DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava

1:2

po s.n. (1:2) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

10.01.2017, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 28. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešní zápas je to ode mne vše. po dlouhých nájezdech vítězí tým Jihlavy, když dokázal skórovat Jakub Kraučuk v samostatném nájezdu. (17:25:53)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
JAKUB KRAUČUK připisuje druhý bonusový bod pro tým hostů, kdy našel mezeru mezi betony Ondřeje Kuchaře.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení jsme se gólu nedočkali, a tak budou muset pokračovat nájezdy, které začnou ihned po úklidu ledu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:16

Oba celky jsou velmi horlivé po bonusovém bodu. Zatím se nikomu nepodařilo vystřelit tak přesně, aby překonal brankáře soupeře.

63:22

Další neuvěřitelné zákroky brankáře hostů! Ten nejspíše ani nemůže vědět, jak všechny puky chytá.

62:58

Na modré čáře drží puk Weinhold. Zatím na bránu nevystřelil.

62:11

Neuvěřitelný zákrok předvedl Jan Brož, který vychytal jistý gól z hole Janaty, který byl úplně sám před bránou.

61:59

Domácí si žádali vyloučení po zákroku na Davídka. Nic se však nepíská. Hra pokračuje 3 na 3.

61:16

Máme tu zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tedy bude po Brožově levici.

60:35

I na druhé straně si Kuchař připisuje zákrok. hra však pokračuje bez přerušení.

60:01

Jako první jdou do útoku domácí.

60:01

Třetí třetina je u konce a nepřinesla ani jednu branku. Oba celky byly ve třetí periodě velmi aktivní a ani jeden nechtěl přijít o jediný bod. Po třetí siréně je však jasné, že v dnešním zápase se budou body dělit.

60:00

59:32

Na kotouči jsou stále domácí, ale na bránu ještě nevystřelili.

59:03

Na kotouči jsou domácí.

58:36

Hra velmi pravděpodobně dospěje do prodloužení.

58:02

Energetici se snažili zaskočit brankáře Brože ihned po vhazování, kdy bleskově stříleli z vrcholu kruhu. Brož však velmi dobře zareagoval a má puk v lapačce.

57:07

Po střele Dominika Adama si Kuchař připisuje velmi důležitý zákrok.

56:24

Jihlavě se také daří držet v útočném pásmu, ale velmi podobně jako Karlovým Varům se hokejistům nedaří střílet na bránu.

55:16

Tomáš Mejzlík už se vrátil do hry.

54:39

Karlovarští se snaží dostat do útočného pásma za každou cenu, ale zatím se jim to příliš nedaří.

54:16

Na led byl tvrdě sražen Tomáš Mejzlík, ale už se zvedá a vypadá to s ním dobře.

53:59

Jihlava mírně zmatkuje ve svém pásmu, kdy nesmyslně vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

53:35

Michal Hotěk byl v obrovské šanci mezi kruhy, kdy nedokázal trefit úplně odkrytou bránou Brože.

52:59

Petr Vodička velmi tvrdě vystřelit k tyči, ale trefil pouze boční síťku.

51:27

Na dvě minuty je za vyhození puku mimo hrací plochu vyloučen Aleš Heinrich (JIH). Domácí tak mají další příležitost dostat se do vedení.

50:09

Domácí i přes přesilovou hru nedokázali poslat více střel na bránu, a tak se skóre nemění.

49:02

Oba týmy se necelých deset minut před koncem třetí třetiny snaží ztrhnout skóre na svojí stranu. Zatím ani jeden celek navrch nemá.

48:22

Energetici se v útočném pásmu nedrží. Hosté jsou velmi kvalitní ve středním pásmu, kde nepropouští ani jeden kotouč.

48:03

Na dvě minuty je vyloučen David Váňa (JIH) za podražení.

47:24

Geier velmi dobře clonil před bránou Karlových Varů, ale nedokázal přesně tečovat puk za záda Kuchaře, když se rozezněla pouze branková konstrukce.

