1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

05.02.2017, 13:00 • Uralec Arena • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.44 4.1 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:31:15)

Trestné minuty: 14:18
Je dobojováno a body míří do Helsinek. Jokerit se v poslední třetině soustředil na pevnou obranu a pokud byly možnosti, na přechody do protiútoků. Definitivu na výsledek pak dal v 52. minutě Sakari Salminen a upravil na konečných 1:3. Jokeritu se tak tento výlet na kluziště soupeřů vydařil, byl v něm stoprocentní.

59:20

Po bully už napřahoval Michnov, na poslední chvíli ale byl puk posunutý mimo jeho dosah.

58:29

Talaja vyvezl zkušeně puk do středního pásma a pak nahodil před Sochatského.

57:36

Mezi kruhy dostal přihrávku Regin, jeho dělovka ale skončila mimo.

56:42

Tomašov nahodil na Zapolskiho, Avtomobilist získal zadarmo pásmo.

55:19

Zakázané uvolnění Avtomobilistu, tohle hostům maximálně vyhovuje.

54:38

Čajkovský vyzkoušel Zapolskiho, gólman Helsinek měl ale parádní výhled a se střelou neměl problémy.

54:07

Jokerit hraje velice chytře, pokud se ve vlastním pásmu dostane k puku, posune jej tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a zároveň se dalo vystřídat.

53:06

Zapolski v poklidu chytil do lapačky Tomašovovo nahození a přerušil hru.

52:40

Snaha domácích je teď hodně křečovitá, ví, že se body ztrácí v dálce.

51:14

51:14 Sakari SALMINEN - 1:3

51:14

Jokerit právě vstřelil branku!
Přesilová hra je bleskově využitá, hosté už vedou o dva góly. Na levé straně zůstal zcela volný SAKARI SALMINEN a prudkou ranou procedil puk za gólmana Avtomobilistu. Asistence: Mika Niemi.

51:02

Nyní si ale hosté zahrají přesilovku, Arťom Garejev dostal dvě minuty za podražení.

50:55

Jokerit se v posledních minutách pouze brání, což ale činí opravdu na sto procent.

1:3

Branky a nahrávky: 25. Kivistö (Koukal) – 4. Talaja (Jalvanti, Anttila), 39. V. Lajunen (Niemi), 52. Salminen (Niemi)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Lisutin) – Megalinskij (A), Kivistö, Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Timašov, Andersén, Žuravljov, Ščemerov – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Golyšev, Tičar, Čistov – Simakov (A), Torčeňuk, Česalin – Rassejkin, Gubin, Mingalejev.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – V. Lajunen (A), Jensen, Ch. Genoway, Jalvanti, Lauridsen, Jaakola, Rautanen, A. Kulda – O'Neill, Regin (C), Joensuu (A) – Salminen, Niemi, Marjamäki – Anttila, Hishon, Talaja – Gymer, Wirtanen.

Rozhodčí: Gašilov, Naumov – Zacharenkov, Misjur

03:16 JOK 0:1 Talaja (Jalvanti, Anttila)
03:40 JOK 2 Wirtanen, podražení
03:50 JEK 2 Tičar, sekání
07:21 JEK 2 Čistov, sekání
16:42 JEK 2 Čajkovský, hákování