konec (0:0, 1:1, 0:1)

10.01.2017, 20:15 • Přerov • Skupina B • Martin Švejkar

Tipsport: 2.73 4.3 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:08:19)
Švýcarsko vítězí nad Japonskem 2:1 a připisuje si do tabulky tři body, které však na postup nestačí! Již před tímto zápasem bylo jasné, že jde pouze o "generálku" před baráží, kterou odehrají právě tyto dva týmy. Švýcarky tak alespoň získaly před baráží psychologickou výhodu.

59:51

Maurerová si ještě musela připsat jeden zákrok, ale teď už je jasné, že Japonky vyrovnat nestihnou.

59:23

Japonky nemohou odvolat brankářku, protože Švýcarky drží hru v obranné třetině Japonska.

58:59

Švýcarky jsou v plném počtu.

58:13

Švýcarkám se daří vyhazovat kotouč pryč ze svého pásma.

57:36

Japonky se prokombinovaly do zakončení, ale Maurerová zasahuje.

57:12

Japonky drží útočné pásmo a pokusí se využít přesilovou hru k vyrovnání.

56:59

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Nicole Vallarioová – 2 min., hákování).

56:17

Kurosuová vlétla s pukem do útočné třetiny a zajímavě vystřelila, ale Maurerová pohotově zasáhla levým betonem.

55:00

Do konce třetí třetiny zbývá pět minut a Švýcarkám se daří držet hru daleko od své branky.

53:09

Zakázané uvolnění švýcarského týmu.

52:22

Zimmermannová se vrací do hry.

52:03

Maurerová přerušuje hru a Švýcarky budou brzo kompletní.

51:42

Japonky už si opět vytvořili tlak v útočném pásmu.

51:03

Švýcarsky se osvobozují dlouhým výhozem.

50:57

Po pěkné kombinaci zblízka střílela Cucumiová, kterou však dokázala Maurerová vychytat!

50:45

Japonky kombinují v útočném pásmu. Podaří se jim využít přesilovou hru a vyrovnat?

1:2

Branky a nahrávky: 26. Cucumiová (A. Satoová, Jamamotoová) – 22. Zimmermann, 41. Ryhnerová (Rüediová, Sigristová)

Japonsko: M. Satoová (Tonosakiová) – Akane Šigaová (C), Aoj Šigaová (A), Sekiová, Takenakaová, M. Sakurajová, Otaová, N. Sakurajová, Konišiová – A. Satoová, Kojamaová, Itoová – Jamamotoová, Kurosuová, Cucumiová – Jamašitaová, Ušioová, Wadžimaová – Ogawaová (A), Hinataová, Suzukiová.

Švýcarsko: Maurerová (Forrerová) – Sigristová, Hauserová, Christenová, Wetliová, Capelliová, Vallarioová, Gremaudová, Bachmannová – Zimmermann (A), Schlegelová, Enzlerová (A) – Bertaová, Rüediová, Ryhnerová (C) – Emmeneggerová, Lutzová, Neuenschwanderová – Andenmattenová, Spiessová, Hänggiová.

Rozhodčí: Henna Abergová – Magdalena Cerhitová, Jenni Heikkinenová

19:11 SUI 2 Emmeneggerová, nedovolené bránění
21:44 SUI 0:1 Zimmermann
23:14 SUI 2 Maurerová, podražení
25:35 JPN 1:1 Cucumiová (A. Satoová, Jamamotoová)
38:55 JPN 2 Akane Šigaová, hákování
40:26 SUI 1:2 Ryhnerová (Rüediová, Sigristová)