3:4

po prodl. (0:0, 1:0, 2:3 - 0:1)

16.01.2017, 18:00 • Hala Polárka • 37. kolo • Monika Návratová (@monaatko)

Tipsport: 3.02 4.15 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme viděli opravdu parádní vyrovnaný hokej, který nabídl hodně šancí a nakonec i branek. Šťastnější byli nakonec hosté, kteří vyhráli v prodloužení a vezou si domů bod navíc. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek večera. (20:34:19)

61:52

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava nakonec vítězí v prodloužení a veze domů dva body. Daneček nejprve předvedl parádní zákrok ve stylu Dominika Haška, na dorážku TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO však už nestačil. Asistence: Josef Skořepa.

61:15

Klimša s Chmielewskim šli do přečíslení dva na jednoho, tuto situaci ale nevyřešili nejlíp.

60:34

Domácí se usadili v pásmu, Chmielewski nahodil puk na Svobodu, ten však poslal puk do rohu.

60:01

Infarktovou třetí třetinu prožili všichni přítomní! Nejdříve se Dukle podařilo srovnat, vzápětí si však domácí vzali vedení zpět. V čase 55:43 však Jihlava opět srovnala a o půl minuty později otočili vedení na svoji stranu. Necelé dvě minuty před koncem však vyrovnal Antonín Pechanec a teď nás čeká prodloužení tři na tři!

60:00

59:25

Michal Kovařčík našel před brankou svého bratra Ondřeje, který mohl rozhodnout. Svobodu však nepřekonal.

58:10

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Je tady další vyrovnání, domácí se zaslouženě prosazují! Chmielewski přihrál volnému ANTONÍNU PECHANCOVI, který parádně prostřelil Svobodu! Asistence: Aron Chmielewski, Lukáš Jašek.

57:49

Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Danečka.

57:30

Štebih zase pálil od modré, tento puk ale Svoboda dobře viděl.

57:25

Domácí se tlačí dopředu, střela Ciencialy teď ale skončila jen v ochranné síti.

56:15

Tak tohle je studená sprcha pro domácí. Hosté nečekaně otáčejí skóre na svoji stranu. MICHAL DŮRAS sám ujel na bránu a doslova procpal puk mezi Danečkovými betony. Asistence: Bez asistence.

55:43

Hosté však dramatizují a opět srovnávají! Po nepřehledné situaci před Danečkovou brankou našel Zeman volného TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který využil situaci. Asistence: Adam Zeman, Josef Skořepa.

55:24

Kotouč skončil mimo hrací plochu a hra je tak přerušena.

54:34

Daneček vyjel daleko z brány a zastavil puk už na pravém kruhu.

54:01

Domácí zastavil ofsajd.

3:4

Branky a nahrávky: 35. Chmielewski (Jašek, Pechanec), 51. Štebih (Chmielewski, Rufer), 59. Pechanec (Chmielewski, Jašek) – 47. Kaláb (Dundáček, Diviš), 56. Čachotský (Zeman, Skořepa), 57. Důras, 62. Čachotský (Skořepa)

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Kania (A), Adámek, Štebih, Michal Roman, M. Jáchym, Jank, Bartko – Chmielewski, Pechanec, Jašek – M. Kovařčík, Cienciala (A), O. Kovařčík – Půhoný, Rufer, Franek – Samiec, Jaroš, Klimša (C) – Christov.

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Sáblík) – Říha, Kajínek, Bilčík, Půža, Dundáček, Kaláb, Dobrovolný (C), Szathmáry – Důras, Skořepa, Jergl – Březina, F. Seman (A), Anděl – Čachotský (A), Zeman, Diviš – Jícha, Stoklasa.

Rozhodčí: Dědek – Reich, Měkýš