46:39

Energetici po zakázaném uvolnění musí rozehrávat zpoza brány Kuchaře a budou se muset znovu propracovat před bránu Brože.

46:01

Role se obrátili. Domácím se také daří v útočném pásmu střílet na bránu. Gólový stav se však nemění.

45:17

Jihlavě se nedaří i přes velký tlak natřikrát překonat brankáře Kuchaře, který předvádí skvělé zákroky.

44:04

Michal Hotěk se snaží dorážet puk v útočném pásmu, ale je pískána hra vysokou holí.
Jihlavští se dokázali zorientovat ve vlastním pásmu a velmi hbitě míří do útočného pásma.

42:24

Bernáth se snaží zamotat hlavy obráncům Jihlavy a to se mu také daří.

42:18

Dukla se dopustila zakázaného uvolnění a bude muset vydržet bez střídání.

41:27

Energetikům se daří oponovat vůči soupeři a nepustit ho ke střele.

41:06

Až nyní se hosté odhodlali ke střele, ale Kuchař byl připraven a puk měl velmi rychle v lapačce.

40:39

Jihlava se stále drží v útočném pásmu.

40:10

Karlovarští znovu začínají třetinu v oslabení.

40:01

Druhá třetina byla mnohem vyrovnanější oproti první části. Gólově na tom byli lépe hosté, kteří zásluhou Peschouta dokázali srovnat stav utkání na 1:1. V závěru druhé periody se hra vyrovnala a ani jeden celek neměl navrch. Třetí třetina začne přibližně v 16:30.

40:00

39:59

V poslední vteřině se snažili hosté ještě vystřelit na bránu, ale kotouč mířil příliš daleko od brány.

39:55

Za napadení je vyloučen Petr Vodička (KVA) na dvě minuty.

39:39

Domácí obránce však dokázal ke kotouči dojet rychleji a vyhodit ho z pásma.

39:20

Domácí si špatně přihráli a puk míří k bráně Kuchaře. Hosté se toho snaží využít.

38:43

Hra stále pokračuje v útočném pásmu Karlových Varů, které mají nyní mnohem více navrch oproti soupeři.

37:43

Davídek neproměnuje. Energetikovi se nepodařilo dotáhnout blafák do konce, když chybělo pouze zvednout kotouč přes ležící Brože.

37:43

Milan Davídek pojede samostatný nájezd.

36:25

Energetici si nedokáží přesně přihrát a z toho vznikají velmi nebezpečné situace před bránou, kde musí kouzlit brankář Kuchař.

35:46

Karlovarští se snaží odpovědět na inkasovaný gól, ale zatím se jim nepovedlo dostat přes střední pásmo.

34:24

Dukla právě vstřelila branku!
Po zisku vhazování se puku ujal Aleš Heinrich, který od modré poslal kotouč na bránu, kde přesně dokázal tečovat RICHARD PESCHOUT a srovnat tak skóre utkání. Asistence: Aleš Heinrich, Lukáš Pospíchal

34:20

Dukla hraje v plném počtu. Zakázané uvolnění Karlových varů.

33:29

Domácí si zatím v přesilové hře nebyli schopni přesně přihrát v útočném pásmu a dostat se tak k šanci na střelu na bránu.

32:10

Máme tu také první vyloučení na straně hostů! Na dvě minuty odchází Aleš Heinrich (JIH) za sekání.

31:48

Ladislav Pospíchal bojuje o puk za bránou Karlových Varů, ale je bez šance.

31:19

Kuchař si připisuje další zákrok po nahození od modré čáry.

30:52

Domácí přestáli oslabení mnohem lépe než to první, kdy měla Jihlava jednoznačně navrch.

30:02

Lukáš Mareš drží puk v útočném pásmu u mantinelu, ale je obležen dvěma domácími hráči a o puk je tak obrán.

28:57

Domácí stejěn hosté napadají rozehrávku a Energii se to daří.

