10.01.2017, 15:00 • Ufa Arena • Jan Prošek

Tipsport: 1.65 4.7 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Lukáš Radil (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:06
Tomáš Mertl (UFA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:05 (17:25:00)
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas díky výborné druhé třetině, kterou vyhráli 4:0. Spartak Moskva ve třetí třetině snížil na rozdíl jediné branky, ale domácí stanovili konečný výsledek gólem do prázdné brány.

59:40

Posledních dvacet vteřin a znovu pozorný Niklas Svedberg. Vhazovat se bude před jeho brankou.

59:03

59:03 Denis KULJAŠ - 5:3

59:03

Ufa právě vstřelila branku!
Domácí tento zápas vyhrají, střelou do prázdné branky se prosazuje DENIS KULJAŠ. Asistence: Kirill Kaprizov.

59:00

Poslední minuta hry.

58:18

Niklas Svedberg kryje ránu Vjačeslava Leščenka. Buly v útočném pásmu hostů.

58:00

Dvě minuty zbývají do konce zápasu a hosté jsou nastěhovaní před brankou soupeře.

57:40

Niklas Svedberg nyní podržel své spoluhráče. Denis Tolpeko byl zcela sám před brankou, ale nedokázal překonat brankáře soupeře.

57:00

Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.

56:30

Domácí se snaží držet hru co nejdál od vlastní branky. Hosté se naopak snaží o vyrovnání.

55:40

Niklas Svedberg kryje další střelecký pokus hostujícího celku.

55:20

Dostáváme se do finální části třetí třetiny, náskok domácí stále aktuální, ale už jen jednobrankový.

54:50

54:50 Alexej KIRILLOV - 4:3

54:50

Spartak právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALEXEJ KIRILLOV. Asistence: Arťom Voronin a Alexandr Vasiljev.

53:20

Z pohledu hostujícího celku čas do konce třetí třetiny velmi rychle ubíhá.

53:02

Maxim Potapov vybojoval puk ve středním pásmu, přes dobrý domácí blok se do zakončení neprobojoval.

52:28

Enver Lisin vedl akci svého celku, na útočné modré hledal spoluhráče, ale přihrávka se mu nepovedla podle představ.

5:3

Branky a nahrávky: 21. Mertl (Omark), 25. Kaprizov (Omark), 35. Kaprizov (Omark), 40. Loginov (Lepistö, Kaprizov), 60. Kuljaš (Kaprizov) – 1. Stoa (Stapleton, Provolněv), 9. Kalinin (Stoa), 55. Kirillov (A. Voronin, Alexandr Vasiljev)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Loginov, D. Bodrov, Arzamascev, Kornějev, Gončarov, Kuljaš, S. Garejev – Omark, Kaprizov, Mertl – Chripunov, Lisin, J. Bodrov – Něstěrov, M. Vorobjov, I. Grigorenko – Korotkov, A. Lazarev, Paršin.

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Gilroy, Provolněv, Dyblenko, Kalinin, Kirillov, Bondarev, V. Sorokin – Leščenko, Stapleton, Stoa – Mirnov, Alexandr Vasiljev, A. Voronin – M. Potapov, V. Berdnikov, Tolpeko – Radil, Bobrov, N. Li.

Rozhodčí: Odins, Fraňo – Metalnikov, Sirotkin

00:27 SPM 0:1 Stoa (Stapleton, Provolněv)
03:54 UFA 5+OK D. Bodrov, faul loktem
08:52 SPM 0:2 Kalinin (Stoa)
09:51 SPM 2 Dyblenko, faul loktem
13:52 UFA 2 M. Vorobjov, podražení