10.01.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Martin Penker

Tipsport: 2.2 3.74 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (04:38:50)

1. Connor Hellebuyck (WPG) 28 zák., 0 gólů, 100%
2. Dustin Byfuglien (WPG) 1 + 0
3. Blake Wheeler (WPG) 1 + 0
Československá stopa

Michael Frolík (CGY) 0 + 0, 4 střely, čas na ledě: 17:05
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, neboť se už v jedenácté minutě prosadil Byfuglien. Následně jsme ale dlouho branku neviděli, neboť se až ve čtyřiačtyřicáté minutě střelecky prosadil po chybě Brodieho Wheeler. Hosté se dnes střelecky neprosadili a Hellebuyck si tak připisuje na své konto čisté konto.

Střely na branku: 27 – 28

59:48

Frolík se ještě dostal ke střele z levého kruhu. Jeho střelecký pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Hellebuyck chytit do své lapačky.

59:15

Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami kotouč vyhodili do středního pásma.

58:35

Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Hellebuyck ale zatím odolává.

58:13

Střelu jednoho z hostujících hráčů od modré čáry dokázal Hellebuyck v pohodě chytit do své lapačky.

58:05

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., hrubost).

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:31

Hosté to zkoušejí v šesti!

57:14

Hosté opět chybovali ve vlastní třetině a ke kotouči se tak dostal Scheifele. Ten však svou následnou střelou mířenou do levého horního růžku Johnsonovy svatyně poslal kotouč nad branku!

56:42

56:19

Hra vysokou holí jednoho z hostujících hráčů. Vhazovat se tak bude před Johnsonem.

55:46

Gaudreau střelou od modré trefil dobře postaveného Hellebuycka.

54:42

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., držení protihráče).

54:32

Gaudreau se skvěle prokličkoval s kotoučem středem kluziště až před Hellebuycka, kterého ale překonat nedokázal!

53:34

Hamilton střelou z pravého kruhu nijak nevyděsil Hellebuycka.

53:24

Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Hellebuycka.

53:06

Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

52:26

51:43

Armia se dostal ke kotouči v mezikruží. Když už ale napřahoval ke střele, tak mu do ní vložil hůl jeden z bránících hráčů a zabránil tak zřejmě velké šanci soupeře.

51:06

Teď se jim to sice podařilo, ale ne na příliš dlouho.

50:46

Domácí se zatím nedokázali s kotoučem udržet v útočném pásmu na delší dobu.

50:33

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mikael Backlund – 2 min., nesportovní chování).

50:33

Komerční přestávka.

49:25

49:14

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:14

Tam si ale tak dlouho předávali kotouč mezi sebou, až o něj přišli.

48:49

Domácí se usadili s kotoučem v útočném pásmu.

47:54

Copp napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho dělovku ale dokázal Johnson vyrazit mimo tři tyče.

47:22

Little se dostal ke střele z mezikruží. Branku soupeře ale přestřelil.

46:36

Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

45:34

Perreault se dostal spolu s jedním ze spoluhráčů do přečíslení dva na jednoho. Perreault to vzal vše na sebe, ale překonat Johnsona nedokázal.

45:24

Další zakázané uvolnění domácích. Hra se opět přesune před brankáře domácích.

44:55

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Hellebuyckem.

43:16

43:16 Blake WHEELER - 2:0

43:16

Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí vedou už o dvě branky! Jeden z hostujících obránců chyboval ve vlastní třetině a doslova daroval kotouč na hokejku BLAKEA WHEELERA, který se následnou střelou pod horní tyčku nemýlil. Asistence: Bez asistence.

43:08

Monahan poslal před branku přihrávku od pravého mantinelu. Tam však nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, nýbrž lapačku brankáře Hellebuycka.

42:35

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

41:56

41:02

Brodie se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený k bližší tyči ale nenadělal Hellebuyckovi větší potíže.

40:34

Gaudreau jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

40:01

Další třetina začne přibližně v 3:54.
Druhá třetina je za námi. Domácí byli ve druhé třetině aktivnějším týmem, ale druhé branky se nedočkali. Gól nevstřelili ale ani hosté a stav utkání je tak po dvou třetinách 1:0. Připomínám, že o jedinou branku utkání se zatím postaral Byfuglien. Hosté tak do toho budou muset dát ve třetí třetině vše, aby ještě s tímto pro ně nepříznivým výsledkem dokázali něco udělat.

Střely na branku: 18 – 15

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:17

Gaudreau se řítil s kotoučem sám proti Hellebuyckovi. Ten mu však dokázal na poslední chvíli kotouč vypíchnout z čepele, a tak z této šance branku neuvidíme.

39:00

Poslední minutka druhé třetiny.