28:23

Máme tu další vyloučení Karlových Varů. Na dvě minuty odchází Dominik Beer (KVA) za držení protihráče.

27:51

Oba týmy předvádí mnoho nepřesných přihrávek.

26:40

Karlovým Varům se nepodařilo získat přihrávku hostů na modré čáře a možnost jít osamocen na bránu si budou muset ještě energetici počkat.

25:47

Dominik Adam velmi tlačil na rozehrávku karlovarských hráčů, ale se ziskem puku nebyl úspěšný.

24:26

Vladimír Srnský vystřelil na bránu z mezikruží a brankář Kuchař měl co dělat se zachycením střely.

23:30

hra se přelévá z jedné strany na druhou a ani jeden celek nemá větší převahu na ledové ploše.

22:34

Karlovým Varům se podařilo usadit v útočném pásmu, ale zatím na bránu soupeře nevystřelily.

22:01

Energetikům se nepodařilo udržet útočné pásmo a na koni jsou znovu hosté.

21:37

Domácí se osvobodili a dokonce se usadili v útočném pásmu.

21:02

20:44

Domácí zbytek přesilové hry hostů obstáli a mohou pokračovat bez inkasování gólu.

20:06

Karlovy Vary začínají zbytek svého oslabení a hosté mají šanci na srovnání skóre.

20:01

První třetina lépe vyšla domácímu celku, když se dokázal prosadit Milan Davídek beckhendovým fíglem. Jihlavští však v závěru třetiny předvedli vysoký tlak na bránu a vytvořili si i několik velkých šancí. Gól však z nich nevzešel. Druhá třetina začne přibližně v 15:46.

20:00

19:30

Kuchař předvedl další výstavní zákrok po střele z pravého kruhu.

19:02

Po střele z mezikruží se rozezněla branková konstrukce Ondřeje Kuchař. Ten na puk nedokázal dosáhnout a můžeme tu mluvit o zázraku pro domácí tým.

18:52

Hostům se podařilo získat puk a drží se v útočném pásmu.

18:43

Máme tu první vyloučení utkání. Na dvě minuty je vyloučen Kamil Svoboda (KVA) za hákování.

18:27

Domácím se píská zakázané uvolnění po nepřesném nahození na bránu.

17:35

Kamil Svoboda byl velmi dobré pozici před bránou. Horliví obránci však Svobodu zastavili a obrali ho o puk.

16:48

Karlovarští se opět dostávají do útočného pásma, ale na bránu nestřílejí.

15:44

Jihlava se snaží jít do zápasu velmi takticky, kdy sází na jednotlivé šance v samostatných únicích. Zatím jsou však mnohem úspěšnější energetici, kteří se stále drží před Brože.

14:51

Vojtěch Pražák se velké rychlosti snažil přihrát před bránu najíždějícímu spoluhráči. Kuchař však přesně a brzo zachytil úmysl hráče a zabránil jakékoliv příhrávce, která by znamenala gól do karlovarské brány.

14:02

Lukáš Procházka byl sám před bránou Brože, ale nedokázal z první přesně trefit puk.

13:11

Hra má vysoké tempo, ale ani jeden celek se neusadil v útočném pásmu na delší dobu.

12:25

Jihlava předvádí dobrou ofenzivu před Kuchařem, kde dokázala obrat soupeře o pk při vlastní rozehrávce.

10:43

Josef Berka velmi znepříjemnil rozehrávku Karlovým Varům, ale k samotnému puku se dostat nedokázal.

10:15

Svoboda drží puk v útočném pásmu, ale sám nemá komu přihrát.

09:30

Aleš Heindrich se ocitl před bránou úplně sám, ale svojí střelu nenamířil přesně a kotouč končí na mantinelu za bránou.

09:12

Hra je přerušena po trefení ochranné sítě za bránou Kuchaře.

08:23

Energetici znovu točí hráči v útočném pásmu, ale zatím ani jednou nevystřelili.

