4:2

konec (1:1, 3:0, 0:1)

08.01.2017, 17:00 • Tipsport Aréna Žilina • 37. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.65 5.0 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Žilina porazila Liptovský Mikuláš 4:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. (19:14:43)

59:55

V závere zápasu sa ešte hostia snažia skórovať.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny, hostia hrajú power-play!

58:33

Oddychový čas hostí.

58:33

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Brejčák – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Šiška – 2 min., hrubosť).

58:29

Hrá sa v rýchlom tempe, na ľade začínajú prevládať emócie na oboch stranách.

58:01

Do konca riadneho hracieho času ostávajú necelé dve minúty.

57:49

Puk je za bránkou Žiliny, oba tímy striedajú počas hry.

57:25

Hostia v plnom počte.

56:55

Tak napokon áno, a Žilina poriadne tlačí hostí v ich obrannom pásme.

56:28

Žilinčania sa v presilovej hre príliš dopredu netlačia.

55:59

Domáci sa síce dostali do tlaku, ale príliš dlho v ňom neostali. Hostia získali puk a poslali ho cez všetky čiary.

55:25

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nádašdi – 2 min., hákovanie).

55:01

Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút a hostia z Liptovského Mikuláša musia poriadne zabrať, ak chcú dnes v Žiline bodovať.

54:42

Domáci sa začínajú čoraz viac sústrediť na vykrývanie stredného pásma a bránenie.

54:18

Hrá sa v rýchlom tempe, oba tímy striedajú počas hry.

53:42

Domáci prvý útok je naďalej aktívny, vidieť, že Hovorka s Handlovským si rozumejú hokejovo s Radimom Hruškom, ktorý zaujal post centra prvej formácie po príchode z Košíc.

53:01

Dnešné stretnutie sleduje 909 divákov.

4:2

Branky a nahrávky: 18. Rogoň (Gmitter), 24. Hruška (Juraško, Hovorka), 35. Stupka (Hovorka), 38. Hovorka (Handlovský, Ondruš) – 20. Šiška (Stümpel), 48. Sukeľ Jakub

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Brejčák, Juraško, Gutwald, Rehák, Drábek, Macejko, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hruška, Hovorka (C) – Jurík, Húževka, Švihálek – Matis, Novotný, Stupka – Rogoň, Ondruš, Gmitter

HK 32 Liptovský Mikuláš: Nagy (41. Križan) – Šiška, Stehlík, Nádašdi, Mezovský, Kadlubiak, Burzala – Števuliak, Cibák, Uhrík – Uram, Kriška, Sukeľ J. – Huna Ru., Stümpel, Huna Ri. – Lištiak, Piatka, Kabáč

34:49 ZIL 3:1 Stupka (Hovorka)
37:14 ZIL 4:1 Hovorka (Handlovský, Ondruš)
44:04 ZIL 2 Rehák, sekání
47:59 LMI 4:2 Sukeľ Jakub
48:52 ZIL 2+10 Gutwald, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Gmitter
55:25 LMI 2 Nádašdi, hákování
58:33 ZIL 2 Brejčák, hrubost