice do úniku, volil však strelu a proti Šúrekovi neuspel.

16:31

16:19

Lukáš Hvila pálil od modrej čiary, Peter Lichanec tečoval puk pred Tomekom, no brankár Žiliny bol znovu úspešný.

16:02

Poprad stále v útočnom pásme.

15:29

Postnikov znovu pálil od modrej čiary, ani tentoraz však nebol úspešný.

15:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelých 5 minút, v Žiline sme gól stále nevideli.

14:57

14:40

Poprad znovu v tlaku pred Tomášom Tomekom. Postnikovovu delovku však obetavo zblokoval domáci kapitán Marek Hovorka.

14:31

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Rehák – 2 min., podrazenie).

14:15

Štefan Fabian skúsene zatiahol puk do útočného pásma, no Dávid Bondra bol podrazený, Poprad bude hrať presilovú hru o 2 hráčov!

13:38

Hostia stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

13:12

Hostia okamžite v útočnom pásme, dve rýchle strely za sebou však míňajú bránku Tomáša Tomeka.

12:57

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Mikuš – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

12:51

Máme tu však ďalšie zranenie, Peter Mikuš nepríjemne narazil jedného z hráčov hostí na mantinel a poputuje na trestnú lavicu.

12:25

Stále sa hrá v solídnom tempe, ale oba tímy sa dávajú veľký pozor na obranu.

11:55

Tomáš Prokop je po súboji s Petrom Lichancom otrasený, ale zdá sa, že bude v poriadku, pretože v zápase bude pokračovať.

11:30

Útočná akcia Žiliny prerušená, Václav Stupka bol znovu rýchlejší ako puk a tak je z toho postavenie mimo hru.

10:45

Tomáš Prokop mieri rovno do šatne, Žilina tak dnes prišla už o dvoch hráčov.

10:36

Tak toto je nepríjemné, Peter Lichanec nepríjemne zostrelil jedného zo žilinských hráčov a ten ostáva ležať na ľade! Zraneným hráčom Vlkov je Tomáš Prokop, ktorý sa za pomoci spoluhráčov a lekára presúva na striedačku.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

09:44

Lukáš Hvila pekne vystrelil od modrej čiary, pred Tomekom ešte puk tečoval Tomáš Troliga, no žilinský brankár bol na svojom mieste a podržal svoj tím.

09:04

Puk je v útočnom pásme Žiliny, Lukáš Handlovský zbiera cenné sekundy v oslabení pre svoj tím.

08:32

Hostia už sú v útočnom pásme, puk tam dostal Postnikov. Nasledovala tvrdá strela od Pokoviča, ktorý však netrafil priestor Tomekovej bránky.

08:03

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Novotný – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

07:50

Oba tímy začínajú tvrdo dohrávať osobné súboje, hostia budú ale hrať presilovú hru.

07:02

Aktuálna informácia o Radimovi Hruškovi hovorí, že český útočník v službách Žiliny má otras mozgu a podozrenie na podvrtnutie krčnej chrbtice a aktuálne už smeruje do žilinskej nemocnice na vyšetrenie!

07:02

V Žiline na chvíľu prerušená hra, jeden z rozhodcov má problém s korčuľou.

06:47

Ale pozor, domáci kontrujú znovu skúseným Petrom Húževkom, ktorý znovu v dobrej pozícii švihom minul bránku popradských Kamzíkov.

06:25

Hrá sa v pomerne slušnom tempe, hostia sú trošku aktívnejší.

05:59

Marek Zagrapan s Dávidom Bondrom urobili prievan v obrane Žiliny, nič vážnejšie z toho napokon nevzniklo.

05:35

Hostia stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú počas hry.

05:12

04:41

Tlak hostí pokračuje, no strela Lukáša Hvilu bola zblokovaná Denisom Rehákom a domáci následne vyhadzujú puk až ku Martinovi Šúrekovi.

04:10

Delovka Radoslava Suchého z dobrej pozície tesne minula bránku Žiliny!

03:33

Hostia v útočnom pásme, počas presilovej hry zvierajú domácich pred Tomášom Tomekom.

03:21

Domáci získali vo vlastnom pásme po buly puk, nahodili ho do útočného pásma, no číhajúci žilinský rýchlik Václav Stupka bol v pásme skôr než puk a tak bolo z toho postavenie mimo hru.

