05.02.2017, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • David Panuška

Tipsport: 1.85 3.9 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji příjemné usínání, respektive vstávání. (03:54:05)

Lukáš Sedlák (CBJ) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:25
Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:02
1. Taylor Hall (NJD) 2+0
2. Travis Zajac (NJD) 1+1
3. Cory Schneider (NJD) 31 zák., 1 gól, 96,9%
Utkání je u konce! New Jersey překvapivě poráží Columbus a po výsledku 5:1 si odváží dva body!

Ve čtvrté minutě se před brankou krásně prosadil Taylor Hall, jenž těžil z dobré přihrávky od Zajaca. Následným bekhendem mezi betony skóroval.

Devils přidali ve druhé třetině další dvě branky. Nejdříve tečoval střelu Greenea Josefson, jenž se dočkal první branky v ročníku. Na 3:0 poté zvyšoval v přesilové hře Travis Zajac.

Columbus sice snížil na začátku poslední desetiminutovky po brance Matta Calverta v oslabení, Taylor Hall poté trefil prázdnou branku a výsledek vyšperkoval gólem od modré čáry Seth Helgeson.

Střely na branku: 32:30

59:31

59:31 Seth HELGESON - 1:5

59:31

Devils právě vstřelili branku!
A přeci ještě jeden puk končí za zády Sergeje Bobrovského! SETH HELGESON dostal přihrávku na modrou čáru, a tak to prostě zkusil. Jeho pokus zapadl do pravého růžku, toto je celkem jednoznačná výhra pro hosty! Asistence: Steven Santini a Adam Henrique.

59:16

Bránící hráči Devils se již nikam neženou. Kombinují na obranné polovině a směrem dopředu to od nich není moc žhavé.

58:31

Hosté se hnali do rychlého útoku a chybělo opravdu málo, aby domácí brankář inkasoval počtvrté.

58:01

Nejspíše je ale o vítězi utkání rozhodnuto. Columbus již nestihne nějak ovlivnit vítěze utkání. Devils navíc pozorně brání.

57:31

Tvrdá střela Jacka Johnsona povalila Schneidera. Americký brankář puk za svá záda nepustil, stejně jak následnou dorážku.

56:48

56:48 Taylor HALL - 1:4

56:48

Domácí celek odvolal brankáře právě v moment, kdy se k puku dostal TAYLOR HALL. Hostující útočník přijal kotouč ve středním pásmu, aby jej následně poslal do odkryté branky! Asistence: Ben Lovejoy.

56:27

Tři a půl minuty před koncem třetí třetiny vjeli domácí do ofsajdu. Hra se tak přerušuje a následuje komerční pauza. Odvolají domácí brankáře už nyní?

56:13

A aby toho nebylo málo, puk končí opět za brankou ruského hráče. Vhazovat se bude poněkolikáté za sebou před Schneiderem.

55:57

A další. Nyní přihrávku za obranu nedokázal zpracovat Michael Cammalleri. Hra se na pár chvilek přeruší a vhazovat se bude před brankou Devils.

55:20

Následně Ďáblové poslali kotouč na icing, opět se tak bude vhazovat před brankou Coryho Schneidera.

55:01

Po střele od modré čáry se k dorážce dostával Nick Foligno. Tomu se ale z otočky nepovedlo trefit branku, puk skončil těsně vedle.

54:55

Následná akce hostům podél levého mantinelu nevyšla. Puk skončil na zakázaném uvolnění. Pět minut mají domácí na vyrovnání stavu.

1:5

Branky a nahrávky: 52. Calvert (W. Karlsson) – 4. Hall (Zajac, Palmieri), 22. Josefson (A. Greene), 39. Zajac (Henrique, Parenteau), 57. Hall (Lovejoy), 60. Helgeson (Santini, Henrique)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, J. Johnson, R. Murray, Prout, Harrington – N. Foligno, Wennberg, Saad – Atkinson, Dubinsky, Jenner – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Quincey, Santini, Helgeson, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – Wood, Henrique, Cammalleri – Zacha, Josefson, Noesen – Blandisi, Kalinin, Parenteau.

Rozhodčí: Leggo, Luxmore – Kovachik, Cherrey.

03:29 NJD 0:1 Hall (Zajac, Palmieri)
06:13 NJD 2 Josefson, podražení
11:20 NJD 2 Lovejoy, nedovolené bránění
17:03 NJD 2 Palmieri, sekání