NHL

Ottawa Senators – Washington Capitals

0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

08.01.2017, 01:15 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 3.13 3.67 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 18 696 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou! (03:52:11)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Braden Holtby (WSH) 30 zák., 0 gólů, 100%
2. Nicklas Bäckström (WSH) 0+1
3. Mike Condon (OTT) 19 zák., 1 gól, 95.0%
Dnešní utkání je tedy u konce a hosté slaví další vítězství. O osudu utkání rozhodla branka kterou již ve druhé minutě vstřelil T.J. Oshie. Ottawa byla ve všech třetinách střelecky aktivnějším týmem, avšak Holtbyho dokázala překonat jen jednou, a to když Karlsson trefil břevno. Pro domácí je to tedy čtvrtá porážka v řadě a Senátoři se tak po dnešku propadnou o jednu příčku zpět. Skvěle hrající Capitals naopak udrží kontakt s čelem a od prvního místa Východní konference je budou dělit jen tři body.

Střely na bránu po 3. třetině

Ottawa Senators – 30 (10, 11, 9)
Washington Capitals – 20 (5, 8, 7)

59:56

Ani další střela neměla gólové parametry. Tentokrát to pouze do Holtbyho napálil Mike Hoffman.

59:47

Až teď se domácí prodrali ke střele. Pokus Erika Karlssona však Holtby dokázal vyrazit.

59:18

Nyní už se sice Ottawa dostala do kombinace, ale nepřesná přihrávka zpoza brány se podél mantinelu dostala až k červené čáře.

58:57

Další zakázané uvolnění v podání Washingtonu. Vhazování u Bradena Holtbyho se bude opakovat.

58:49

Senátoři už mají prázdnou bránu! Vyhození Justina Williamse si to však namířilo pouze na zakázané uvolnění, po kterém si domácí berou oddechový čas.

58:19

Domácím se výrazně krátí čas na vyrovnání a stále se hraje ve středním pásmu. Senátoři se rychle musí dostat k puku a přenést ho do pásma Capitals.

57:46

Situace se opakuje. Útok Ottawy odražen pozorně bránícími hráči Washingtonu. Poté se domácí navíc dopustili zakázaného uvolnění.

56:53

Capitals znovu naprosto v pohodě odrazili ofenzívu soupeře. Svěřenci Guye Bouchera se ne a ne dostat k potřebnému tlaku.

56:11

Domácí puk poměrně rychle dostali do pásma soupeře. Zpětná přihrávka na modrou čáru už ale nebyla zrovna nejpřesnější a Sens se tak připravují o šanci ohrozit Holtbyho.

55:49

Kotouč šel znovu jen do neutrální zóny, kde byl následně odpískán ofsajd hostujícího celku. Je tady zřejmě poslední komerční přestávka.

55:18

Z rychlejšího brejku mohli zahrozit hosté. Burakovsky však trefil pouze blokujícího soupeře, který kotouč rychle vyváží pryč z pásma Sens.