4:3
konec (2:0, 1:1, 1:2)
21.01.2017, 18:00 • Info o změnách stavu (Martin Dvořák)
Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj
4:3
konec (2:0, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 13. Matěj (Plánka, Malík), 13. Králík, 29. Wantulok (Matěj), 45. Macháček (Matěj) – 29. Novák (Ryba, Hollar), 32. Svach (Hollar), 37. Pouzar (Endl, Janoch)
Karty:
Neproměněná penalta:
Moravskoslezský kraj:
Malík (Švančara) – Frančiak, Koubek, Macurák, Cienciala, Wantulok, Mituchovič, Plánka, Kočí – Backa, Wardas, Matěj, Králík, Macháček, Ivan, Tvrdý, Pastor, Gebauer, Jurzyca, Čempel, Byčkov
Náhradníci:
Trenér:
Jihočeský kraj:
Ludvík (Prchlík) – Pavlát, Pojar, Kozák, Svach, Endl, Řehout, Remta, Cibuzar – Kovařík, Kouba, Michal, Anderle, Novák, Masopust, Lang, Berka, Hollar, Janoch, Ryba, Pouzar
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Krenželok – Tomis, Denis
Diváci:
1. třetina | ||||
04:38 | MSK | 2 | Plánka, nedovolené bránění | |
10:39 | JHC | 2 | Cibuzar, podražení | |
11:10 | JHC | 2 | Řehout, nedovolené bránění | |
12:10 | MSK | 1:0 | Matěj (Plánka, Malík) | |
12:47 | MSK | 2:0 | Králík | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:41 | JHC | 2 | Endl, podražení | |
21:05 | MSK | 2 | Matěej, sekání | |
26:48 | MSK | 2 | Backa, napadení | |
28:01 | JHC | 2:1 | Novák (Ryba, Hollar) | |
28:42 | MSK | 3:1 | Wantulok (Matěj) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
30:22 | MSK | 2 | Mituchovič, držení protihráče | |
31:30 | JHC | 3:2 | Svach (Hollar) | |
34:41 | MSK | 2 | Plánka, podražení | |
34:49 | MSK | 2 | Ivan, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
36:28 | JHC | 3:3 | Pouzar (Endl, Janoch) | |
39:58 | MSK | 2 | Matěj, faul loktem | |
44:05 | MSK | 4:3 | Macháček (Matěj) | |
44:21 | JHC | 2 | Svach, hákování | |
44:56 | MSK | 2 | Macurák, nedovolené bránění | |
Konec |
Havířov – Kladno 11:30 4:3
Kolín – Slavia 12:00 5:8
Vsetín – Havlíčkův Brod 12:00 4:7
Olomouc – Písek 12:00 9:6
Mladá Boleslav – Letňany 12:30 3:2
Vítkovice – HC Litvínov 12:30 5:2
Č. Budějovice – Jihlava 12:30 2:1
Chomutov – Mountfield HK 12:30 1:3
Sparta – Třinec 12:45 4:5
K. Vary – Pardubice • po s.n. (1:0) 13:00 3:2
HC Plzeň – Zlín 13:30 1:0
Liberec – Kometa Brno 16:00 4:5
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 08:00 0:4
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 08:30 1:3
Plzeňský kraj – Moravskoslezský kraj 10:45 1:2
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 11:00 3:2
Jihočeský kraj – Středočeský kraj 12:00 2:5
Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 12:45 1:1
Praha – Karlovarský kraj 13:45 1:1
Pardubický kraj – Liberecký kraj 14:00 2:7
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 16:15 3:3
Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina 16:30 2:3
Jihomoravský kraj – Ústecký kraj 17:15 3:6
Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj 18:00 4:3
Olomoucký kraj – Středočeský kraj 19:30 3:3
Praha – Pardubický kraj 20:00 4:2
44:56
44:21
39:58
34:49
34:41
30:22
26:48
21:05
20:41
11:10
10:39
04:38