29.12.2016, 17:00 • TatNeft Arena, Kazaň • Viktor Sandev

Tipsport: 1.47 5.0 5.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vhazování: 28-23
Blokované střely: 14-6
Bodyčeky: 3-2
Vyloučení: 4-3 (19:21:15)
Dnešní zápas je u konce. Domácí Kazaň po první třetině prohrávala 0:2, nicméně v té druhé se výrazně zlepšila a díky dvěma proměněným přesilovkám otočila vývoj ve svůj prospěch v poměru 3:2. Ve třetí třetině musela čelit hned třem oslabením, všechny ale přežila a nakonec tedy získává tři body. Na výhře Kazaně se výraznou měrou podílel i český útočník Jiří Sekáč, který zaznamenal jeden gól a jednu asistenci. Já se tímto s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera.

59:29

Domácí vyhodili, jsou v plném počtu a dvojnásobné oslabení tedy přežili bez úhony. Čerepovec stále hraje v šesti.

58:58

Kazaň se stále výborně brání, nicméně Čerepovec má opravdu velký tlak.

58:25

Čerepovci více jak minutu přesilovka nevycházela, nyní zkouší hru v šesti proti čtyřem! Kovář totiž miíří na střídačku.

57:29

Hosté si vybírají oddechový čas.

57:29

Čerepovec si zahraje další přesilovku, zřejmě zkusí hru v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů odpyká Obuchov.

57:25

Čerepovci opravdu příliš času nezbývá, domácí mají kotouč ve svém držení.

56:55

Kazaň hraje opravdu kompaktně a soupeře nepouští blíže ke své brance.

56:21

56:00

Galimov musel zbystřit, nicméně žádný těžký zákrok předvést nemusel.

55:22

Kazaň znovu vyhodila, Severstalu přesilovky opravdu nejdou.

54:58

Ovšem stejně jako v předchozích případech se mu příliš nedaří.

54:21

Čerepovec teď bude mít velkou šanci vyrovnat! Zahraje si totiž přesilovou hru po faulu kolenem od Tkačjova.

54:12

Čerepovec opět selhal v kombinaci, Kazaň několikrát ohrozila Kováře.

53:38

Pokusy Čerepovce začínají být zoufalé, hosté musí hrát na větší riziko.

53:06

Hosté se dostali k odraženému puku, nicméně útočné pásmo neudrželi.

3:2

Branky a nahrávky: 26. Tokranov (Azevedo, Sekáč), 28. Sekáč (Svitov, Tokranov), 38. Elliott (Tokranov, Azevedo) – 5. Chacej, 8. Sizov (Masuhr, Kodola)

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Jarullin, Ohtamaa, S. Zacharčuk, D. Musin, Elliott, Tokranov, Pajgin – Soloduchin, Tkačjov, Sekáč – Svitov, Azevedo, Lukojanov – Varnakov, Obuchov, Malychin – An. Popov, Glinkin, M. Gluchov.

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Sizov, Masuhr, Jevsejenkov, Stasenko, D. Ježov, Wilson, Chochlov – P. Černov, Kagarlickij, V. Polák – Vovčenko, Trubačjov, Truňov – Monachov, Chacej, Ugarov – Kazakovcev, Kodola, Lapin – Karlin.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ovčinnikov – Majtak, Pronskich