3:2

po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)

10.01.2017, 16:15 • Přerov • Skupina B • Adam Pavlíček

Tipsport: 1.95 4.3 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám mockrát děkuji za pozornost a pro toto utkání se s vámi loučím. Zase někdy, napočtenou! (18:38:15)
Nejlepší hráčky utkání
Finsko – Heli Allinenová
Česká republika – Noemi Neubauerová

Český tým na domácím MS vybojoval postup do čtvrtfinále!

Je konec tohoto nervy drásajícího utkání. Finsko sice dokázalo vyrovnat na 2:2 a v posledních minutách zápasu mělo dobrou příležitost a to když Nylundová trefila z dálky pouze tyčku. V prodloužení zamkly Češky své soupeřky a po dobré přihrávce Hymlarové se bezvadně trefila Magdalena Erbenová a rozhodla tento zápas.

61:04

61:04 Magdalena ERBENOVÁ - 3:2

61:04

Česko právě vstřelilo branku!
Ano, ano, ano! Je to tam! Česká republika poráží Finsko 3:2 a ve skupině B skončí na druhém, postupovém místě. MAGDALENA ERBENOVÁ dostala přihrávku na modrou čáru od Kláry Hymlarové a odtud propálila vše, co ji stálo v cestě! Asistence: Klára Hymlárová, Eliška Vozdecká.

60:32

Vyloučení v týmu Finsko (Iina Tohilaová – 2 min., sekání).

60:18

Kaltounková skvěle udržela puk mezi třemi Finkami a velmi šikovně poslala puk na Aholaovou, ta puk kryje.

60:01

To jsou nervy, to jsou nervy! Česká Republika prohrává tuto třetinu 1:2, z čehož plyne vyrovnání Finska. Prodloužení je určitě úspěch pro Češky,i přesto že měly více šancí. Češky si pár sekund před koncem mohly zhluboka oddychnout, neboť Nylundová od modré trefila pouze tyč. Uvidíme tedy prodloužení!

60:00

59:50

Vyloučení v týmu Finsko (Iina Tohilaová – 2 min., držení protihráče).

58:50

58:50 Bláhovou v závěru po střele Nylundové zachránila tyč!

58:50

Jenniina Nylundová trefuje tyč! Obrovské štěstí českého týmu!

58:45

Vyloučení v týmu Česko (Noemi Neubauerová – 2 min., sekání).

57:26

57:26 Kristýna KALTOUNKOVÁ - 2:2

57:26

Je to tam! Češky vyrovnávají! KRISTÝNA KALTOUNKOVÁ sebrala puk v obranném pásmu, nabrala velmi dobrou rychlost, sjela si z úhlu před bránu a překonala Aholaovou! Nádherná akce české hráčky! Asistence: Noemi Neubauerová.

56:47

Martinů trefila pouze první bránící hráčku a to i napodruhé. Hra se stěhuje před Bláhovou, která raději přikryla kotouč.

3:2

Branky a nahrávky: 24. Mlýnková (Hymlárová), 58. Kaltounková (Neubauerová), 62. Erbenová (Hymlárová, Vozdecká) – 47. Nousiainenová (Nieminenová), 51. Nylundová (Allinenová, Laitinenová)

Česko: Bláhová (Jandová) – Škrdlová, Cornová, Erbenová, Vozdecká, Pytlíková, Martinů, Zachová, Kotounová – Hymlárová, Mlýnková, Exnerová – Machalová, Bucifalová, Neubauerová – Kaltounková, Lerchová, Karlecová – Tomasco, Dýcková, Zrnová.

Finsko: Aholaová (Silvonenová) – Aroová, Tohilaová, Allinenová, Laitinenová, Lehtimäkiová, Parkkonenová – Nieminenová, Melotindosová, Vesaová – Nylundová, Nousiainenová, Holopainenová – Varpulaová, Yrjänenová, Seikkulaová – Hautamaaová, Vainikkaová, Liikalaová.

Rozhodčí: Zuevaovová – Anderssonová, Gagnonová.

01:15 CZE 2 Bucifalová, hákování
08:52 FIN 2 Laitinenová, podražení
10:58 FIN 2 Tohilaová, nedovolené bránění
15:34 CZE 2 Hymlárová, podražení
21:50 FIN 2 Lehtimäkiová, podražení