16.01.2017, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.08 3.76 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:21 (05:55:47)

1. Patrik Berglund (ANA) 2+0
2. Rickard Rakell (ANA) 1+0
3. Alex Pietrangelo (STL) 0+0
Statistiky: Střely na bránu: 23-25; Zablokované střely: 15-6; Vhazování: 48%-52%; Hity: 45-25; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 11-11.
Rickard Rakell sice dokázal na začátku třetí třetiny odpovědět na úvodní branku Patrika Berglunda z prostřední části a poslal utkání v Honda Center do prodloužení, v něm ale útočník St. Louis udeřil znovu a vystřelil svému týmu vítězství. Konečný výsledek: Anaheim Ducks 1 St. Louis Blues 2 po prodloužení.

60:51

60:51 Patrik BERGLUND - 1:2

60:51

St. Louis právě vstřelilo branku!
Patrik Schwartz na pravém křídle skvěle počkal, až mu před bránu najede PATRIK BERGLUND, který do jeho krásné přihrávky vložil hůl a puk se od čepele jeho hokejky přiložené k ledu odrazil pod horní tyč domácí brány. St. Louis Blues vítězí 2:1! Asistence: Jaden Schwartz.

60:25

Vladimir Tarasenko na modré čáře vypálil zápěstím a John Gibson jeho pokus dokázal najít a ukrýt v náručí. Vyloučený Robby Fabbri už je zpět na ledě.

60:01

John Gibson fantastickým zákrokem zneškodnil bekhendový blafák Vladimira Tarasenka a vzápětí na opačné ledové plochy skóroval během výhody Richard Rakell, který v úvodu třetí třetiny odpověděl na úvodní branku Patrika Berglunda z prostřední části. Diváky v Honda Center čeká prodloužení. Skóre po třetí třetině: Anaheim Ducks 1 St. Louis Blues 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27

Ducks se dvakrát po sobě podařilo rychle vyhodit a St. Louis před konce třetí třetiny přesilovou hru zřejmě nevyužije. Prodloužení klepe na dveře.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:23

Robby Fabbri na levém křídle nabral rychlost a u hrazení ho zezadu jednou rukou sekl Nick Ritchie, který byl nakonec vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a daroval St. Louis Blues přesilovou hru.

57:59

Anaheim vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se přestěhovala před bránu domácího Johna Gibsona.

57:45

Ducks vzápětí vypálili tvrdě a nepříjemně z levého kruhu pro vhazování, Carter Hutton ale dokázal puk zastavit.

1:2

Branky a nahrávky: 46. Rakell (Getzlaf, Holzer) – 32. Berglund (Fabbri, Perron), 61. Berglund (Schwartz)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, L. Shaw, Boll. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Parayko, Bouwmeester, Shattenkirk, Edmundson, Bortuzzo – Schwartz, Stastny (A), Steen – Jakupov, Lehterä, Tarasenko (A) – Fabbri, Berglund, Perron – Jaškin, Brodziak, Reaves. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodčí: Marc Joannette, TJ Luxmore. Čároví rozhodčí: John Grandt, Ryan Galloway

Diváci: 17174

14:48 STL 2+2 Brodziak, krosček+faul loktem
25:50 ANA 5 Boll, bitka