38:20

Střely na branku ve druhé třetině: 10 – 5

38:14

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Johnsonem.

38:05

37:07

Jeden z domácích hráčů jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka odjela střídat.

36:28

Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a kotouč sami poslali až za vlastní branku.

35:34

Armia se dostal z ničeho nic ke kotouči těsně před Johnsonem, kterého ale překonat nedokázal, neboť kotouč poslal těsně vedle jeho levé tyče.

35:17

Odražený kotouč od brusle jednoho z hostujících hráčů skončil až v moci brankáře Johnsona, který ho následně raději přikryl a počkal, až rozhodčí zapíská.

34:35

Monahan jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

34:15

34:15

Tkachuk převzal kotouč na útočné modré. Následně se ale nedokázal dostat přes jednoho z obránců a kotouč tak nakonec skončil v moci brankáře Hellebuycka.

33:45

33:10

32:16

Hamilton přišel o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

31:42

31:29

Scheifele se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale dokázal Johnson vyrazit mimo tři tyče.

30:40

Minuta přesilovky domácích je za námi. Ti ale stále nevystřelili na branku. Navíc jim byl teď odpískán úmyslný ofsajd a hra se tak přesune před Hellebuycka.

30:12

Domácí se nemohou s kotoučem dostat do útočného pásma.

29:42

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dennis Wideman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

29:38

Ehlers se dostal do samostatného úniku. Johnsona se snažil prostřelit mezi betony. To se mu ale nepovedlo a Johnson tak podržel svůj tým.

29:12

Frolík hledal přihrávkou zpoza branky Bennetta. Ten se ale ke kotouči nedostal, neboť byl skvěle ubráněn jedním z obránců.

28:55

Enström vyslal na branku nebezpečnou střelu z pravého kruhu. Jeho pokus ale dokázal Johnson s velkými problémy vyrazit mimo tři tyče.

28:24

Frolík tak dlouho držel kotouč ve středním pásmu, až o něj přišel.

27:40

Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

26:29

Monahan dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Kotouč si ale špatně zpracoval a ke střele se tak nedostal.

25:50

25:33

Ehlers se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený pod horní tyčku dokázal Johnson vyrazit lapačkou nad branku.

24:55

Bennett střelou z mezikruží příliš nevyděsil Hellebuycka.

24:37

Wideman dostal nabito do pravého kruhu, odkud vyslal na branku tvrdou střelu, se kterou si ale Hellebuyck nakonec poradil!

24:02

Thorburn se dostal do křížku s Hathawayem. Rozhodčí je ale včas roztrhl a k potyčce tak nedošlo.

23:20

Stafford se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Byl tam ale sám, a tak o kotouč zase rychle přišel.

22:45

Chiarot dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu. Jeho následný střelecký pokus ale nestál za nic, neboť kotouč poslal nad branku.

22:01

21:16

Armia ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.

21:09

Lowry střelou z levého nijak nepřekvapil Johnsona, který kotouč vyrazil do ochranné sítě.

20:21

Monahan se dostal zcela osamocen ke střele těsně před Hellebuyckem. Ten však jeho následný střelecký pokus dokázal skvěle vyrazit mimo tři tyče.

20:05

Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned posílají kotouč na zakázané uvolnění. Hra se tak přesune před Johnsona.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:00.
První třetina je za námi. Hosté vstoupili do utkání velice aktivně, ale střelecky se prosadit nedokázali. Domácí se postupně dostávali do hry a v jedenácté minutě dokonce dokázali vstřelit branku. Konkrétně to byl Byfuglien, který převzal kotouč na útočné modré. Následně se s ním dostal až před Johnsona, kterého dokázal překonat. Hosté tak budou muset ještě více zabrat, pokud chtějí s tímto výsledkem něco udělat.

Střely na branku: 6 – 9

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:26

19:10

Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

19:00

Poslední minutka první třetiny.

18:21

Trouba střelou od modré trefil pouze jednoho z bránících hráčů.

17:44

Domácí po nepřesné přihrávce jednoho z nich přišli o kotouč a hosté ho tak dokázali vyhodit daleko od své branky.

17:26

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., vysoká hůl).

17:16

Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

16:59

Wideman vyslal na branku střelu z pravého kruhu, se kterou ale neměl Hellebuyck větší potíže a kotouč pohodlně chytil.

16:33

16:10

Gaudreau napřáhl ke střele z vrcholu pravého kruhu. Branku ale netrefil.

15:13

Domácí se dostali ve vlastním oslabení do přečíslení tři na jednoho. Trouba to vzal vše na sebe, ale svou střelou z pravého kruhu branku minul.

14:49

Versteeg střelou z pravého kruhu trefil pouze jednoho z obránců.

