16.01.2017, 17:00 • Arena 2000 • Martin Penker

Tipsport: 1.38 5.4 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:14:48)
Československá stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0 + 0, čas na ledě: 20:33
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 4:2. Za domácí se dnes postupně trefili Kontiola, Kadějkin, Koledov a Loktionov. Za hosty se dnes trefil pouze Filatov a Šenfeld. Domácí tak po dnešní výhře zůstávají v tabulce stále na čtvrté příčce.

Střely na branku: 39 – 21

59:47

59:47 Andrej LOKTIONOV - 4:2

59:47

Jaroslavl právě vstřelila branku!
ANDREJ LOKTIONOV trefuje střelou ze středního pásma odkrytou klec a zvyšuje vedení svého týmu. Stav utkání je tedy 4:2. Asistence: Jegor Averin.

59:27

Ale ani v šesti hráčích na ledové ploše se jim nedaří s kotoučem usadit v útočném pásmu.

59:02

Hosté to zkoušejí v šesti!

58:59

Oddechový čas pro hosty.

58:39

Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny! Hosté tak už nemají příliš času na vyrovnání.

57:13

Zernov střelou z pravého kruhu branku soupeře vůbec netrefil.

56:46

Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci směrem dopředu.

55:57

Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Sudnicina.

55:11

Domácí momentálně už jen prakticky brání a dopředu se už ani nesnaží. Spíše kotouč často vyhazují do středního pásma.

54:39

Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Domácí zatím stále drží jednobrankový náskok.

53:15

Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:40

Kartajev se dostal ke střele z levého kruhu. Branku soupeře ale vůbec netrefil.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Kontiola (Talbot, Kozun), 14. Kadějkin, 36. Koledov (Averin), 60. Loktionov (Averin) – 4. Filatov (A. Ivanov), 17. Šenfeld (Bělousov, Mastrjukov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Gavrikov, Ljubuškin, Manuchov, Čerepanov, Koledov – Kozun, Talbot (A), Kontiola – Iljenko, Kraskovskij, Kadějkin – Mosaljov, E. Galimov, Kartajev – Lugin, Averin, Loktionov – Polunin.

Lada Toljatti: Masalskis (I. Ježov) – Sotnieks (A), Aronson, Kostromitin, Gurkin, Volgin, Sinicyn, A. Bolšakov – Mastrjukov, V. Strelcov, Bočarov – Zernov, Šenfeld, Bělousov (A) – Achmetov, Rybin (C), Mokšancev – V. Komarov, A. Ivanov, Filatov.

Rozhodčí: Ravodin, Sojn – Golovljov, Sivov

00:27 JAR 1:0 Kontiola (Talbot, Kozun)
03:50 TOG 1:1 Filatov (A. Ivanov)
13:03 JAR 2:1 Kadějkin
16:58 TOG 2:2 Šenfeld (Bělousov, Mastrjukov)
32:40 TOG 2 Gurkin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo