Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HK 32 Liptovský Mikuláš

2:1

konec (0:0, 2:1, 0:0)

05.02.2017, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 44. kolo • Marián Vychovalý sk

Tipsport: 1.6 5.0 3.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dukla ubránila vedenie a nepustila v záverečnom tlaku hostí do väčšej šance. Hoci hrou v záverečnej tretine nepresvedčila, účel svätil prostriedky a tak si v dôležitom šesťbodovom súboji tri body pripísal práve domáci tím. (19:27:41)

59:45

Teraz dostali Liptáci pásmo zadarmo po vysokej hokejke Trenčanov.

59:18

Útočnú tretinu Liptáci stratili, následne sa nedarí sa hosťom prechod cez prehustené stredné pásmo.

58:34

Sojčík zblokoval nahrávku, následne ale opäť odpálil cez všetky čiary.

58:27

Liptáci idú na buly šiesti!

58:27

Opäť nastrelenie na Voldena a získané buly, time out si berú Liptáci. Ostane Durný na striedačke?

57:53

Márne dobýjanie pevnej obrany Trenčanov teraz od hostí.

56:55

Hostia príliš nešpekulujú pri nájazdoch do plných, nastreľujú puky na bránu a aj teraz získali buly pred Voldenom.

56:11

Po zakázanom uvoľnení Dukly si domáci zobrali time out na vydýchanie.

56:00

Po vyhratom buly presne a prudko pálil Gašparovič, dobrý zákrok Durného. Vzápätí dostal Tománek puk pred bránu k Švecovi, ale ten nedokázal zakončiť.

55:33

Moravčík v snahe o založenie protiútoku netrafil spoluhráča, urobil zakázané uvoľnenie.

55:12

Dukla útočnou snahou podržala pár minút, potom sa rodil brejk hostí, Uram nastrelil spoza obrancu na Voldena, ten podržal puk.

53:44

Tománek strieľal jedovku z ľavého kruhu, Durný mal čo robiť, aby pod ramenom udržal puk. Následne Stehlík narazil Gašparoviča na bránku, vylučovať sa ale nebude.

52:36

Uram so Sukeľom a Kriškom opäť robili vietor v obrane Trenčanov, tí vôbec nehrajú podľa známeho pravidla – Najlepšia obrana je útok. Pýtajú si gól.

52:07

Dukla zalezená v obrane, Mikuláš sa snaží o vyrovnanie, Stehlíkovi to pri strele spoza kruhov nevyšlo.