konec (0:0, 0:3, 0:1)

16.01.2017, 19:10 • TD Garden, Boston • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.7 4.1 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:47

Anton Blidh zbytečně atakoval ve středním pásmu hostujícího Quina a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

54:12

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., krosček).

53:41

Dennis Seidenberg mohl přidat pátý přesný zásah, ale svou střelou pouze orazítkoval tyčku bostonské branky.

52:00

52:00 Jason CHIMERA - 0:4

52:00

Islanders právě vstřelili branku!
A pozor. Hosté ve vlastním oslabení zvyšují už na rozdíl čtyř branek. Po chybě Marchanda na modré čáře se JASON CHIMERA rozjel téměř sám na domácí branku a svůj únik dokázal přetavit v další gól svého celku – 0:4. S domácími to tedy nevypadá už vůbec dobře. Bez asistence.

50:07

Strome dostává dvě minuty za sekání a Bruins si zahrají přesilovou hru. To ale až po komerční přestávce, která právě následuje.

45:50

Dennis Seidenberg vyslal z pravé strany prudkou střelu na McIntyreho, který pohotovým zákrokem chytá kotouč do lapačky!

40:01

Střídání v týmu Boston Bruins: ze hřiště odchází Tuukka Rask, přichází Zane McIntyre.

39:02

Vyloučení v týmu New York Islanders (Ryan Strome – 2 min., podražení).

38:38

38:38 Nikolaj KULJOMIN - 0:3

38:38

Cizikas se dostal do úniku před Raska, ale ten levým betonem vyrazil kotouč vedle své branky. Cizikas si puk převzal zpět a přihrál volnému NIKOLAJI KULJOMINOVI, který se trefuje podruhé v utkání prakticky ze stejného místa – 0:3. Hosté tak mají už velmi slibný náskok – 0:3. Asistence: Casey Cizikas.

35:00

35:00 Josh BAILEY - 0:2

35:00

Jenže nyní se už musel sklonit po další střele hostů. JOSH BAILEY střílel z pravé strany a bylo to i z úhlu, přesto kotouč Rask musel lovit ze své sítě. Tuto situaci brankář Bostonu trošku podcenil a hosté díky tomu rázem vedou o dvě branky – 0:2. Asistence: Anders Lee, Adam Pelech.

34:11

Greiss zlikvidoval střelu Davida Pastrňáka špičkou svého pravého betonu a zachránil tak svůj tým od domácího vyrovnání!

33:18

33:18 Nikolaj KULJOMIN - 0:1

33:18

Hosté otevírají účet dnešního klání. NIKOLAJ KULJOMIN dostal zpoza domácí branky přihrávku přímo ke kruhům, udělal ještě pár kroků k pravé tyčce Raskovy svatyně a poté svou střelou švihem propálil vše, co mu stálo v cestě do poloodkryté klece – 0:1. Asistence: Jason Chimera.

30:18

Ostrované si zahrají druhou přesilovou hru. Zdeno Chára dostává dvě minuty za hákování a už sedí na trestné lavici.

29:23

Brad Marchand svou bekhendovou střelou trefil tyčku hostující klece! Byla to zatím největší šance tohoto právě probíhajícího utkání!

23:54

A do třetice David Pastrňák, ale nyní z jiné pozice. Dostává dvě minuty za vysokou hůl a hosté budou jako první mít k dispozici přesilovou hru.

0:4

Branky a nahrávky: 34. N. Kuljomin (Chimera), 35. Jo. Bailey (Lee, Pelech), 39. N. Kuljomin (Cizikas), 52. Chimera

Boston Bruins: T. Rask (41. McIntyre) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, Liles, Morrow – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes, Krejčí (A), Vatrano – Riley Nash, Spooner, Schaller – Czarnik, D. Moore, Blidh.

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Pelech, Leddy, Mayfield, Hickey, Seidenberg, de Haan, Boychuk – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – R. Strome, B. Nelson, Ladd (A) – Chimera, Beauvillier, Quine – Clutterbuck (A), Cizikas, N. Kuljomin – Gionta, Prince.

Rozhodčí: Lewis, St. Laurent – Cormier, Kovachik

23:54 BOS 2 Pastrňák, vysoká hůl
30:18 BOS 2 Chára, hákování
33:18 NYI 0:1 N. Kuljomin (Chimera)
35:00 NYI 0:2 Jo. Bailey (Lee, Pelech)
38:38 NYI 0:3 N. Kuljomin (Cizikas)