14:33

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Toby Enström – 2 min., držení protihráče).

14:19

14:19

Wideman vyslal na branku slabou střelu od modré, se kterou neměl Hellebuyck větší potíže.

13:46

Armia nahodil kotouč za branku soupeře, kde si pro něj dojel Johnson.

13:10

Ti ale přišli o kotouč už na vlastní modré čáře.

12:41

Dva hostující hráči se srazili v útočném pásmu a těžit z toho mohou domácí.

12:02

Enström napřáhl ke střele od modré, kterou ale branku soupeře vůbec netrefil.

11:57

11:57

Postma napřáhl ke střele od modré čáry, kterou ale Johnson dobře viděl a kotouč tak pohodlně chytil do své lapačky.

11:34

Stajan ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou domácí.

10:21

10:21 Dustin BYFUGLIEN - 1:0

10:21

Domácí se dostávají do vedení! DUSTIN BYFUGLIEN převzal kotouč na útočné modré. Následně se s ním dostal až před Johnsona, kterého dokázal překonat střelou k bližší tyči. Asistence: Drew Stafford a Nikolaj Ehlers.

09:56

09:56

Wheeler střelou z pravého kruhu příliš nevyděsil Johnsona.

09:24

Perreault hledal přihrávkou od levého mantinelu před brankou Littleho. Ten byl však dobře ubráněn jedním z obránců a po kotouči se tak natahoval marně.

09:13

08:24

Domácí opět jen nahazují kotouč do útočného pásma, kde se ho chopí hosté.

07:48

Little jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

07:08

Hosté jsou momentálně lepším týmem a svého soupeře přehrávají.

06:17

Stafford střelou od modré trefil pouze jednoho z bránících hráčů.

05:16

04:56

Chiarot se dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku. Na Johnsona ale nevyzrál!

04:33

Kotouč skončil po teči jednoho z domácích hráčů v ochranné síti. Vhazovat se tak bude před Hellebuyckem.

03:55

Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

MTS Centre během znění krásné kanadské národní hymny.

03:22

Domácí dokázali ihned po buly vyhodit kotouč z vlastní třetiny a hosté tak budou muset začít od znova.

03:16

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., vysoká hůl).

02:41

Bouma se dostal ke střele z velkého úhlu. Jeho střelecký pokus mířený k bližší tyči dokázal Hellebuyck v pohodě vyrazit mimo tři tyče.

Hokejisté Winnipegu na sebe dnes oblékli historické dresy.

02:10

Brodie střelou od modré branku soupeře minul.

01:31

Domácí se dokázali s kotoučem usadit na delší dobu v útočném pásmu. Tam však nic kloudného nevymysleli a o kotouč tak přišli.

00:49

00:05

Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v bílých dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Morrissey, Trouba, Enström, Postma, Chiarot – Wheeler (C), Little, Perreault – Stafford, Scheifele (A), Ehlers – Armia, Lowry, Matthias – Thorburn, Petan, Copp.

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – D. Hamilton, Giordano (C), D. Wideman, Brodie, Engelland (A), Jokipakka – Chiasson, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Ferland, S. Bennett, Versteeg – Hathaway, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: Watson, Mclsaac – Galloway, Mills.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Calgary Flames – Winnipeg Jets 6:2
Calgary Flames – Winnipeg Jets 0:5
Winnipeg Jets – Calgary Flames 0:3

Calgary Flames

Calgary se momentálně nachází v tabulce Západní konference na sedmé příčce s šestačtyřiceti body. Po dvaačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 17 výher v normální hrací době, 5 výher po prodloužení či nájezdech, 2 prohry po prodloužení či nájezdech a 18 proher v normální hrací době. Venku zatím Calgary odehrálo jednadvacet zápasů, ze kterých 9x vyhrálo v normální hrací době, 2x vyhrálo po prodloužení či nájezdech, 2x prohrálo po prodloužení či nájezdech a 8x prohrálo v normální hrací době.

Winnipeg Jets

Winnipeg se momentálně nachází v tabulce Západní konference na jedenácté příčce s jednačtyřiceti body. Po dvaačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 14 výher v normální hrací době, 5 výher po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 20 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Winnipeg odehrál devatenáct zápasů, ze kterých 6x vyhrál v normální hrací době, 4x vyhrál po prodloužení či nájezdech, 1x prohrál po nájezdech a 8x prohrál v normální hrací době.

Buffalo Sabres – Winnipeg Jets 4:3
Florida Panthers – Winnipeg Jets 1:4
Tampa Bay Lightning – Winnipeg Jets 4:6
Winnipeg Jets – New York Islanders 2:6
Winnipeg Jets – Columbus Blue Jackets 3:5
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Winnipegem Jets a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.