07:33

Lukáš Mareš se snaží rozehrát, ale puk znovu míří na hokejky domácích.

07:10

Martin Weinhold prověřil betony Brože přízemní střelou od mantinelu. Brankáře však střela nezaskočila a hra pokračuje bez písknutí.

06:43

Hostům se vůbec nedaří dostat z vlastního pásma.

05:07

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Energetici využívají převahy ve středním pásmu a dávají úvodní gól utkání. Po zisku puku ve středním pásmu Hoťkem a po přihrávce Pajka zmocnil kotouče MILAN DAVÍDEK, který oblafnul brankáře Brože a beckhendem poslal puk do brány pod betonem brankáře. Asistence: Pajk, Hotěk

03:56

Po vhazování v pásmu Jihlavy se ke kotouči dostal Srnský, ale špatně rozehrál a spoluhráči se musí vracet do pásma.

03:41

Energetici však nic nedokázali vymyslet a puku se ujímají hosté.

03:13

Energetici se usadili v útočném pásmu a drží puk za bránou Brože.

02:35

Puk po teči v útočném pásmu Dukly končí na střídačce Energie. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

02:15

Karlovarští špatně rozehrávají a píská se jim zakázané uvolnění.

02:11

Sám se však mezi obránci neprosadil a puku se zmocňují domácí.

01:39

Zatím má převahu Jihlava, za kterou zakládá útok Ondráček.

00:57

Kuchař si připisuje první zákrok po střele z levého kruhu.

00:22

Peschout se dokázal uvolnit mezi obránci a sám uhání za pukem do útočného pásma.

00:05

Jako první se do útoku pouští domácí Karlovy Vary.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Beer, Pajk, Vápeník, Bernáth, Brabec, Vodička "A", Weinhold – Kurfürst, Horký, Hotěk, Svoboda, Kovář, Davídek, Bečka, Hauzr, J. Hendrych, Janata "C", Procházka "A" Trenér: Tomáš Mariška

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal "A", Mareš, Pražák, Srnský, Váňa, Huňáček, Hrabaň – Maštera, P. Hendrych, Ondráček, Heinrich "A", Mejzlík, Adam, Berka, Peschout "C", Geier, Kraučuk Trenér: Patrik Augusta

Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Fiala.
HC DUKLA JIHLAVA

Jihlavští jsou na tom o poznání lépe než jejich úterní soupeř. Po výhře nad Kometou Brno v samostatných nájezdech se Dukla vyšvihla na 9. místo tabulky se 48 body a ztrácí na postupovou příčku pouhou jednu výhru v základní hrací době. Jihlavě také hraje do karet absence zápasů, kde budou muset junioři dohrát ještě celkem dva zápasy. O to bude utkání mnohem zajímavější, kde hosté hrají o posun na postupovou příčku tabulky. Nejproduktivnějším hráčem kádru je Aleš Heinrich s počtem 28 bodů (9+19).
HC ENERGIE KARLOVY VARY

Karlovarští junioři se představí na domácím ledě po výhře nad týmem Zlína, kdy se mužstvu podařilo soupeře přehrát 3:2. Tyto body byly pro Vlčí smečku velmi cenné, protože s pouhými 31 body se drží energetici na 16. místě tabulky. Na Mladou Boleslav chybí týmu Energie celkem 7 bodů. Celkovým pohledem na sezónu se Karlovým Varům nedaří a drží se na dně tabulky. Nejproduktivnějším hráčem soupisky je Jiří Janata se 27 body (12+15).
Vítejte ještě jednou u přímého přenosu ze zápasu mezi týmy HC Energie Karlovy Vary a HC Dukla Jihlava. Zápas začíná v brzkých 15:00 na ledě KV Areny.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:2

Branky a nahrávky: 6. Davídek (Pajk, Hotěk) – 35. Peschout (Heinrich, Pospíchal), rozh. náj. Kraučuk