03:12

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Prokop – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

02:51

02:14

Peter Húževka v obrovskej šanci. Skúsený center druhej žilinskej formácie dostal dobrý puk do medzikružia, no strelou švihom našiel len lapačku Martina Šúreka.

01:57

Michal Juraško napriahol od modrej čiary, no zostrelil popradského Patrika Svitanu, ktorý sa mu obetavo hodil do strely.

01:33

Juraj Jurík neuspel v útočnej akcii, puk smeruje za bránkou Tomáša Tomeka.

01:05

Domáci okamžite v tlaku pred Šúrekom, delovkou od modrej čiary neuspel obranca Daniel Brejčák.

00:51

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Guljajev – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku). Trest odpyká Troliga.

00:30

Na útočnej modrej čiare ostáva po tvrdom strete ležať Radim Hruška, Žilina bude hrať presilovú hru.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech hokejistov Popradu.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
V Žiline je už všetko pripravené na úvod dnešného stretnutia. Zaznie ešte štátna hymna Slovenskej republiky a potom sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Brejčák, Juraško, Mikuš, Rehák, Macejko, Grman, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hruška, Hovorka (C) – Jurík, Húževka, Novotný – Stupka, Holovič, Švihálek – Rogoň, Ondruš, Gmitter

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Guljajev, Fabian, Suchý, Dinda, Krempaský, Ježek, Postnikov, Pokovič – Lichanec, Zagrapan, Bondra – Kroták (C), Troliga, Paločko Matúš – Hvila, Murček, Paločko Matej – Svitana, Mlynarovič, Štrauch

Rozhodca: Štefik, Fridrich – Orolin, Synek.
Žilinčania dnes nastúpia v ružových dresoch, čím chcú vyjadriť podporu boju proti rakovine. V ružovom však bude chýbať ostrostrelec Rastislav Konečný, ktorý má odobratý registračný preukaz a zajtra sa postaví pred disciplinárku komisiu. Dodám, že to bude za súboj s Petrom Ordzovenským. Dodatočný trest je tak na podnet tímu HK Nitra.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 44. kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hokejisti MsHK Žilina privítajú na svojom ľade hráčov HK Poprad. Zápas sa začína o 17:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline sa v aktuálnej sezóne darí, Vlkom patrí v priebežnej tabuľke našej najvyššej súťaže štvrté miesto so ziskom 73 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí zvíťazili Žilinčania na ľade Košíc 5:4, hoci prehrávali už 0:3. O góly MsHK sa postarali Marek Hovorka, Štěpán Novotný, Lukáš Handlovský, Václav Stupka a Peter Húževka.
Najproduktívnejší hráči MsHK Žilina:
1. Marek Hovorka 51 bodov (21+30)
2. Lukáš Handlovský 38 bodov (15+23)
3. Rastislav Konečný 32 bodov (21+11)

Hráčom Popradu nevyšiel úvod sezóny podľa predstáv, no po zmene trénera (Petra Jonáka nahradil Marcel Ozimák) sa podstatne zmenili ich výkony. Aktuálne Popradu patrí v priebežnej tabuľke hokejovej Tipsport ligy piate miesto so ziskom 64 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí Poprad na domácom ľade podľahol Zvolenu 5:6. O góly Kamzíkov sa postarali Samuel Mlynarovič, Patrik Svitana, Tomáš Troliga a dvakrát Dávid Bondra.
Najproduktívnejší hráči HK Poprad:
1. Marek Zagrapan 32 bodov (13+19)
2. Arne Kroták 29 bodov (13+16)
3. Adam Lapšanský 26 bodov (12+14)

Zápas sa začína o 17:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

2:1

Branky a nahrávky: 30. Novotný (Brejčák, Jurík), 65. Hovorka (Juraško, Stupka) – 33. Mlynarovič (Štrauch, Pokovič)

Rozhodčí: Štefik, Fridrich – Orolin, Synek

Diváci: 1332

00:51 POP 2+10 Guljajev, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Troliga
03:12 ZIL 2 Prokop, vysoká hůl
08:03 ZIL 2 Novotný, příliš mnoho hráčů
12:57 ZIL 2+10 Mikuš, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku
14:31 ZIL 2 Rehák, podražení
19:01 ZIL 2 Jurík, hrubost